Krajský přebor SŠS v rapid šachu mládeže 2021, HD12

Poslední aktualizace19.06.2021 16:32:17, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Barták Josef1517ŠK Řevnice6,00,024,0
25Langmaier Michal1419TJ KRALUPY, z.s.5,50,022,0
39Sehnoutka Vojtěch1335Klub šachistů Říčany 19255,50,021,0
43Síleš Jan1503Klub šachistů Říčany 19255,50,021,0
519Halák Jiří1218TJ Auto Škoda Mladá Boleslav5,50,018,5
610Kammová Kateřina1317ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,021,5
77Hrubý Filip1399Sokol Buštěhrad4,50,022,5
84Švarc Kryštof1429Sokol Buštěhrad4,50,021,5
912Rössler Erik1311TJ AERO Odolena Voda4,50,021,0
101Stein Michael1541TJ Spartak Vlašim4,50,020,5
1116Pešta Milan1262TJ Kavalier Sázava z.s.4,50,020,0
1215Kaplanová Dominika1264ŠK JOLY Lysá nad Labem4,50,018,5
1317Blahoš Michal1225Šachová škola STAMAT, z.s.4,50,017,5
1421Zeman Daniel Nikolas1195TJ Spartak Vlašim4,50,017,5
156Topenčík Bruno1417ŠK Spartak Čelákovice4,00,022,5
1611Kohm Patrik1311TJ KRALUPY, z.s.4,00,022,5
1729Fajmon Herbert1067ŠK JOLY Lysá nad Labem4,00,016,5
1825Krajíček Matthew1110Český lev Kolešovice4,00,015,5
1928Čeřovský Lukáš1080ŠK Spartak Čelákovice4,00,012,5
2024Filip Šimon1158Šachová škola STAMAT, z.s.3,50,021,0
2114Stefaniv Vladyslav1278ŠK JOLY Lysá nad Labem3,50,020,5
2234Csütörtöky Oliver1012TJ KRALUPY, z.s.3,50,019,0
2332Hacker Jindřich1028Šachový klub Zdice3,50,018,5
2413Procházka Matěj1298Klub šachistů Říčany 19253,50,018,0
2520Pejša Matěj Jakub1198Šachový klub KDJS Sedlčany3,50,017,5
268Slánský Jáchym1341TJ Spartak Vlašim3,50,017,5
2726Engelthalerová Šárka1101ŠK JOLY Lysá nad Labem3,50,015,5
2822Čanda Vít1187ŠK Spartak Čelákovice3,50,015,0
2931Šťastný Matěj1049Sokol Bakov nad Jizerou3,50,014,5
3018Němec Mikuláš1219Klub šachistů Říčany 19253,00,018,0
3137Beranová Marta1000Sokol Bakov nad Jizerou3,00,017,5
3244Prokop Matyáš1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,00,017,5
3343Mrázová Štěpánka1000TJ Kavalier Sázava z.s.3,00,014,0
3433Fugner Štěpán1025TJ Kavalier Sázava z.s.3,00,014,0
3545Sedláček Josef1000Šachový klub Zdice2,50,015,5
3627Všetečka Michal1095DDM Sokol Nymburk2,50,015,5
3738Brablík Michal1000ŠK JOLY Lysá nad Labem2,50,014,0
3836Ottomanský Vít1006Klub šachistů Říčany 19252,50,011,5
3941Dufková Tereza1000Klub šachistů Říčany 19252,00,019,0
4030Križan Jakub1052Pravý Hradec, z.s.2,00,017,0
4123Mikšíček Matěj1182ŠK Spartak Čelákovice2,00,014,5
4235Zeman Tomáš Mathias1008TJ Spartak Vlašim2,00,014,0
4339Břízová Žofie1000Šachový klub Zdice2,00,010,5
4440Csütörtöky Daniel Toby1000TJ KRALUPY, z.s.1,00,017,0
4542Liebezeit Jakub1000TJ Neratovice1,00,012,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž