Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:38:53
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální přebor UH 2021/2022
Poslední aktualizace06.03.2022 19:04:10, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
6. Kolo Datum kola 2022/01/09 Hodina 9:00
Šach.
10
KK-ŠK Osvětimany
ELO
-
8
ŠO Kunovice B
ELO
3½:3½
1.1
Churý Petr
1759
-
Malůš Petr
1834
½ - ½
1.2
Kunc Pavel
1727
-
Šácha Milan
1706
1 - 0
1.3
Macků Lubomír
1617
-
Růčka Pavel
1589
½ - ½
1.4
Mrva Štěpán
1436
-
Vaňková Marie
1536
0 - 1
1.5
Peška Martin
1406
-
Bílek Jaromír
1422
0 - 1
1.6
Vrtal Roman
1304
-
Vavřík Jiří
1399
½ - ½
1.7
Lavička Zbyněk
1155
-
Noščák Denis
1308
1 - 0
1.8
bez hráče
0
-
bez hráče
0
- - -
Šach.
9
ŠK Dolní Němčí B
ELO
-
7
volno
ELO
0 : 0
2.1
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.2
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.3
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.4
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.5
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.6
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.7
bez hráče
0
-
bez hráče
0
2.8
bez hráče
0
-
bez hráče
0
Šach.
1
TJ Polešovice
ELO
-
6
ŠK Staré Město F
ELO
5 : 2
3.1
Vrtal Jaroslav
2004
-
Stará Zuzana
1385
1 - 0
3.2
Bernatík Lubomír
1761
-
Zelnitius Albert
1561
½ - ½
3.3
Náplava Michal
1738
-
Piluša Antonín
1609
1 - 0
3.4
Hlaváček Vladimír
1671
-
Starý Šimon
1208
½ - ½
3.5
Štefaník Petr
1645
-
Procházka Rostislav
1062
1 - 0
3.6
Botek Jan
1582
-
Lapčík Petr
1565
½ - ½
3.7
Bílek Vojtěch
1091
-
Lapčík Roman
1300
½ - ½
3.8
bez hráče
0
-
bez hráče
0
- - -
Šach.
2
Mařatice
ELO
-
5
TJ Velehrad
ELO
4 : 4
4.1
Novotný Jan
1610
-
Kegler Libor
1751
½ - ½
4.2
Pícha Zdeněk
1728
-
Psotka Tomáš
1621
½ - ½
4.3
Petrášek Zdeněk
1729
-
Pavlica Tomáš
1543
½ - ½
4.4
Holík Miroslav
1673
-
Jungman Petr
1621
½ - ½
4.5
Jurčík Josef
1403
-
Pavelka Zdeněk
1390
½ - ½
4.6
Zifčák Josef
1449
-
Hanáček Petr
1427
0 - 1
4.7
Veselý Ladislav
1591
-
Švec Jakub
1176
½ - ½
4.8
Králík František
1663
-
Kegler Rudolf
1362
1 - 0
Šach.
3
SK Boršice C
ELO
-
4
TJ Vlčnov C
ELO
4½:3½
5.1
Havránek Michal
1980
-
Oharek Vlastimil
1696
½ - ½
5.2
Frýbort Pavel
1866
-
Podškubka Ondřej
1698
1 - 0
5.3
Tománek Pavel
1728
-
Ondrůšek Jan
1662
1 - 0
5.4
Ludvíček Josef
1736
-
Bartoš Karel
1645
0 - 1
5.5
Skalka Josef
1601
-
Kadlčík Marek
1484
1 - 0
5.6
Pondělek Patrik
1355
-
Javor Jan
1541
0 - 1
5.7
Tomášů Viktor
0
-
Bilavčík Vladimír
0
0 - 1
5.8
Kostka Jan
1174
-
Moravec René
1206
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž