Pohár penzionu Protěž - blesk

OrganizátorŠK Lípa, z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJaroslav Šmíd
Hlavní rozhodčíMilan Borůvka
Bedenkzeit5 min
MístoPenzion Protěž, Janské Lázně
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/09/25 Datum do 2020/09/28
Ø ELO turnaje1685
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace27.09.2020 11:59:03, Creator/Last Upload: mboruvka

Výběr turnajeRapid, Fischer, Blesk, Česke šachy
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 11 kolech, Konečná tabulka po 11 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11/11 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11FMVojta TomášCZE2342TJ Spartak Vlašim11,00,065,070,0
22Soural JanCZE2223TJ Pankrác8,00,569,574,5
312Tkadleček PetrCZE1772TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek8,00,563,064,5
45Borůvka MilanCZE1877TJ Jiskra Jaroměř7,50,066,070,5
53Šmíd JaroslavCZE1961Šachový klub Lípa, z.s.7,00,065,069,5
610Kykal ZbyněkCZE1810TJ Lázně Bělohrad z.s.6,50,067,569,5
74Chalupecký VladimírCZE1907TJ Spartak Vrchlabí6,00,065,569,0
86Staněk PetrCZE1877TJ Jiskra Jaroměř6,00,063,065,0
97Buchar PetrCZE1871Šachový klub Jičín z.s.6,00,060,565,0
1013Ježek MilanCZE1679Šachový klub Jičín z.s.6,00,059,063,5
1118Zástava LadislavCZE1575TJ Náchod6,00,055,557,0
1215Jína LubošCZE1644ŠK SLAVIA Liberec, z.s.5,51,063,066,5
138Peníška PavelCZE1824ŠK SLAVIA Liberec, z.s.5,51,057,058,5
1416Sysr PavelCZE1610TJ Spartak Letohrad5,51,047,048,5
159Dvořák, st. MilanCZE1818Region Panda, z.s.5,00,068,071,5
1617Jánský PavelCZE1607Šachový klub Česká Skalice, z.s.5,00,056,558,5
1711Peroutka IvoCZE1807TJ Slovan Broumov5,00,053,555,0
1823Halamka MiroslavCZE1000TJ Jiskra Jaroměř5,00,051,052,5
1914Martinovský MiroslavCZE1652TJ Jiskra Jaroměř5,00,048,550,0
2022Dvořák, ml. MilanCZE1065Region Panda, z.s.4,01,048,049,5
2120Lorencová JitkaCZE1357TJ Spartak Letohrad4,00,045,547,0
2221Dvořák VojtěchCZE1100Region Panda, z.s.2,50,047,048,5
2319Lapáček LubošCZE1381TJ Lanškroun2,00,047,049,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž