Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:34:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
EUROPEAN INDIVIDUAL WOMEN’S CHESS CHAMPIONSHIP 2021
Ultima actualizare20.08.2021 18:42:56, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 5)
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
ELO
Tip
Gr.
1
GM
Batsiashvili Nino
13602993
GEO
2487
2
GM
Khotenashvili Bela
13602640
GEO
2471
3
IM
Javakhishvili Lela
13601458
GEO
2470
4
IM
Mammadzada Gunay
13403729
AZE
2460
5
IM
Bodnaruk Anastasia
4181751
RUS
2449
ACP
6
IM
Efroimski Marsel
2810964
ISR
2446
7
IM
Arabidze Meri
13604040
GEO
2438
8
GM
Girya Olga
4195752
RUS
2425
ACP
9
IM
Badelka Olga
13509926
BLR
2418
U20
10
IM
Osmak Iulija
14101602
UKR
2418
11
IM
Buksa Nataliya
14123622
UKR
2413
12
IM
Bulmaga Irina
13903063
ROU
2413
ACP
13
WGM
Maltsevskaya Aleksandra
24174041
RUS
2409
U20
14
IM
Daulyte-Cornette Deimante
12802859
FRA
2408
15
GM
Danielian Elina
13300210
ARM
2407
16
IM
Unuk Laura
14609215
SLO
2407
17
GM
Hoang Thanh Trang
12400149
HUN
2404
18
IM
Milliet Sophie
623725
FRA
2403
19
WGM
Zawadzka Jolanta
1122320
POL
2403
20
GM
Socko Monika
1106619
POL
2393
ACP
21
IM
Tsolakidou Stavroula
4264312
GRE
2389
22
IM
Mkrtchian Lilit
13300601
ARM
2388
23
WGM
Sargsyan Anna M.
13308130
ARM
2388
U20
24
IM
Mammadova Gulnar
13403508
AZE
2385
25
WGM
Garifullina Leya
34127035
RUS
2385
U18
26
IM
Salimova Nurgyul
2915138
ECU
2382
U18
27
IM
Brunello Marina
822590
ITA
2379
28
WGM
Balajayeva Khanim
13406396
AZE
2376
U20
29
WGM
Radeva Viktoria
2915405
ECU
2372
U20
30
WGM
Injac Teodora
932400
SRB
2370
31
IM
Kulon Klaudia
1131044
POL
2363
32
WGM
Belenkaya Dina
24142654
RUS
2350
33
IM
Zimina Olga
4132190
ITA
2345
34
IM
Charochkina Daria
4180917
RUS
2340
35
WIM
Peycheva Gergana
2916711
ECU
2332
U18
36
WGM
Chernyak Viktoria
24165956
RUS
2319
37
WGM
Cosma Elena-Luminita
1201590
ROU
2311
38
WGM
Mamedjarova Turkan
13402005
AZE
2309
39
WGM
Calzetta Ruiz Monica
2204185
ESP
2306
40
WIM
Sliwicka Alicja
1150677
POL
2306
U20
41
WGM
Heinemann Josefine
12900460
GER
2296
42
WIM
Antova Gabriela
2915235
ECU
2292
U20
43
WIM
Kiolbasa Oliwia
1154613
POL
2288
44
WIM
Beydullayeva Govhar
13413015
AZE
2282
U18
45
WIM
Agrest Inna
1708830
SWE
2281
46
IM
Sedina Elena
812153
ITA
2279
S50
47
WIM
Narva Mai
4500512
EST
2276
48
WGM
Mamedjarova Zeinab
13401521
AZE
2272
49
FM
Schulze Lara
12956830
GER
2269
U20
50
WFM
Lehaci Miruna-Daria
1234765
ROU
2267
U18
51
WGM
Abdulla Khayala
13401807
AZE
2264
52
WGM
Sandu Mihaela
1204327
ROU
2263
53
WIM
Muetsch Annmarie
12971367
GER
2259
U20
ACP
54
WIM
Havanecz Bianka
704814
HUN
2257
55
WGM
Eric Jovana
938238
SRB
2254
56
WIM
Sieber Fiona
12902373
GER
2254
57
WGM
Fataliyeva Ulviyya
13403052
AZE
2253
58
WGM
Dornbusch Tatiana
14107449
MNC
2249
59
WIM
Navrotescu Andreea
675946
FRA
2249
60
FM
Krasteva Beloslava
2922029
ECU
2243
U18
61
WFM
Ciolacu Alessia-Mihaela
1252640
ROU
2241
U18
62
WGM
Gevorgyan Maria
13300270
ARM
2232
63
WIM
Gajcin Marina
949086
SRB
2219
U20
64
WIM
Urh Zala
14611481
SLO
2216
U20
65
WIM
Gaboyan Susanna
13303627
ARM
2215
66
WIM
Semenova Elena
24125148
RUS
2212
67
WIM
Ghukasyan Siranush
13300946
ARM
2194
68
WFM
Zherebtsova Alexandra
24129518
RUS
2188
69
WGM
Makropoulou Marina
4200187
GRE
2186
S50
70
WFM
Gvanceladze Anna
4113721
RUS
2182
71
WFM
Katkov Michelle
2816393
ISR
2173
U18
72
WFM
Hapala Elisabeth
1622080
AUT
2160
73
FM
Toncheva Nadya
2924056
ECU
2156
U16
74
WFM
Cosman Andreea-Marioara
1217968
ROU
2143
75
WFM
Grigorieva Yulia
34104868
RUS
2140
U20
76
WIM
Novosadova Kristyna
328065
CZE
2138
77
WIM
Pavlidou Ekaterini
4213262
GRE
2136
78
WFM
Rozman Monika
14609118
SLO
2122
79
WIM
Petrova Irina
14124122
UKR
2110
80
WFM
Froewis Annika
1621432
AUT
2107
81
WFM
Narva Triin
4502680
EST
2100
82
WFM
Sankova Stella
14944200
SVK
2100
U20
83
WFM
Trippold Denise
1625594
AUT
2098
84
WFM
Ilyuchyk Yana
13508407
BLR
2097
85
WIM
Kazarian Anna-Maja
1033689
NED
2096
86
WFM
Allahverdiyeva Ayan
13412590
AZE
2095
U16
87
WFM
Mkrtchyan Mariam
13310828
ARM
2093
U18
88
WFM
Nilssen Ellen Fredericia
1441230
DEN
2081
U20
89
WFM
Nastase Andreea-Cristina
1221183
ROU
2074
U20
90
Koubova Anna Marie
381470
CZE
2073
U18
91
WFM
Schloffer Jasmin-Denise
1631209
AUT
2070
92
Zelbova Lada
23717882
CZE
2070
U14
93
WFM
Tarasenka Aliaksandra
13514288
BLR
2061
U16
94
Tsirulnik Maritsa
14118688
UKR
2046
95
IM
Petrenko Svetlana
13900196
MDA
2018
96
WCM
Levitan Ronit
2815109
ISR
2012
U18
97
Verbin Valentina
13905910
MDA
2012
U20
98
WFM
Hercog Nusa
14614324
SLO
2000
U18
99
WCM
Bashylina Luisa
12983292
GER
1992
U16
100
WFM
Von Herman Brigitte
4628730
GER
1991
S50
101
WCM
Obada Ema
1234803
ROU
1981
U16
102
AFM
Paraschiv Petronela-Alexandra
1233696
ROU
1979
U20
103
Tamrazyan Gohar
1330799
SUI
1973
U18
104
WFM
Zeliantsova Kseniya
13512617
BLR
1970
U16
105
WFM
Mikheeva Galina
44108320
RUS
1968
U14
106
WFM
Mirza Diana
2503999
IRL
1933
107
Donghvani Nia
13614649
GEO
1902
U18
108
Babayeva Nasrin
13416626
AZE
1889
U16
109
Pancu Aureliana-Eugenia
1226355
ROU
1862
S65
110
Batagan Ilinca-Petra
1261002
ROU
1846
U16
111
WCM
Maria Lia-Alexandra
1248952
ROU
1837
U14
112
Trifoi Mihaela-Ioana
1246364
ROU
1807
U16
113
Kostina Veronika
34166235
SUI
1801
U18
114
Babineca Darja
1337440
SUI
1756
U18
115
Matasaru Stephanie
1242040
ROU
1741
U16
116
Pirvan Maria
1262629
ROU
1628
U14
117
Andries Alexia
1267272
ROU
1420
U12
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use