Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12
FMRubes JanCZE2293Slavia Kromeriz7,538,548,5036,5
23
Mikes JanCZE2254Sachovy Klub Teplice7,043,556,0036,5
34
FMKaras MarekSVK2250Slovensko7,039,049,5035,5
41
IMBurdalev KirillCZE2366Sk Dopravni Podnik Praha6,542,054,5037,5
510
Hadraba VladimirCZE2091Sk Teplice6,541,052,5034,5
65
Toman OndrejCZE2207Tj Sokol Udlice6,540,551,5038,0
718
Hurtik MatejH03CZE1999Tj Desko Liberec6,540,051,0032,5
815
Kral DavidCZE2026Sk Teplice6,537,548,0033,5
98
FMKozak MilosCZE2116Sk Slavoj Litomerice, Z.S.6,041,052,5036,0
107
Jinova LucieZCZE2130Sk Ceska Lipa6,040,551,5033,0
1124
Dolensky FilipH03CZE1894Sk Spartak Usti Nad Labem6,038,549,5030,0
1250
Peglau DoraD08GER1516Germany6,036,546,0027,5
1319
Spirek AdamCZE1984Sk Ceska Lipa6,035,546,0031,0
1412
Kudrlicka LadislavCZE2032Sk Teplice6,034,045,0029,5
1514
Grussova HelenaZCZE2026Tj Klasterec Nad Ohri6,034,044,5029,0
1621
CMChrz PavelCZE1940Sk Spartak Usti Nad Labem6,034,041,5030,5
1722
Semerdziev StefanCZE1940Sk Slavoj Litomerice, Z.S.6,033,543,5029,5
1834
Jirasko MiroslavH03CZE1738Sk Spartak Usti Nad Labem6,032,541,5027,0
1931
Vaclavik JanH03CZE1788Sk Teplice5,538,048,5031,0
2041
Werner Hong Quan DanH03CZE1644Sk Spartak Usti Nad Labem5,535,546,0026,0
2120
Dolensky MilanCZE1955Sk Libstat5,534,544,0030,0
2217
Sura JaroslavCZE2007Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,532,542,5027,0
2326
Korinek BohuslavCZE1854Tj Sokol Litvinov-Lom.5,532,542,0026,0
249
Brejnik GustavCZE2109Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,041,554,0031,0
256
FMHaba ZdenekCZE2172Sachovy Spolek Kostelec Nad Ce5,040,050,5032,5
2636
Lev LukasH03CZE1677Klub Sachistu Steti5,038,546,0029,0
2711
Slangal LukasCZE2066Sachovy Klub Teplice5,038,049,0028,0
2839
Peglau CharisD08GER1667Germany5,034,543,5026,0
2944
Lieber LukasH03CZE1621Sk Spartak Usti Nad Labem5,033,543,0029,0
3033
Sichrovsky TomasH03CZE1769Sk Ceska Lipa5,033,541,5026,0
3127
Saffova MichaelaZCZE1842Tj Sokol Litvinov-Lom.5,033,043,0026,0
3276
Licek ProkopH03CZE0Sk Spartak Usti Nad Labem5,032,542,0023,5
3316
Chaloupka FrantisekCZE2014Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,031,040,5024,5
3425
Al-Dhabbi FaresYEM1883Sachovy Klub Teplice5,030,541,0022,0
3565
Moravek ZdenekCZE1311Sachovy Klub Teplice5,030,538,5021,0
3630
Lancaric TomasSVK1794Sachovy Klub Louny Z.S.5,030,040,0024,0
3735
Gruss PetrCZE1698Sk Karlovy Vary5,029,034,5022,0
3848
Mrkvan FrantisekH03CZE1527Sk Spartak Usti Nad Labem5,028,037,0020,0
3952
Sovany AttilaCZE1497Tj Neratovice4,535,542,5024,0
4013
Chaloupka VladimirCZE2026Sk Slavoj Litomerice, Z.S.4,534,043,0024,5
4151
Kleker JiriH03CZE1508Klub Sachistu Steti4,534,042,5023,0
4237
Kubik MiroslavCZE1671Sk Spartak Usti Nad Labem4,533,541,5024,0
4372
Bennis Daniel SebastianH03CZE0Sk Spartak Usti Nad Labem4,532,041,5022,5
4442
Marten TomasCZE1632Klub Sachistu Steti4,528,538,0018,5
4529
Vesely JiriCZE1796Tj Neratovice4,034,544,0024,5
4649
Peglau SarahD03GER1518Germany4,034,043,5020,0
4745
Semova LadaD03CZE1620Sk Teplice4,032,042,0022,0
4854
Slivova LindaD08CZE1441Sk Teplice4,032,041,0021,5
4957
Vyslysel PetrH03CZE1415Sk Teplice4,032,041,0019,5
5028
Majerik VladimirCZE1811Sachovy Klub Louny Z.S.4,030,539,5020,5
5147
Dolensky StepanCZE1586Sk Libstat4,030,539,5020,0
5255
Peglau Paul DavidH08GER1435Germany4,030,538,5022,0
5353
Rezac JosefH03CZE1465Tj Klasterec Nad Ohri4,029,536,0019,0
5443
Vydra JaroslavCZE1629Sk Slavoj Litomerice, Z.S.4,028,533,5018,0
5558
Papik JaromirCZE1410Klub Sachistu Steti4,026,534,0016,0
5659
Vydra MartinH03CZE1410Sk Slavoj Litomerice, Z.S.4,026,034,5016,0
5740
Klimes JanCZE1661Chess Most3,533,042,5021,5
5860
Mikolas PetrH08CZE1409Sk Karlovy Vary3,530,039,5017,5
5956
Jirotova EliskaD03CZE1419Sk Spartak Usti Nad Labem3,529,038,0018,5
6038
Purkyt JaroslavCZE1668Sk Decin3,528,037,0019,0
6163
Dvorny TomasH03CZE1366Sk Spartak Chodov3,528,036,5017,0
6246
Sotolova JanaZCZE1612Klub Sachistu Steti3,527,536,0015,5
6371
Pistej TomasH03CZE1017Tj Neratovice3,527,535,0013,5
6466
Dolezal EduardCZE1199Tj Krasna Lipa3,526,032,0017,0
6568
Jindra JakubH08CZE1145Tj Klasterec Nad Ohri3,525,030,5012,0
6681
Rodig FilipH03CZE0Tj Klasterec Nad Ohri3,523,530,0014,0
6762
Godlova KamilaZCZE1381Tj Klasterec Nad Ohri3,029,035,5016,0
6869
Kalyncukova KaterinaD08CZE1117Tj Klasterec Nad Ohri3,027,034,5015,0
6975
Kucek LubomirCZE0neregistrovany3,027,034,0014,0
7067
Peglau LorenaD08GER1188Germany3,025,531,5013,0
7164
Dvorny MatejH03CZE1329Sk Slavoj Litomerice, Z.S.3,020,026,009,0
7261
Durdisova MonikaZCZE1394Klub Sachistu Steti2,525,533,5013,0
7379
Pistejova KlaraD08CZE0Tj Neratovice2,520,525,006,0
7480
Pochman RudolfCZE0Tj Klasterec Nad Ohri2,518,524,509,0
7574
Jakoubek StepanH08CZE0Sk Teplice2,026,033,5010,0
7623
Hozda DavidCZE1898Sachovy Klub Teplice2,024,532,0016,0
7770
Bytko TymofiiH08CZE1095Sk Teplice2,023,028,509,0
7878
Pham Quang Nam PhongH08CZE0Sk Teplice2,019,524,506,0
7973
Hoffmanova JulieD03CZE0Klub sachistu Steti1,025,032,009,0
8077
Nedohibcenko VladislavH08CZE0Sk Teplice1,020,025,501,0
8132
Krehla MilanCZE1773Sachovy Klub Teplice0,00,00,500,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž