Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:40:33
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
48th Ceribu kauss 2020 - Group A 10.10.-11.10.2020.
Last update 11.10.2020 19:32:56, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Search
Alphabetical list
No.
Name
FideID
Rtg
FED
Team
Bo.
1
II
Bickovs Aleksandrs Adrians
11626321
0
LAT
Krokodili
3
2
III
Buza Daniils
11626445
1072
LAT
BJC "Daugmale"
3
3
II
Dabolins Davis
11623241
1197
LAT
Vilciens
2
4
III
Daineko Jevgenija
11630779
1002
LAT
Jurmalachess.lv
6
5
II
Daineko Pjotrs
68400098
1190
LAT
Krokodili
2
6
II
Diners Kirils
11624698
1084
LAT
Jurmalachess.lv
5
7
II
Fjodorovs Sergejs
11615923
1012
LAT
Juniors
2
8
I
Francs Marats
11615451
1728
LAT
Jurmalachess.lv
1
9
II
Freibergs Raimonds
11617322
998
LAT
Ezīši
2
10
I
Harlamovs Daniils
11613556
1358
LAT
Kaissa
2
11
III
Ivanisvili Maksims
11625970
1025
LAT
Dream Team
3
12
I
Jansone Melanija Luize
11614722
1515
LAT
Vilciens
4
13
I
Jeronovics Toms
11620811
1266
LAT
H7
2
14
II
Jesilevskis Aleksandrs
11632097
0
LAT
Ezīši
3
15
I
Kuchina Polina
11622040
1314
LAT
Mafija
4
16
II
Liepina Elza
11617977
1083
LAT
Vilciens
1
17
II
Liepins Henrijs
11623250
1120
LAT
Vilciens
3
18
III
Locmele Valerija
11620951
0
LAT
Juniors
4
19
II
Lusts Ricards Martins
11625430
0
LAT
Vilciens
5
20
I
Maklakova Naomi
11617748
1519
LAT
H7
4
21
II
Manzurcevs Ralfs
11625600
1218
LAT
H7
3
22
III
Matvejevs Sons
11625317
0
LAT
Dream Team
5
23
I
Melnikovs Glebs
11617560
1103
LAT
Kaissa
3
24
II
Merzlovs Timurs
11624710
1247
LAT
Jurmalachess.lv
3
25
III
Osipova Valerija
11626666
1080
LAT
Juniors
3
26
II
Petrovs Arsenijs
11618795
1103
LAT
Ezīši
1
27
II
Pivovarovs Davids
11626879
1014
LAT
Dream Team
2
28
I
Platonovs Nikolajs
11622598
1269
LAT
Dream Team
1
29
IV
Pokatovs Kirills
11626500
0
LAT
BJC "Daugmale"
5
30
II
Popova Anna Lat
11632844
0
LAT
Ezīši
4
31
II
Rasimenoka Marija
11615630
1084
LAT
Krokodili
4
32
I
Rezniks Roberts
11624884
1488
LAT
Krokodili
1
33
I
Savicevs Arsenijs
11617489
1757
LAT
Mafija
2
34
II
Sergejevs Germans
11610492
1283
LAT
Juniors
1
35
III
Sinicina Jevgenija
11630019
0
LAT
Jurmalachess.lv
4
36
II
Smatcenko Maija
11630671
1121
LAT
Dream Team
4
37
II
Smirnovs Artjoms
11629908
1115
LAT
BJC "Daugmale"
2
38
I
Testelecs Ilja Kuprijans
11613530
1361
LAT
Mafija
3
39
II
Tolmaceva Alona
11622938
1161
LAT
Kaissa
4
40
I
Tolmacevs Artjoms
11617519
1740
LAT
Mafija
1
41
I
Tolmacevs Romans
11618590
1349
LAT
Kaissa
1
42
II
Treimanis Ernests
11626470
1156
LAT
Jurmalachess.lv
2
43
I
Varpins Kristians
11620161
1335
LAT
H7
1
44
I
Yovanovich Victor
11622873
1484
LAT
BJC "Daugmale"
1
45
III
Zukova Margarita
11626372
1078
LAT
BJC "Daugmale"
4
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use