Campionat de Catalunya Individual edats Sub10 2020 Event code 250238

Darrera actualització10.09.2020 14:04:56, Creador/Darrera càrrega: manuel navarro perez

Selecció del torneigSub 18-20, Sub 16, Sub 14, Sub 12, Sub 10, Sub 8
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFIDEEloNSexeTipusClub/Ciutat
1Prada Villagrasa Pau Manel5450111315731908U10Paretana D'escacs, Associacio
2Uber Gracia Hugo5472007915211781U10Catalonia-Joviat E.
3Mompel Ferruz Xavier5458577515051879U10Tortosa C.E.
4Alonso Gimenez Mauro5453941213971678U10Gerunda, C.E.
5Marin Ripoll Marti5456899413131668U10Sitges Prado Suburenc, C.E.
6Salayet Melgar Yimam David5458744112751555U10Jake C.E.
7Sala Martin Guillem5458424812611716U10Amposta C.E.
8Lorenzo Castro Danilo5454519612581637U10Colon Sabadell Chessy
9Miro Garcia Julia5456806412571610wU10Amposta C.E.
10Lazaro Del Arco Martina5456796312551583wU10Sitges Prado Suburenc, C.E.
11Jordana Nagera Pol5456579012291704U10Amposta C.E.
12Marsal Calvet Josep5457520611631519U10Amposta C.E.
13Roure Sola Oriol5456656811601573U10Mollerussa
14Sanchez Vacova Alejandro5454251011491680U10Amposta C.E.
15Serra Mestre Marta5454249911271545wU10Amposta C.E.
16Garcia Rodriguez Laia5473256511221468wU10Martorell C.E.
17Dea Ruiz Jofre5470049301636U10Mollerussa
18Mallorqui Llop Marc5456494801588U10Gerunda, C.E.
19Valle Luis Liam5475530101520U10Gerunda, C.E.
20Ilinca Ilinca Felix Antonio01432U10Tortosa C.E.
21Oliach Aranda Biel5474170001504U10Lleida C.E.
22Arjona Bereza Ivan5472400701495U10Hortenc, Ateneu Cultural C.E.
23Jove Albaiges Guillem5472011701491U10Ateneu Colon C.E.
24Baro Belli Joan5458854501450U10Balafia-Adejo Club D'escacs
25Padilla Moreno Alvaro5476116601424U10Reus Deportiu
26Cardona Espluga Nil5470665301412U10Suria C.E.
27Torrent Ravelo Canek5476169701408U10Reus Escacs C.E.
28Alsina Casas Guillem5472668901401U10Gran Penya Vilanova C.E.
29Faixedas Climent Carla5457887601391wU10Fornells, Club D'escacs
30Bejar Dyagilev Nikolay01382U10Colon Sabadell Chessy
31Diez Arjona Pau5475423201368U10Escola D'escacs De Barcelona
32Puerto Fernandez Eloi5472407401361U10Barcelona, Club Escacs
33Pinol Parra Oscar5476393201355U10Vilafranca C.E.
34Pujol Biosca Arnau5471347101230U10Amposta C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Impressió