Turnaj přátelství 2021 skupina C Poslední aktualizace15.08.2021 16:35:10, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | Jméno | Typ | FED | RtgN | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 | PH 4 |
1 | 1 | Všetulová Viktorie | | CZE | 1522 | ŠO Kunovice | 7 | 1 | 46 | 50 | 37,50 |
2 | 6 | Hladký Mikuláš | | CZE | 1305 | Jezdci Jundrov | 7 | 0 | 46,5 | 50,5 | 37,00 |
3 | 12 | Mikešová Lenka | U14 | CZE | 1161 | Agentura 64 Grygov | 6,5 | 0 | 44,5 | 48,5 | 34,00 |
4 | 3 | Matůš Jakub | | CZE | 1399 | Tělovýchovná Jednota Sokol Ústí Z.S | 6,5 | 0 | 44,5 | 48 | 31,25 |
5 | 4 | Hladká Leontýna | | CZE | 1319 | Jezdci Jundrov | 6,5 | 0 | 44 | 46 | 29,50 |
6 | 9 | Bouchalová Květa | U12 | CZE | 1230 | Agentura 64 Grygov | 6 | 0 | 42 | 45,5 | 28,00 |
7 | 13 | Peluha Vojtěch | U16 | CZE | 1146 | ŠK Vinary | 5,5 | 0 | 38,5 | 39,5 | 20,75 |
8 | 10 | Botek Jan | | CZE | 1222 | ŠO Kunovice | 5 | 0 | 40 | 44 | 22,50 |
9 | 23 | Špaček Michal | U16 | CZE | 0 | Agentura 64 Grygov | 5 | 0 | 38 | 40 | 18,25 |
10 | 11 | Kubátová Ema | | CZE | 1193 | ŠK Kuřim, z.s. | 5 | 0 | 35 | 35 | 14,75 |
11 | 25 | Trčálek Filip | | CZE | 0 | Tělovýchovná Jednota Sokol Ústí Z.S | 4,5 | 0 | 43 | 46,5 | 19,50 |
12 | 8 | Mičutka Daniel | | CZE | 1267 | ŠK Zlín-Malenovice, z.s. | 4,5 | 0 | 40,5 | 44 | 20,50 |
13 | 14 | Švagr Daniel | | CZE | 1130 | Jezdci Jundrov | 4,5 | 0 | 39,5 | 41,5 | 18,00 |
14 | 19 | Hrabal Nikola | U14 | CZE | 0 | Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost | 4,5 | 0 | 37,5 | 37,5 | 12,75 |
15 | 7 | Kubátová Běta | | CZE | 1292 | ŠK Kuřim, z.s. | 4,5 | 0 | 33 | 34 | 12,75 |
16 | 15 | Knápek Jan | U12 | CZE | 1078 | Agentura 64 Grygov | 4,5 | 0 | 29,5 | 29,5 | 10,50 |
17 | 18 | Barešová Klára | U14 | CZE | 0 | Agentura 64 Grygov | 4,5 | 0 | 29,5 | 29,5 | 10,00 |
18 | 2 | Mikeš Radek | U16 | CZE | 1421 | Agentura 64 Grygov | 4 | 0 | 48 | 52 | 20,00 |
19 | 5 | Růžička Oto | U12 | CZE | 1311 | Agentura 64 Grygov | 4 | 0 | 44,5 | 48,5 | 20,00 |
20 | 16 | Kůdela Martin | U16 | CZE | 1059 | Šk Zš Horka Nad Moravou | 4 | 0 | 33 | 33 | 7,50 |
21 | 20 | Kavanová Anežka | | CZE | 0 | TJ Náměšť n/Oslavou | 3,5 | 0 | 41 | 45,5 | 16,25 |
22 | 21 | Kavanová Valentýna | | CZE | 0 | TJ Náměšť n/Oslavou | 3,5 | 0 | 33,5 | 33,5 | 8,00 |
23 | 22 | Kovářová Karolína | | CZE | 0 | Tělovýchovná Jednota Sokol Ústí Z.S | 3,5 | 0 | 32,5 | 32,5 | 5,25 |
24 | 17 | Kubiczek Petr | | CZE | 1054 | Šk Zlín-Malenovice, Z.S. | 2 | 0 | 34 | 34 | 1,00 |
25 | 26 | Trčálková Ema | | CZE | 0 | Tělovýchovná Jednota Sokol Ústí Z.S | 1 | 0 | 32 | 32 | 0,00 |
26 | 24 | Švach Sebastian | | CZE | 0 | Tělovýchovná Jednota Sokol Ústí Z.S | 0 | 0 | 31,5 | 32,5 | 0,00 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
|
|
|
|