MEMORIÁL PETRA BOČKAREVA 2021

Poslední aktualizace05.06.2021 15:38:28, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
11DVOŘÁK MartinCZE2191Tj Vlčnov6,532,029,5
22SOCHOR StanislavCZE2091Agentura 64 Grygov6,033,530,0
34FMVALENTA VítCZE2001Šk Velké Losiny5,533,530,5
425ČERNÝ MichaelCZE1584Agentura 64 Grygov5,526,524,5
510MOLNÁR JiříCZE1867Šachový Klub Olomouc Z.S.5,031,028,0
65DVOŘÁK VladimírCZE1921Sk Rošáda Prostějov5,030,027,5
78PAVEL RichardCZE1894Sk Rošáda Prostějov5,030,027,0
823PISKOVSKÝ TomášCZE1594Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost5,026,024,0
93ADÁMEK VladimírCZE2009Slavia Kroměříž4,530,528,5
107ZVONÍČEK VáclavCZE1910Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost4,530,026,5
1121ŠKVÍR IvoCZE1611Šk Zš Horka Nad Moravou4,529,527,5
1214ZAJÍČEK TomášCZE1834Sk Rošáda Prostějov4,529,527,5
1326KMENT MichalCZE1581Sk Rošáda Prostějov4,529,526,5
1412FRANTIŠ PetrCZE1858Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost4,527,527,0
1515ZDRÁHAL VáclavCZE1810Sk Petřín Plzeň4,526,524,0
1616KREJČÍ PetrCZE1801Šk Garde Lipovec4,028,525,5
1734SOCHOR VáclavCZE1294Šk Zš Horka Nad Moravou4,028,025,0
1811PRUCEK LadislavCZE1867Sokol Přemyslovice4,027,026,0
1922MOJŽÍŠEK JiříCZE1608Šo Tj Zborovice4,025,522,5
206TICHÝ MiroslavCZE1921Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost4,025,023,0
2130MALENOVSKÝ MartinCZE1366Šk Zš Horka Nad Moravou4,025,023,0
2219KINCL DobromirCZE1630Tj Sokol Skalička Z.S.4,024,522,0
2313VACULKA PavelCZE1835Sk Rošáda Prostějov4,023,522,5
2427LONDIN MartinCZE1561Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost4,023,021,0
2518BRÁCHA PavelCZE1680Sk Rošáda Prostějov4,023,020,5
2645MÜLLER StanislavCZE0Amt.4,022,520,5
279VIRGLER KarelCZE1877Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost4,022,021,0
2856HRADSKÝ AlešCZE1777Oddíl šachů Sportovního klubu Prost3,529,025,5
2929NOVOTNÝ PetrCZE1436Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost3,528,525,5
3024RŮŽIČKOVÁ EmaCZE1586Agentura 64 Grygov3,526,024,0
3128KREJČÍ FrantišekCZE1502Šk Garde Lipovec3,525,023,5
3217LONDIN MilanCZE1715Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost3,525,023,0
3332OCIEPKA PavelCZE1339Sk Rošáda Prostějov3,025,523,5
3436ŠORF FilipCZE1179Tj Žďár Nad Sázavou Z.S.3,024,022,5
3537RŮŽIČKA OtoCZE1166Agentura 64 Grygov3,024,022,0
3635SOCHOROVÁ ValentýnaCZE1190Šk Zš Horka Nad Moravou3,023,521,5
3750ŠORF IvoCZE0Šk Ddm Bystřice Nad Perštejnem3,021,519,5
3843KVAPILOVÁ LucieCZE0Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost3,021,020,0
3953VAŠÍČEK JakubCZE0Šk Abrahámek3,020,019,0
4049STŘEBOVSKÝ JanCZE0Šk Abrahámek3,019,018,0
4146NESVATBA JiříCZE0Amt3,017,517,0
4247POSPÍŠIL FrantišekCZE0Šk Zš Horka Nad Moravou3,017,516,5
4320NOVÁK BořivojCZE1623T.J. Sokol Hranice2,525,524,5
4433TESAŘ JanCZE1307Sk Rošáda Prostějov2,525,523,5
4542GOTTFRIED DavidCZE0Amt2,524,022,5
4631NOVÁK MiroslavCZE1349Šk Zš Horka Nad Moravou2,024,021,0
4744LÁZNA TomášCZE0Amt.2,023,021,5
4848STŘEBOVSKÝ AlešCZE0Šk Abrahámek2,022,520,5
4952VACULKA JakubCZE0Sk Rošáda Prostějov2,021,020,5
5054ZACHA JindřichCZE0Zš Horka Nad Moravou2,019,519,0
5141COUFALOVÁ ZuzanaCZE0Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost2,016,515,5
5251TICHÝ VáclavCZE0Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost2,014,514,0
5355ZACHA ProkopCZE0Zš Horka Nad Moravou1,515,515,0
5438ABRAHÁMEK JonášCZE0Amt.1,019,518,5
5540BRABEC JakubCZE0Amt.1,015,014,5
5639BRABCOVÁ HanaCZE0Amt.0,516,015,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž