MČR mládeže rapid 2020 D10 Poslední aktualizace13.09.2020 23:39:06, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 55
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | | Bartečková Valérie | CZE | 1500 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 7 | 2 | 45 | 49 |
2 | 5 | | Vančáková Veronika | CZE | 1385 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 7 | 1 | 44,5 | 48,5 |
3 | 1 | | Horková Tereza | CZE | 1514 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 7 | 0 | 45 | 49 |
4 | 6 | | Slívová Linda | CZE | 1368 | ŠK Teplice | 6 | 0 | 47 | 48 |
5 | 9 | | Kammová Kateřina | CZE | 1312 | ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. | 6 | 0 | 42,5 | 45,5 |
6 | 21 | | Bažantová Adéla | CZE | 1088 | ŠK Staré Město | 6 | 0 | 41 | 42,5 |
7 | 3 | | Buchtová Viktorie | CZE | 1484 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 6 | 0 | 40 | 44 |
8 | 10 | | Nechvátalová Eva | CZE | 1271 | Šachová Akademie Všte, Z.S. | 5,5 | 0 | 47 | 51 |
9 | 11 | | Stará Zuzana | CZE | 1230 | Šk Staré Město | 5,5 | 0 | 40,5 | 43,5 |
10 | 16 | | Šťávová Lucie | CZE | 1140 | TJ Náměšť n/Oslavou | 5 | 0 | 44,5 | 47,5 |
11 | 17 | | Bartečková Nikol | CZE | 1136 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 5 | 0 | 41,5 | 44,5 |
12 | 18 | | Marešová Denisa | CZE | 1127 | ŠK 64 Plzeň | 5 | 0 | 39 | 40,5 |
13 | 12 | | Kubátová Ema | CZE | 1225 | ŠK Kuřim, z.s. | 4,5 | 0 | 44,5 | 46 |
14 | 8 | | Day Sophia Olivia | CZE | 1320 | Klub Šachistů Říčany 1925 | 4,5 | 0 | 41 | 44 |
15 | 4 | | Kubátová Běta | CZE | 1455 | ŠK Kuřim, z.s. | 4,5 | 0 | 37 | 40 |
16 | 14 | | Večeřová Hana | CZE | 1181 | TJ Lanškroun | 4,5 | 0 | 31,5 | 32,5 |
17 | 7 | | Janoušková Eliška | CZE | 1326 | ŠK Líně | 4 | 0 | 42 | 46 |
18 | 19 | | Kůsová Nikola | CZE | 1115 | Spartak Chodov | 4 | 0 | 40,5 | 44 |
19 | 25 | | Krišicová Neli | CZE | 1009 | Tž Třinec | 4 | 0 | 37,5 | 38,5 |
20 | 24 | | Řezáčová Julie | CZE | 1028 | Sokol Postoupky | 4 | 0 | 36 | 37 |
21 | 13 | | Tichá Valérie | CZE | 1223 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 4 | 0 | 35 | 36 |
22 | 15 | | Katasonova Olga | CZE | 1163 | Unichess | 4 | 0 | 28 | 29 |
23 | 28 | | Špírková Helena | CZE | 0 | Šk Česká Lípa | 3,5 | 0 | 25 | 26 |
24 | 23 | | Lacková Lucie | CZE | 1032 | Beskydská Šachová Škola Z.S. | 3 | 0 | 37,5 | 39 |
25 | 22 | | Lukášková Ellen | CZE | 1088 | Šachový klub Lípa, z.s. | 3 | 0 | 29,5 | 30,5 |
26 | 26 | | Martinkovičová Nela | CZE | 0 | ŠACHklub Tábor z.s. | 1,5 | 0 | 30 | 31 |
27 | 20 | | Pávková Anna | CZE | 1089 | ŠO Hraničář Horní Stropnice | 1 | 1 | 30,5 | 31,5 |
28 | 27 | | Pluháčková Eliška | CZE | 0 | Šachový klub Jeseník, z.s. | 1 | 0 | 28,5 | 29,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|