Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 11:02:15
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
POHÁR města Říčany 2021 OPEN A
Poslední aktualizace28.08.2021 14:00:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo Datum kola 2021/08/27 Hodina 17:00
Šach.
Čís.
Jméno
Typ
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
Typ
ELO
Čís.
1
19
Rut Vojtech
2061
5½
½ - ½
6
FM
Taborsky Rostislav
2090
16
2
3
FM
Petr Jakub
U20
2236
6
½ - ½
5
FM
Vojta Tomas
S
2312
2
3
1
FM
Hollan Petr
2318
5
½ - ½
5
Horak Jan
2143
10
4
4
Vitak Jiri
2221
5
½ - ½
5
FM
Hajiyev Kanan
2124
13
5
7
Skypala Ondrej
U18
2158
5
0 - 1
5
Novotny Martin
U20
2097
15
6
12
Placer Sebastian
U18
2129
5
0 - 1
5
Vojta Jakub
U18
2150
8
7
29
Hejsek Lukas
U18
1906
4½
0 - 1
4½
Jun Rudolf
U18
2090
17
8
21
Elias Jakub
S
1982
4½
½ - ½
4½
Chval Zdenek
U18
1846
37
9
23
Steiner Juraj
S60
1959
4
0 - 1
4½
Ruzicka Filip
U18
1783
43
10
44
Le Anh Dung
U18
1779
4
½ - ½
4
FM
Svatos Jan
2198
5
11
33
Vavrinec Tomas
S
1875
4
0 - 1
4
Ocelak Jakub
U18
2102
14
12
62
Bezdek Tomas
U18
1644
4
1 - 0
4
Blumel Otto
S60
1965
22
13
31
Skala Jaromir
S
1887
4
½ - ½
4
Bartos Vaclav
U18
1879
32
14
52
Rousek Jan
U18
1745
4
½ - ½
3½
Stanek Ondrej
2072
18
15
51
Holub Adam
U18
1754
3½
0 - 1
3½
Hrdina Robin
S
2192
6
16
9
Chval Zdenek
2147
3½
1 - 0
3½
Svetly Jiri
1852
36
17
11
Zvolensky David
U20
2136
3½
1 - 0
3½
Hrbek Tomas
U18
1833
38
18
58
Konvalinka Vladislav
S60
1718
3½
½ - ½
3½
Aubrecht Petr
2016
20
19
25
Cermak Jan
1938
3½
1 - 0
3½
Seidl Jan
U18
1768
50
20
70
Pisar Tomas
U18
1528
3½
0 - 1
3½
Novotny David
1923
28
21
34
Strnad Michael
U20
1868
3½
½ - ½
3½
Bruna Matous
U18
1623
63
22
35
Pavlicek Petr
S60
1863
3½
½ - ½
3½
Papousek Michal
U18
1689
61
23
39
Koper Stefan
S60
1827
3
1 - 0
3½
Pejrimovsky Tadeas Rubel
U18
1532
69
24
30
Danhel Lukas
1902
3
½ - ½
3
Voracek Zdenek
S60
1935
26
25
67
Rucabado Stefan
U18
1549
3
1 - 0
3
Meca Viktor
1709
59
26
64
Feierfeil Jiri
S60
1623
3
1 - 0
3
Jankovsky Zbynek
S
1564
66
27
56
Vit Zdenek
S60
1726
2½
½ - ½
2½
CM
Petras Milan
S60
1938
24
28
47
Pressler Tobias
U18
1772
2½
½ - ½
2½
Vilimova Julie
U20
1805
40
29
45
Kubice Jakub
U20
1776
2½
0 - 1
2½
Nentvich Libor
1771
49
30
53
Mach Jan
1742
2½
1 - 0
2½
Tichy Tomas
U18
1513
71
31
57
Kacirek Pavel
U18
1718
2½
½ - ½
2
Chon Jeremy
U18
1454
72
32
41
Vorackova Jarmila
S60
1802
2
0 - 1
2
Blazek Miroslav
1801
42
33
54
Chmelik Ladislav
S
1732
2
0 - 1
2
Cabart Pavel
1700
60
34
65
Hampel Rudolf
1593
1½
0 - 1
1½
Kalvach Ladislav
S60
1771
48
35
68
Kleprlik Jan
S
1533
1
1 - 0
1
Pejrimovska Viola Ruby
U18
1773
46
36
27
Salac Jiri
S60
1929
½
0
nenasazen
37
55
Martinec Karel
S60
1730
1
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž