Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:51:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
44. ročník Sportovně-šachového tábora Doksy 2021, pořádá Sp.Ústí nL 10.7.-22.7.
Poslední aktualizace15.07.2021 08:58:34, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
10. Kolo
Šach.
Čís.
Jméno
Body
Výsledek
Body
Jméno
Čís.
1
9
Semová Lada
6
½ - ½
8
Jirásko Miroslav
3
2
7
Sichrovský Tomáš
7
0 - 1
7
Werner Hong Quan Dan
2
3
5
Dolenský Filip
6½
1 - 0
6½
Křelina Jan
4
4
19
Mikulka Martin Michael
6
0 - 1
6½
Lev Lukáš
1
5
13
Sysel František
5½
1 - 0
6
Beniss Daniel
39
6
22
Novák Lukáš
5½
1 - 0
5½
Sichrovský Filip
6
7
8
Toman Jan
5½
1 - 0
5½
Stibor Ondřej
21
8
46
Licek Prokop
5½
0 - 1
5½
Mikoláš Petr
11
9
25
David Ondřej
5
1 - 0
5
Jirotová Eliška
10
10
12
Polák Martin
5
1 - 0
5
Kulašová Nikola
29
11
14
Rejzek Jáchym
5
0 - 1
5
Mrkvan František
20
12
27
Očenáš František Filip
5
1 - 0
5
Češpiva Jakub
16
13
26
Ščasný Adam
5
1 - 0
4½
Hampl Nikola
17
14
30
Štejnar Jakub
4½
0 - 1
4½
Medek Šimon
48
15
35
Yeats Alfred
4½
½ - ½
4½
Šťastný Vítězslav
51
16
15
Borovanský Simeon
4
0 - 1
4
Balej Martin
24
17
31
Businský František
4
0 - 1
4
Jindra Jakub
18
18
34
Křelina Jakub Pavel
4
0 - 1
4
Hůlka Vít
23
19
36
Šlechta Ondřej
4
0 - 1
4
Jína Jakub
28
20
32
Löffler Šimon
3½
1 - 0
3½
Nacházel Václav
33
21
44
Jíra Jonáš
3½
0 - 1
3½
Očenášová Lucie
49
22
40
Holý Vojtěch
3
0 - 1
3½
Jeník Kryštof
41
23
42
Jeřábek Jakub
3
0 - 1
3
Losenická Anna
47
24
52
Štejnarová Veronika
2½
½ - ½
3
Andree Dalibor
38
25
45
Křelina Josef
2½
0 - 1
3
Šulc Richard
53
26
50
Svoboda Šimon
1½
0 - 1
3
Jeřábek Jan
43
27
54
Vytisková Nela
½
0 - 1
2
Ambrož Petr
37
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž