Open Český rozhlas Vysočina 2021 Otevřený Krajský přebor Vysočina 2021Poslední aktualizace28.09.2021 13:11:02, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | Typ | pohlaví | Skup. | FED | RtgFIDE | RtgN | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 | PH 4 |
1 | 1 | | Kratochvíl Vít | | | v | CZE | 2223 | 2204 | ŠK Gordic Jihlava | 5,5 | 24 | 33 | 4 |
2 | 3 | FM | Matras Ondřej | | | | CZE | 2182 | 2255 | TJ Pankrác | 5,5 | 23 | 32 | 4 |
3 | 2 | FM | Kratochvíl Josef | | | v | CZE | 2218 | 2219 | ŠK Gordic Jihlava | 5 | 25 | 34 | 3 |
4 | 4 | | Jun Rudolf | U18 | | | CZE | 2108 | 2113 | TJ CHS Chotěboř | 5 | 23 | 32 | 4 |
5 | 7 | | Siebenbürger Vlastimil | S60 | | v | CZE | 1975 | 1991 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 5 | 23 | 31,5 | 4 |
6 | 12 | | Svíženský Luboš | | | v | CZE | 1931 | 1942 | ŠK Caissa Třebíč z.s. | 5 | 21,5 | 29,5 | 4 |
7 | 11 | | Sládek Vladislav | | | | CZE | 1932 | 1901 | ŠK Merta Slavkov u Brna | 5 | 21,5 | 29,5 | 3 |
8 | 6 | | Mrazík Tomáš | | | | CZE | 1981 | 1981 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 5 | 20,5 | 29 | 4 |
9 | 8 | | Brunová Blanka | | w | | CZE | 1960 | 1951 | ŠK Karlovy Vary | 5 | 20,5 | 28,5 | 4 |
10 | 40 | | Kučera David | U18 | | v | CZE | 1496 | 1579 | Gambit Jihlava | 5 | 20 | 28 | 4 |
11 | 5 | | Večeřa Pavel | | | v | CZE | 2099 | 2033 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 5 | 18,5 | 26 | 3 |
12 | 13 | | Žigmund David | | | | CZE | 1926 | 1898 | DDM Sokol Nymburk | 5 | 18 | 25 | 5 |
13 | 10 | | Ptáček Jan | | | v | CZE | 1951 | 1940 | TJ Jiskra Humpolec | 4,5 | 21 | 29,5 | 4 |
14 | 19 | | Lang Šimon | U18 | | v | CZE | 1801 | 1790 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 4,5 | 20,5 | 28 | 4 |
15 | 25 | | Molnár Ladislav | S60 | | | CZE | 1714 | 1737 | Karlovarský šachklub Tietz | 4,5 | 20,5 | 27,5 | 3 |
16 | 9 | | Svoboda Ivo | S60 | | v | CZE | 1957 | 1948 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 4,5 | 18,5 | 26 | 2 |
17 | 33 | | Rybáčková Lucie | U18 | w | v | CZE | 1623 | 1386 | Gambit Jihlava | 4,5 | 18,5 | 24,5 | 4 |
18 | 15 | | Kubát Pavel | | | | CZE | 1916 | 1925 | OREL jednota Ořechov | 4,5 | 17,5 | 25 | 4 |
19 | 46 | | Krejčí Věra Marie | U18 | w | | CZE | 1396 | 1469 | Individuální člen | 4 | 20 | 28,5 | 4 |
20 | 29 | | Holata Miroslav | S60 | | v | CZE | 1665 | 1684 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4 | 20 | 28 | 4 |
21 | 34 | | Juračák David | U18 | | | CZE | 1590 | 1729 | Interchess z.s. | 4 | 19,5 | 27,5 | 4 |
22 | 21 | | Pešl Jan | | | | CZE | 1762 | 1792 | ŠK Kuřim, z.s. | 4 | 19,5 | 26,5 | 4 |
23 | 36 | | Tesař Jakub | U18 | | | CZE | 1551 | 1655 | Unichess | 4 | 19,5 | 26,5 | 3 |
24 | 17 | | Brož Pavel | | | v | CZE | 1826 | 1803 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 4 | 19,5 | 26 | 2 |
25 | 24 | | Číhal Jan | | | | CZE | 1717 | 1723 | ŠK Kuřim, z.s. | 4 | 19,5 | 25,5 | 2 |
26 | 22 | | Nedoma Michal | | | v | CZE | 1758 | 1800 | Spartak Velké Meziříčí | 4 | 18,5 | 27 | 3 |
27 | 20 | | Obůrka Vladislav | S60 | | v | CZE | 1779 | 1787 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 4 | 18,5 | 25,5 | 3 |
28 | 16 | | Krupica Pavel | | | | CZE | 1840 | 1891 | ŠK Kuřim, z.s. | 4 | 17 | 25 | 3 |
29 | 27 | | Simajchl Adam | U20 | | v | CZE | 1672 | 1600 | Spartak Velké Meziříčí | 4 | 17 | 24,5 | 3 |
30 | 30 | | Kutil Adam | U18 | | v | CZE | 1653 | 0 | TJ Náměšť n/Oslavou | 4 | 14 | 19 | 3 |
31 | 28 | | Hrdina Jiří | | | | CZE | 1665 | 1758 | ŠK Kuřim, z.s. | 3,5 | 22 | 29 | 3 |
32 | 26 | | Fišar Josef | S60 | | v | CZE | 1698 | 1720 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 3,5 | 19,5 | 27,5 | 3 |
33 | 14 | | Žáček Petr | | | | CZE | 1921 | 1953 | ŠO TP Nova Kladno, z.s. | 3,5 | 18,5 | 25 | 3 |
34 | 35 | | Voršilka Jiří | | | | CZE | 1556 | 1540 | SK OAZA Praha | 3,5 | 17,5 | 24,5 | 3 |
35 | 59 | | Pavliš Matěj | U18 | | v | CZE | 0 | 1466 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3,5 | 17 | 24 | 1 |
36 | 37 | | Vavroušek Petr | S60 | | | CZE | 1523 | 1593 | Šachový klub Choceň, z.s. | 3,5 | 16 | 23 | 3 |
37 | 43 | | Kovács Ivan | | | v | CZE | 1469 | 1456 | ŠK Caissa Třebíč z.s. | 3,5 | 15,5 | 21,5 | 3 |
38 | 39 | | Koumar Tomáš | U18 | | v | CZE | 1509 | 1274 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3,5 | 14,5 | 21 | 3 |
39 | 31 | | Michálek Miroslav | S60 | | v | CZE | 1629 | 1605 | ŠK Caissa Třebíč z.s. | 3,5 | 13 | 20 | 2 |
40 | 57 | | Kolařík Jan | | | | CZE | 0 | 1727 | ŠK Kuřim, z.s. | 3 | 19 | 27 | 1 |
41 | 49 | | Souček Andrej | U18 | | | CZE | 1346 | 1273 | ŠK Kuřim, z.s. | 3 | 19 | 26 | 1 |
42 | 18 | | Bílek Roman | | | v | CZE | 1818 | 1855 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 3 | 18,5 | 25 | 3 |
43 | 44 | | Diviš Jan | S60 | | | CZE | 1421 | 1473 | ŠK Petřvald u NJ | 3 | 18 | 25 | 1 |
44 | 38 | | Geffroy Dominique Alain | | | v | CZE | 1517 | 0 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 3 | 17,5 | 25,5 | 2 |
45 | 63 | | Holcman Matěj | U18 | | v | CZE | 0 | 1068 | Gambit Jihlava | 3 | 16,5 | 22 | 3 |
46 | 32 | | Kodys Stanislav | S60 | | v | CZE | 1625 | 1683 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 3 | 16 | 21,5 | 1 |
47 | 45 | | Sem Petr | | | v | CZE | 1407 | 1350 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 3 | 15,5 | 21,5 | 3 |
48 | 62 | | Stejskal Jakub | U18 | | v | CZE | 0 | 1089 | Gambit Jihlava | 3 | 15,5 | 20,5 | 2 |
49 | 23 | | Sokol Michal | | | v | CZE | 1728 | 1342 | ŠO TJ Sokol Oudoleň | 3 | 15 | 21,5 | 2 |
50 | 55 | | Ptáček Vladimír | | | v | CZE | 1254 | 1291 | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 14 | 20,5 | 2 |
51 | 60 | | Novotný Petr | | | v | CZE | 0 | 1409 | SŠK Cejle | 2,5 | 17,5 | 24,5 | 2 |
52 | 56 | | Zvolánek Tomáš | U18 | | v | CZE | 1014 | 1128 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 2,5 | 17,5 | 22,5 | 2 |
53 | 42 | | Dejmek Tomáš | U18 | | v | CZE | 1472 | 1504 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 2,5 | 17 | 24,5 | 2 |
54 | 48 | | Rybáček Martin | U18 | | v | CZE | 1358 | 1526 | Gambit Jihlava | 2,5 | 16 | 22,5 | 2 |
55 | 61 | | Rampulová Markéta | | w | | CZE | 0 | 1227 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 2,5 | 16 | 21 | 1 |
56 | 52 | | Vinopal Vít | U20 | | v | CZE | 1290 | 1178 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 2,5 | 14 | 19,5 | 2 |
57 | 41 | | Benda Vladimír | S60 | | v | CZE | 1484 | 1452 | ŠK Caissa Třebíč z.s. | 2,5 | 13,5 | 20 | 2 |
58 | 51 | | Řeháček Oldřich | | | | CZE | 1293 | 0 | | 2,5 | 13,5 | 18 | 2 |
59 | 58 | | Kocman Patrik | U18 | | v | CZE | 0 | 1472 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2,5 | 13 | 18,5 | 1 |
60 | 67 | | Zelený Lukáš | U18 | | v | CZE | 0 | 0 | Šachový oddíl Křižánky | 2 | 16 | 21 | 1 |
61 | 64 | | Hlaváček Aleš | U18 | | v | CZE | 0 | 0 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 13,5 | 19,5 | 1 |
62 | 54 | | Kovařík Vít | U18 | | v | CZE | 1272 | 1192 | Gambit Jihlava | 2 | 12,5 | 17,5 | 2 |
63 | 65 | | Meisner Rostislav | S60 | | v | CZE | 0 | 0 | Šachový oddíl Křižánky | 1,5 | 14,5 | 20 | 1 |
64 | 50 | | Řeháček Jan | | | | CZE | 1303 | 1408 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 1,5 | 14,5 | 20 | 0 |
65 | 53 | | Richterová Nataša | | w | v | CZE | 1273 | 1277 | TJ Náměšť n/Oslavou | 1,5 | 12,5 | 17,5 | 0 |
66 | 66 | | Trávníček Adam | U18 | | v | CZE | 0 | 0 | Šachový oddíl Křižánky | 1,5 | 11,5 | 16,5 | 0 |
67 | 47 | | Mička Josef | S60 | | v | CZE | 1366 | 1380 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | 1 | 13,5 | 19 | 1 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení4: Greater number of victories/games variable
|
|
|
|