Okresní přebor okr. Opava tříčlenných družstev 2021 - D. Benešov Poslední aktualizace24.07.2021 13:57:26, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
2. ŠK TJ Dolní Benešov "B" (Rtg prům.:1827, PH 1: 15,5 / PH 2: 16) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Kucera Tomas | 1914 | CZE | 395390 | 0 | 1 | ½ | 1 | 0 | 1 | 1 | 4,5 | 7 | 1889 |
2 | | Tillmann Tomas | 1870 | CZE | 23703245 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 1679 |
3 | | Vavrinkova Eliska | 1698 | CZE | 366021 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | 1590 |
Info o hráči
Kucera Tomas 1914 CZE Rp:1939 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 13 | | Vitasek Tomas | 1959 | CZE | 4,5 | s 0 | 1 |
2 | 28 | | Bergloviec Jan | 1842 | CZE | 3 | w 1 | 1 |
3 | 4 | | Byma Pavel | 1959 | CZE | 4,5 | s ½ | 1 |
4 | 7 | | Dvoracek Jan Matyas | 1860 | CZE | 3,5 | w 1 | 1 |
5 | 1 | | Rakus Pavel | 2112 | CZE | 6 | w 0 | 1 |
6 | 16 | | Bartos Michal | 1895 | CZE | 0 | s 1 | 1 |
7 | 10 | | Vavrinkova Jitka | 1597 | CZE | 1 | s 1 | 1 |
Tillmann Tomas 1870 CZE Rp:1861 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 14 | | Kriebel Rudolf | 1763 | CZE | 4 | w 1 | 2 |
2 | 29 | | Jasso Slavomir | 1781 | CZE | 3,5 | s 0 | 2 |
3 | 5 | | Kramar Lumir | 1847 | CZE | 2,5 | w 1 | 2 |
4 | 8 | | Vavrinek Tomas | 1720 | CZE | 3 | s 1 | 2 |
5 | 2 | | Suchanek Miroslav | 2054 | CZE | 6,5 | s 0 | 2 |
6 | 17 | | Bitta Ondrej | 1129 | CZE | 0 | w 1 | 2 |
7 | 11 | | Gemsova Tereza | 1457 | CZE | 2,5 | w 1 | 2 |
Vavrinkova Eliska 1698 CZE Rp:1859 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 15 | | Kampik David | 1410 | CZE | 3,5 | s ½ | 3 |
2 | 30 | | Bartosek Martin | 1753 | CZE | 3,5 | w 1 | 3 |
3 | 6 | | Belka Lubomir | 1720 | CZE | 5 | s ½ | 3 |
4 | 9 | | Slanina Maxmilian | 1563 | CZE | 2,5 | w 1 | 3 |
5 | 3 | | Weczerek Marek | 1922 | CZE | 5 | w 1 | 3 |
6 | 18 | | Kusyn Oliver | 1175 | CZE | 1,5 | s 1 | 3 |
7 | 12 | | Vavrinkova Marie | 1589 | CZE | 3 | s 1 | 3 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 8 | ŠK TJ Dolní Benešov "F" | ELO | - | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | 1½:1½ |
3.1 | | | 1959 | - | | | 1914 | 1 - 0 |
3.2 | | | 1763 | - | | | 1870 | 0 - 1 |
3.3 | | | 1410 | - | | | 1698 | ½ - ½ |
2. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | - | 6 | ŠK POGO Budišov nad Budišovkou | ELO | 2 : 1 |
4.1 | | | 1914 | - | | | 1842 | 1 - 0 |
4.2 | | | 1870 | - | | | 1781 | 0 - 1 |
4.3 | | | 1698 | - | | | 1753 | 1 - 0 |
3. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 2 | ŠK TJ Dolní Benešov "C" | ELO | - | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | 1 : 2 |
3.1 | | | 1959 | - | | | 1914 | ½ - ½ |
3.2 | | | 1847 | - | | | 1870 | 0 - 1 |
3.3 | | | 1720 | - | | | 1698 | ½ - ½ |
4. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | - | 7 | ŠK TJ Dolní Benešov "D" | ELO | 3 : 0 |
2.1 | | | 1914 | - | | | 1860 | 1 - 0 |
2.2 | | | 1870 | - | | | 1720 | 1 - 0 |
2.3 | | | 1698 | - | | | 1563 | 1 - 0 |
5. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | - | 1 | ŠK TJ Dolní Benešov "A" | ELO | 1 : 2 |
1.1 | | | 1914 | - | | | 2112 | 0 - 1 |
1.2 | | | 1870 | - | | | 2054 | 0 - 1 |
1.3 | | | 1698 | - | | | 1922 | 1 - 0 |
6. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 10 | ŠK TJ Dolní Benešov "G" | ELO | - | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | 0 : 3 |
2.1 | | | 1895 | - | | | 1914 | 0 - 1 |
2.2 | | | 1129 | - | | | 1870 | 0 - 1 |
2.3 | | | 1175 | - | | | 1698 | 0 - 1 |
7. Kolo Datum kola 2021/07/24 Hodina 09:00 |
Šach. | 9 | ŠK TJ Dolní Benešov "E" | ELO | - | 3 | ŠK TJ Dolní Benešov "B" | ELO | 0 : 3 |
2.1 | | | 1597 | - | | | 1914 | 0 - 1 |
2.2 | | | 1457 | - | | | 1870 | 0 - 1 |
2.3 | | | 1589 | - | | | 1698 | 0 - 1 |
|
|
|
|