Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:37:04
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
POHÁR města Říčany 2021 OPEN B
Poslední aktualizace28.08.2021 12:44:09, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo Datum kola 2021/08/27 Hodina 17:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
1
Grecny Karol
1815
5½
0 - 1
6
Zemen Pavel
1558
8
2
7
Strnadova Monika
1582
5½
½ - ½
5½
Vorsilka Jiri
1546
9
3
12
Madle Robin
1533
5½
1 - 0
5
Glasbergerova Lucie
1283
30
4
3
Zima Tomas
1686
5
0 - 1
5
Benes Jachym
1639
4
5
5
Buk Pavel
1591
4½
0 - 1
4½
Gacho Ondrej
1334
26
6
19
Pechanek Krystof
1436
4½
0 - 1
4½
Sedlacek Pavel
1591
6
7
21
Kubicek Daniel
1388
4½
½ - ½
4½
Janda Lukas
1544
10
8
25
Dudarec Elias
1335
4½
0 - 1
4½
Siles Jan
1537
11
9
31
Langmaier Michal
1280
4½
1 - 0
4½
Mach David
1519
13
10
18
Hosova Sandra
1436
4½
1 - 0
4½
Kusova Nikola
1339
23
11
33
Mrazek Adam
1269
4
0 - 1
4
Hajek Jiri
1749
2
12
20
Dejmek Tomas
1402
4
1 - 0
4
Levinsky Ladislav
1465
15
13
16
Davidek Zdenek
1462
4
1 - 0
4
Studzinski David
1227
41
14
40
Topencik Bruno
1231
4
1 - 0
4
Housa Jan
1278
32
15
50
Sehnoutkova Laura
1130
4
0 - 1
3½
Jankovska Hana
1268
34
16
47
Stochl Vojtech
1160
3½
0 - 1
3½
Sedmihradsky Tomas
1307
27
17
28
Melnikov Ivan
1302
3½
1 - 0
3½
Soucek Krystof
1051
57
18
36
Khoury Emir Nabil
1259
3½
1 - 0
3½
Cajka Richard
1159
48
19
39
Aubrechtova Zuzana
1235
3½
1 - 0
3½
Martinek Denis
1064
56
20
55
Artamonov Mikhail
1070
3½
1 - 0
3½
Meca Viktor
1200
45
21
24
Vajdik Josef
1336
3
1 - 0
3
Vodicka Jan
1019
61
22
38
Housa Vojtech
1249
3
½ - ½
3
Sehnoutka Vit
0
72
23
42
Hrbkova Johana
1224
3
0 - 1
3
Slaby Tomas
1156
49
24
46
Pesek Antonin
1173
3
½ - ½
3
Mullerova Karina Nela
1207
44
25
58
Janda Peter
1046
2½
0 - 1
2½
Turek Frantisek
1446
17
26
22
Sebek Pavel
1354
2½
½ - ½
2½
Nemec Mikulas
1100
52
27
29
Dolanska Ester
1300
2½
0 - 1
2½
Sehnoutka Vojtech
1040
59
28
37
Krizek Frantisek
1253
2½
½ - ½
2½
Kubat Filip
1020
60
29
51
Prochazka Matej
1126
2½
1 - 0
2½
Gasparin Pavel
1215
43
30
63
Dolansky Dominik
0
2
0 - 1
2
Myskova Veronika
1083
54
31
62
Bugris Jakub
0
2
0 - 1
2
Holub Petr
0
68
32
67
Glasberger Filip
0
2
0 - 1
2
Fadrny Jachym
0
66
33
65
Dvorak Mikulas
0
1
+ - -
2
Pesek Jan Antonín
0
71
34
70
Kusova Lenka
0
1
0 - 1
1
Kostuk Artur
0
69
35
53
Vavrova Jirina
1090
½
1
volno
36
14
Seiner Frantisek
1511
2
0
nenasazen
37
35
Slivova Linda
1268
2½
0
nenasazen
38
64
Dufkova Tereza
0
1½
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž