European Union Youth Championship 2020 - U12

OrganizátorChess Federation of the Czech Republic, SK Svetla nad Sazavou
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIO Ing. Zdenek Fiala
Hlavní rozhodčíIA Ing. Petr Zaruba [351725]
RozhodčíIA Pekar Karol [14902370], NA Martin Pogadl [14940485], NA Simona Suchomelova [348864]
Bedenkzeit90 min + 30 sec/move
MístoKouty nad Desnou, hotel DS
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/08/14 Datum do 2020/08/22
Ø ELO turnaje1456
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace22.08.2020 13:14:27, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Výběr turnajeU14, U12, U10, U8, Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Přehled pro družstvaBUL, CZE, FIN, GER, HUN, POL, ROU, SLO, SUI
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
, Celková statistika
Partie108 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgFIDEBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
12
Prazak DanielCZE17957,5143,5474039,2
21
Fizer MarekCZE18827,5044,5494022,8
35
Zelba LukasCZE1713604447,54018,4
48
Klaska Philipp LeonGER16945,504446,54022
56
Mueller MaximilianGER16995,5043,54740-8
612
Janouskova AdelawCZE15175,504245,54078
711
Kulczycka ZofiawPOL15245,5040,541,5407,2
84
Juhanak DanielCZE1720504447,540-39,2
99
CMGrabs PeterGER16825043,54740-8
1016
Atar EfecanGER1395504143,54086
113
Fruth DavidGER17385039,54340-72,8
1221
Reznickova SibylawCZE1202503639,540106,4
1310
Buchta BartolomejCZE16014,5040,541,540-9,6
1415
Skutil Frantisek EliasCZE14104,5037,54040-12,8
157
AFMMegyeri MartinHUN16944,5035,537,540-94,4
1613
Bangerter EnawSUI15144,50353740-54,8
1725
Popczynska MajawPOL0403840
1824
Artan TamirSUI04037,538,5
1914
Dobsa EmmawCZE1413403739,540-24,8
2018
Cinkova VickywCZE12564033,534,54063,6
2122
Barteckova DenisawCZE11834033,534,54033,6
2217
Hetfleischova ElenwCZE129940303140-38
2320
Bako EvelinwGER12163031,532,540-24
2419
Detjen MattesGER12512,5028,529,540-61,2
2523
Lackova LudmilawCZE10131,5029,531,540-29,6

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž