1. liga V 20/21

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Deputy ArbiterIA Petr Záruba
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/10/04 Datum do 2021/04/11
Ø ELO turnaje2137
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace04.10.2020 17:11:58, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga V, 1. liga Z, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2020/10/04 Hodina 10:00
Šach.1  TŽ TřinecELO-12  ŠK Staré MěstoELO2½:5½
1.1IM
Szotkowski, Jakub
2345-IM
Kaňovský, David
2421½ - ½
1.2FM
Walek, Milan
2296-WGM
Worek, Joanna
22910 - 1
1.3
Sikora, Jan
2193-FM
Švanda, Ondřej
2323½ - ½
1.4FM
Frolík, Martin
2172-
Húsek, Martin
22190 - 1
1.5
Pilch, Roman
2129-
Skalský, Alexandr
21660 - 1
1.6WGM
Sikorová, Olga
2217-
Babula, ml., Vlastimil
2023½ - ½
1.7
Cupek, Martin
2072-
Londin, Šimon
20951 - 0
1.8
Schoupal, Patrik
1992-
Dvouletý, Pavel
21060 - 1
Šach.2  Moravská Slavia Brno „B“ELO-11  TJ VlčnovELO4½:3½
2.1GM
Polák, Tomáš
2542-IM
Zpěvák, Pavel
2338½ - ½
2.2IM
Kočiščák, Jiří
2488-IM
Sosna, Jan
2327½ - ½
2.3
Vymazal, Bronislav
2341-FM
Danada, Tomáš
23331 - 0
2.4GM
Blatný, Pavel
2366-
Lintner, Igor
2226½ - ½
2.5IM
Sluka, Radek
2319-FM
Mudrák, Josef
21951 - 0
2.6FM
Holemář, David
2228-
Dvořák, Martin
21641 - 0
2.7
Tikovský, Alexandr
2164-IM
Babula, Milan
21550 - 1
2.8
Skácelík, Petr
2152-
Kapusta, Petr
20820 - 1
Šach.3  SK Slavia Orlová ELO-10  ŠK GordicELO2½:5½
3.1IM
Neděla, Vlastimil
2366-GM
Hába, Petr
2416½ - ½
3.2FM
Mrázek, Lumír
2284-IM
Zwardoň, Vojtěch
24500 - 1
3.3FM
Tomaszewski, Kacper
2320-IM
Piesik, Piotr
23960 - 1
3.4FM
Zabystrzan, Pavel
2205-FM
Kratochvíl, Josef
2219½ - ½
3.5
Lojek, Marek
2156-
Seidl, Štěpán
2177½ - ½
3.6
Kuboš, Rostislav
2111-
Kratochvíl, Vít
2206½ - ½
3.7
Kostka, Vít
2155-
Žigo, Viktor
2219½ - ½
3.8
Sieber, Martin
2110-
Brychta, David
21280 - 1
Šach.4  Slavoj Český Těšín ELO-9  ŠK VsetínELO6 : 2
4.1
Sopur, Lech
2414-IM
Jasný, Stanislav
2304½ - ½
4.2FM
Wiewiora, Eneasz
2340-
Stančík, Jakub
2065½ - ½
4.3IM
Langner, Ladislav
2358-FM
Bělunek, Vladimír
22141 - 0
4.4WIM
Miturová, Magdaléna
2209-
Viták, Pavel
22261 - 0
4.5
Gibiec, Ernest
2136-
Parák, Dominik
2117½ - ½
4.6
Kuchař, Matěj
1991-
Kovařík, Matyáš
20291 - 0
4.7
Mitura, Václav
2130-
Zádrapa, Radek
20591 - 0
4.8
Raszka, Janusz
2069-
Bosák, Jan
2025½ - ½
Šach.5  A64 PROCLIENT GrygovELO-8  Šachy HošťálkováELO3 : 5
5.1IM
Biolek, ml., Richard
2446-GM
Plát, Vojtěch
25770 - 1
5.2IM
Biolek, st., Richard
2406-
Kula, Dominik
2193½ - ½
5.3FM
Obšivač, Josef
2258-WIM
Richterová, Nataša
2178½ - ½
5.4
Vaněk, Ladislav
2204-FM
Pala, Vladimír
2157½ - ½
5.5FM
Zvolánek, Libor
2133-
Havelka, Ondřej
21551 - 0
5.6
Švancara, Petr
2128-
Krejča, Jakub
21410 - 1
5.7
Fuksík, Jakub
2137-CM
Karlík, Ondřej
2161½ - ½
5.8
Bareš, Jáchym
2088-
Malčánek, Jan
20690 - 1
Šach.6  ŠK Slavoj Poruba „B“ELO-7  TJ CHS Chotěboř ELO4 : 4
6.1IM
Murdzia, Piotr
2426-IM
Marek, Matyáš
2347½ - ½
6.2FM
Koziol, Kamil
2291-
Jun, Rudolf
21020 - 1
6.3FM
Caletka, Radomír
2308-
Veselý, Vítek
2102½ - ½
6.4IM
Klíma, Lukáš
2344-
Ondráček, Ondřej
21271 - 0
6.5FM
Malík, Jan
2266-FM
Tůma, Jiří
22801 - 0
6.6IM
Dobrovolský, Ladislav
2239-FM
Němec, Pavel
2224½ - ½
6.7
Štukner, Šimon
2182-
Vala, Filip
2154½ - ½
6.8
Václavík, Martin
2105-
Tůma, Jan
19770 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, tiráž