CZECH OPEN 2020 - E open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournamentPoslední aktualizace25.09.2020 09:35:56, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
44. ČESKÝ SLAVOJ (Rtg prům.:2002, Kapitán: Sládek Jaroslav / PH 1: 5 / PH 2: 11,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. | K | rtg+/- |
1 | | Holy Filip | 2076 | CZE | 358762 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | | | 2 | 5 | 2003 | 20 | -17,6 |
2 | | Chalus Karel | 2037 | CZE | 311723 | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | 2 | 7 | 1963 | 20 | -41,2 |
4 | | Sladek Jaroslav | 1903 | CZE | 313726 | 1 | 0 | ½ | ½ | | 0 | 0 | 2 | 6 | 1903 | 20 | -17,6 |
5 | | Polak Michal | 1809 | CZE | 23704012 | | | | | ½ | 0 | ½ | 1 | 3 | 1817 | 40 | -19,2 |
6 | | Chudek Lubomir | 1785 | CZE | 23718250 | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 0 | 4,5 | 7 | 1675 | 20 | 1,4 |
Info o hráči
Holy Filip 2076 CZE Rp:1931 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 89 | | Adamcik Bohdan | 1668 | CZE | 1,5 | s 1 | 1 |
2 | 137 | | Walek Petr | 2261 | CZE | 4,5 | w 0 | 1 |
3 | 177 | | Porschberg Thomas | 1980 | GER | 3,5 | s ½ | 1 |
4 | 123 | | Toman Jan | 2099 | CZE | 2,5 | w ½ | 1 |
5 | 269 | | Slepov Kyryl | 2005 | CZE | 3 | s 0 | 1 |
Chalus Karel 2037 CZE Rp:1805 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 91 | | Matlocha Lubomir | 1646 | CZE | 1,5 | w ½ | 2 |
2 | 138 | | Kratochvil Vit | 2226 | CZE | 5 | s 0 | 2 |
3 | 178 | | Muehlberg Frank | 1869 | GER | 4 | w ½ | 2 |
4 | 120 | | Tichy Stepan | 2208 | CZE | 4 | s 0 | 2 |
5 | 14 | | Sipek Michal | 2007 | CZE | 4,5 | w ½ | 2 |
6 | 110 | | Zelba Lukas | 1789 | CZE | 2 | w 0 | 1 |
7 | 5 | | Mrazik Tomas | 1994 | CZE | 3,5 | s ½ | 1 |
Sladek Jaroslav 1903 CZE Rp:1778 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 92 | | Lipus Drahomir | 1432 | CZE | 0,5 | s 1 | 3 |
2 | 139 | | Ruzicka Josef | 2243 | CZE | 5 | w 0 | 3 |
3 | 179 | | Jeute Peter | 1837 | GER | 3 | s ½ | 3 |
4 | 121 | | Galicek Stanislav | 2141 | CZE | 3 | w ½ | 3 |
6 | 111 | | Zelbova Lada | 1770 | CZE | 4,5 | s 0 | 2 |
7 | 6 | | Kopr Stanislav | 1996 | CZE | 3 | w 0 | 2 |
Polak Michal 1809 CZE Rp:1692 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
5 | 15 | | Hladky Tadeas | 1936 | CZE | 5 | s ½ | 3 |
6 | 112 | | Tsapanidis Vasilis | 1747 | CZE | 2,5 | w 0 | 3 |
7 | 7 | | Nedoma Michal | 1768 | CZE | 2,5 | s ½ | 3 |
Chudek Lubomir 1785 CZE Rp:1777 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 93 | | Brhel Zdenek | 1404 | CZE | 0 | w 1 | 4 |
2 | 140 | | Kosut Tomas | 1849 | CZE | 4 | s ½ | 4 |
3 | 180 | | Schneider Mathias | 1621 | GER | 2 | w 1 | 4 |
4 | 122 | | Hlavacek Tomas | 2114 | CZE | 4,5 | s ½ | 4 |
5 | 16 | | Sepsi Jakub | 1383 | CZE | 1 | w 1 | 4 |
6 | 262 | | Portych Vaclav | 1789 | CZE | 3,5 | s ½ | 4 |
7 | 8 | | Simajchl Adam | 1568 | CZE | 2 | w 0 | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2020/09/17 Hodina 17:00 |
Šach. | 49 | RYCHVALDSKÝ SPOLEK ŠACHOVÝ 1945 B (MČR) | ELO | FED | - | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | ½ :3½ | PGN |
23.1 | | | 1668 | CZE | - | | | 2076 | CZE | 0 - 1 | |
23.2 | | | 1646 | CZE | - | | | 2037 | CZE | ½ - ½ | |
23.3 | | | 1432 | CZE | - | | | 1903 | CZE | 0 - 1 | |
23.4 | | | 1404 | CZE | - | | | 1785 | CZE | 0 - 1 | |
2. Kolo Datum kola 2020/09/18 Hodina 10:00 |
Šach. | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | - | 8 | WALKŮV PROTIGAMBIT | ELO | FED | ½ :3½ | PGN |
8.1 | | | 2076 | CZE | - | | | 2261 | CZE | 0 - 1 | |
8.2 | | | 2037 | CZE | - | | | 2226 | CZE | 0 - 1 | |
8.3 | | | 1903 | CZE | - | | | 2243 | CZE | 0 - 1 | |
8.4 | | | 1785 | CZE | - | | | 1849 | CZE | ½ - ½ | |
3. Kolo Datum kola 2020/09/18 Hodina 16:00 |
Šach. | 37 | REAKTOR BANNEWITZKA | ELO | FED | - | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | 1½:2½ | PGN |
15.1 | | | 1980 | GER | - | | | 2076 | CZE | ½ - ½ | |
15.2 | | | 1869 | GER | - | | | 2037 | CZE | ½ - ½ | |
15.3 | | | 1837 | GER | - | | | 1903 | CZE | ½ - ½ | |
15.4 | | | 1621 | GER | - | | | 1785 | CZE | 0 - 1 | |
4. Kolo Datum kola 2020/09/19 Hodina 10:00 |
Šach. | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | - | 10 | ZÁPADOČESKÝ EXPRESS | ELO | FED | 1½:2½ | PGN |
7.1 | | | 2076 | CZE | - | | | 2099 | CZE | ½ - ½ | |
7.2 | | | 2037 | CZE | - | | | 2208 | CZE | 0 - 1 | |
7.3 | | | 1903 | CZE | - | | | 2141 | CZE | ½ - ½ | |
7.4 | | | 1785 | CZE | - | | | 2114 | CZE | ½ - ½ | |
5. Kolo Datum kola 2020/09/19 Hodina 16:00 |
Šach. | 43 | JEZDCI JUNDROV - HŘÍBATA (MČR) | ELO | FED | - | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | 2 : 2 | PGN |
16.1 | | | 2005 | CZE | - | | | 2076 | CZE | 1 - 0 | |
16.2 | | | 2007 | CZE | - | | | 2037 | CZE | ½ - ½ | |
16.3 | | | 1936 | CZE | - | | | 1809 | CZE | ½ - ½ | |
16.4 | | | 1383 | CZE | - | | | 1785 | CZE | 0 - 1 | |
6. Kolo Datum kola 2020/09/20 Hodina 08:00 |
Šach. | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | - | 45 | SK LIPA B (MČR) | ELO | FED | ½ :3½ | PGN |
14.1 | | | 2037 | CZE | - | | | 1789 | CZE | 0 - 1 | |
14.2 | | | 1903 | CZE | - | | | 1770 | CZE | 0 - 1 | |
14.3 | | | 1809 | CZE | - | | | 1747 | CZE | 0 - 1 | |
14.4 | | | 1785 | CZE | - | | | 1789 | CZE | ½ - ½ | |
7. Kolo Datum kola 2020/09/20 Hodina 14:00 |
Šach. | 36 | TJ SPARTAK VELKÉ MEZIŘÍČÍ (MČR) | ELO | FED | - | 23 | ČESKÝ SLAVOJ | ELO | FED | 3 : 1 | PGN |
18.1 | | | 1994 | CZE | - | | | 2037 | CZE | ½ - ½ | |
18.2 | | | 1996 | CZE | - | | | 1903 | CZE | 1 - 0 | |
18.3 | | | 1768 | CZE | - | | | 1809 | CZE | ½ - ½ | |
18.4 | | | 1568 | CZE | - | | | 1785 | CZE | 1 - 0 | |
|
|
|
|
|
|
|