Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 15:26:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mistrovství ČR 2020 v bleskovém šachu družstev
Poslední aktualizace12.09.2020 15:40:28, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2020/09/12
Šach.
4
Sokol Bakov n/J
ELO
-
20
ŠK ZIKUDA Turnov A
ELO
1 : 3
1.1
FM
Mudra Pavel
2233
-
IM
Kraus Tomas
2417
1 - 0
1.2
Jordanov Mihail
1591
-
GM
Simacek Pavel
2407
0 - 1
1.3
Hulin Petr
2029
-
IM
Vykouk Jan
2374
0 - 1
1.4
Richter Martin
1960
-
IM
Studnicka Tomas
2155
0 - 1
Šach.
5
ŠK ZIKUDA Turnov D
ELO
-
3
SK Děčín
ELO
1 : 3
2.1
Hacha Ales
2051
-
FM
Natsidis Christoph
2261
0 - 1
2.2
Zima Jan
2076
-
Buchcar Tomas
2043
0 - 1
2.3
Stanek Bohumil
1840
-
Babicka Michal
2076
0 - 1
2.4
Zikuda Petr
0
-
Janda Zdenek
2027
1 - 0
Šach.
6
Šachový klub Jičín
ELO
-
2
ŠK Líně
ELO
1 : 3
3.1
CM
Urban Zdenek
2108
-
GM
Petr Martin
2415
½ - ½
3.2
Buchar Petr
2000
-
Turner Radek
2077
0 - 1
3.3
Kohout Jan
1911
-
Blecha Miroslav
2152
½ - ½
3.4
Jezek Milan
1657
-
Janocko Petr
2133
0 - 1
Šach.
7
Moravská Slávia B
ELO
-
1
Jezdci Jundrov
ELO
4 : 0
4.1
FM
Obsivac Josef
2257
-
Slepov Kyryl
2124
1 - 0
4.2
Bures Vit
2197
-
Sipek Michal
2077
1 - 0
4.3
Skacelik Petr
2089
-
Sipek Oldrich
1981
1 - 0
4.4
Vavra Michal
1910
-
Tioka Zdenek
1879
1 - 0
Šach.
8
TJ Sparta Kutná Hora
ELO
-
19
TJ Pankrác A
ELO
2 : 2
5.1
Polak Benedikt
2161
-
GM
Jirovsky Milos
2503
0 - 1
5.2
Vrkota Milos
2075
-
FM
Sokolov Alexander
2409
1 - 0
5.3
Keller Daniel
2096
-
IM
Dolezal Radoslav
2404
1 - 0
5.4
Stolba Milos
2087
-
Postupa Pavel
2207
0 - 1
Šach.
9
Klub šachistů Říčany 1925
ELO
-
18
ŠK Česká Lípa
ELO
2 : 2
6.1
Novotny Martin
1914
-
Spirek Adam
1924
0 - 1
6.2
Nemec Jachym
2002
-
Bores Roman
2074
1 - 0
6.3
Smolik Jachym
1852
-
Habenicht Martin
1844
1 - 0
6.4
Strnad Michael
1520
-
Sichrovsky Tomas
1527
0 - 1
Šach.
10
TJ Pankrác B
ELO
-
17
ŠK ZIKUDA Turnov B
ELO
0 : 4
7.1
FM
Vokoun Jan
2012
-
IM
Cech Pavel
2361
0 - 1
7.2
Postupa Martin
1992
-
IM
Sodoma Jan
2239
0 - 1
7.3
Melich Jindrich
1924
-
FM
Liska Jiri
2239
0 - 1
7.4
FM
Krouzel Jaroslav
1969
-
FM
Kucera Petr
2252
0 - 1
Šach.
11
Moravská Slávia A
ELO
-
16
Český lev Kolešovice
ELO
3 : 1
8.1
GM
Polak Tomas
2476
-
Bauer Jindrich
1949
1 - 0
8.2
Zeman Matyas
2197
-
Wasserbauer Radek
2059
0 - 1
8.3
Kusa Jakub
1998
-
Cozl David
1942
1 - 0
8.4
WFM
Pychova Nela
2159
-
Urban Tomas
1738
1 - 0
Šach.
12
TJ Desko Liberec
ELO
-
15
ŠK Dvorec
ELO
2½:1½
9.1
FM
Finek Vaclav
1852
-
Flajsman Pavel
2025
1 - 0
9.2
Hurtik Matej
1952
-
FM
Cesal Jaroslav
2158
½ - ½
9.3
Hofman Krystof
2043
-
Kopriva Martin
1958
1 - 0
9.4
Machacek Jan
1668
-
Janousek Petr
2147
0 - 1
Šach.
13
Karlovarský šachklub Tietz
ELO
-
14
ŠK ZIKUDA Turnov C
ELO
3 : 1
10.1
FM
Soukup Jiri
2252
-
Vltavsky Vladimir
2156
1 - 0
10.2
IM
Hagarova Zuzana
2285
-
Marsalek Zdenek
2297
1 - 0
10.3
Fryc Miroslav
2178
-
Sykora Marek
1981
1 - 0
10.4
Musil Miroslav
2036
-
Sykora Ondrej
2125
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž