Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:44:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Açıq havada şahmat yarışı, Nərimanov Gənclər və İdman İdarəsi və Ağ Top Şahmat Kklubu 08 sentyabr 15:00-da
Son yeniləmə08.09.2020 15:49:55, Müəllif/Son yükləmə: Guliyev_Shaig
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Cütlənmələr/mövqe
6. Tur da 2020/09/08 da 15:00
Bo.
No.
Ad
Rtg
Pts.
Nəticə
Pts.
Ad
Rtg
No.
1
4
Abdulbaghiyev Rufat +
1548
4½
1 - 0
4
Huseynova Lala
1465
6
2
7
Alasgarli Ibrahim +
1430
4½
1 - 0
4
Alizada Pasham +
1537
5
3
10
WCM
Ismayilova Khanim +
1332
4
0 - 1
4
Huseynov Krishnadas +
1321
11
4
30
Mammadzada Mammad +
1800
3½
0 - 1
3½
Gulumov Muthat +
1298
14
5
2
Nurahmad Tabriz +
1585
3½
1 - 0
3
Orujov Hasan +
1575
3
6
17
Isbatov Kanan +
1193
3
1 - 0
3
Isfandiyarli Kamal +
1735
1
7
8
Hashimov Ahmadagha +
1402
3
1 - 0
3
Kardashaliyev Nicat +
1083
23
8
25
Rasulov Mirmehdi +
1078
3
½ - ½
3
Gurbanov Amin Novruz +
1316
12
9
13
Baghirov Orkhan +
1315
3
1 - 0
3
Əsgərov Sahib
0
39
10
15
Allahverdiyev Huseyn +
1248
3
1 - 0
3
Məhərrəmli Tural +
1800
31
11
18
Aghayev Nail +
1181
3
0 - 1
2½
Farhadov Ali +
1139
21
12
32
Useynov Nurxan +
1800
2
1 - 0
2
Abaszada Suada +
1378
9
13
16
Balayeva Kamilla +
1223
2
1 - 0
2
Mammadzada Ali +
1600
35
14
22
Shikhahmadi Nihat +
1134
2
1 - 0
2
Ələkbərli İnci +
1700
33
15
26
Mammadli Mehdi +
1055
2
½ - ½
2
Davrishov Omar +
1600
34
16
38
Əsgərov Məhəmməd
0
2
½ - ½
2
Mustafayev Ismayil +
1045
27
17
40
Fətullayev Emin
0
2
1 - 0
2
Ibrahimli Ilkin +
1800
29
18
36
Suleymanov Murad +
1600
1
0 - 1
2
Huseynov Balaramdas +
0
41
19
19
Dovlatzade Daniz +
1176
1
0 - 1
1
Həsənov Zəka +
1800
28
20
24
Ismayilova Salbinaz +
1083
1
1 - 0
1
Babazadə Oruc +
1400
37
21
20
Abbasli Saleh +
1148
0
1
bye
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri