Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:34:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
CZECH OPEN 2020 - B MOTORGAS OPEN - open rating tournament
Poslední aktualizace28.09.2020 13:57:42, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
1. Kolo Datum kola 2020/09/21 Hodina 16.00
Šach.
Čís.
Jméno
FED
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
FED
ELO
Čís.
PGN
1
54
Sulcova Tereza Radmila
CZE
1600
0
0 - 1
0
Vesely Tomas
CZE
2035
1
PGN
2
2
Kraus Ondrej
CZE
1990
0
1 - 0
0
Joukl Martin
CZE
1598
55
PGN
3
56
Stary Vojtech
CZE
1596
0
0 - 1
0
Novotny Josef
CZE
1975
3
PGN
4
4
Yin Stanley
GER
1972
0
1 - 0
0
Suliga Eckhard
GER
1592
57
PGN
5
58
Dwilewicz Andrzej
POL
1587
0
0 - 1
0
Borovicka Bohumil
CZE
1906
5
PGN
6
6
Koch Stefan
GER
1896
0
1 - 0
0
Rychtecky Pavel
CZE
1584
59
PGN
7
60
Sainbayar Anuurai
ENG
1584
0
½ - ½
0
Kirste Olaf
GER
1891
7
PGN
8
8
CM
Faulks Nick
BER
1873
0
0 - 1
0
Hampel Rudolf
CZE
1576
61
PGN
9
62
Andersen Carsten
DEN
1576
0
0 - 1
0
Zigmund David
CZE
1870
9
PGN
10
10
Zuziak Petr
CZE
1861
0
1 - 0
0
Pejrimovsky Tadeas Rubel
CZE
1574
63
PGN
11
64
Vorel Bohuslav
CZE
1569
0
½ - ½
0
Radovinski Jewgeni
GER
1853
11
12
12
Kapoun Vit
CZE
1843
0
½ - ½
0
Svec Ludek
CZE
1565
65
13
66
Martirosyan David
CZE
1559
0
1 - 0
0
Kievelitz Bernd
GER
1827
13
14
14
Vargas Drechsler Carlos
ESP
1825
0
0 - 1
0
Peglau Sarah
GER
1557
67
15
68
Ricar Jiri
CZE
1552
0
0 - 1
0
Svetly Jiri
CZE
1820
15
16
16
Hille Wolfram
GER
1816
0
1 - 0
0
Veselsky Jan
CZE
1546
69
17
70
Krejci Jan
CZE
1546
0
0 - 1
0
Spanton Tim R
ENG
1813
17
18
18
Mlcak Viktor
CZE
1803
0
½ - ½
0
Kutek Jiri
CZE
1526
71
19
72
Ochedzan Filip
POL
1521
0
0 - 1
0
Boschmann Alexander
GER
1792
19
20
20
Zelba Lukas
CZE
1789
0
1 - 0
0
Schoeppe Christian
GER
1521
73
21
74
Kirs Pavel
CZE
1517
0
0 - 1
0
Terpstra Wiep
CZE
1783
21
22
22
Seele Hartmut
GER
1777
0
½ - ½
0
Mraz Pavel
CZE
1515
75
23
76
Tichy Tomas
CZE
1511
0
0 - 1
0
Zelbova Lada
CZE
1770
23
24
24
Zelezny Jan
CZE
1751
0
1 - 0
0
Zadrazil Filip
CZE
1497
77
25
78
Krejci Vera Marie
CZE
1495
0
0 - 1
0
Lang Anders
SWE
1751
25
26
26
Wieczorek Mikolaj
POL
1747
0
1 - 0
0
Macha Martin
CZE
1492
79
27
80
Levinsky Ladislav
CZE
1491
0
0 - 1
0
Paldus Jan
CZE
1746
27
28
28
Peglau Charis
GER
1745
0
½ - ½
0
Stehlik Pavel
CZE
1484
81
29
82
Brndiar Pavel
CZE
1467
0
1 - 0
0
Pejrimovska Viola Ruby
CZE
1732
29
30
30
Halhoul Adam
POL
1730
0
1 - 0
0
Janousek Ladislav
CZE
1466
83
31
84
Macek Jaroslav
CZE
1433
0
0 - 1
0
Joukl Jakub
CZE
1725
31
32
32
Janko Jan
CZE
1724
0
1 - 0
0
Ivan Laszlo
CZE
1417
85
33
86
Vosmik Matej
CZE
1385
0
0 - 1
0
Peglau Dora
GER
1721
33
34
34
Renner Wolfgang
GER
1709
0
1 - 0
0
Vins Karel
CZE
1383
87
35
88
Trybus Dominika
POL
1366
0
0 - 1
0
Kvapil Petr
CZE
1702
35
36
36
Berka Lubos
CZE
1695
0
1 - 0
0
Krejci Zdenek
CZE
1358
89
37
90
Vcela Martin
CZE
1337
0
0 - 1
0
Siekanska Zuzanna
POL
1692
37
38
38
Perutka Tomas
CZE
1683
0
1 - 0
0
Peglau Paul David
GER
1305
91
39
92
Fousek Petr
CZE
1293
0
0 - 1
0
Svitil Radek
CZE
1674
39
40
40
Veverka Vladimir
CZE
1670
0
1 - 0
0
Dobsinsky Petr
CZE
1278
93
41
94
Kutak Jaroslav
CZE
1276
0
½ - ½
0
Krasa Marek
CZE
1661
41
42
42
Weiss Pavel
CZE
1659
0
1 - 0
0
Kurka Petr
CZE
1253
95
43
96
Jun Rostislav
CZE
1253
0
0 - 1
0
Fiala Jan
CZE
1651
43
44
44
Weiss Petr
CZE
1648
0
1 - 0
0
Jun Robert
CZE
1249
97
45
98
Svoboda Ondrej
CZE
1198
0
0 - 1
0
Sindler Jaromir
CZE
1639
45
46
46
Cermak Dusan
CZE
1638
0
1 - 0
0
Horackova Isabela
CZE
1143
99
47
100
Pisova Adriana
CZE
1091
0
0 - 1
0
Bednar Milos
CZE
1637
47
48
48
Kellner Nikolaus
AUT
1626
0
+ - -
0
Kvapil Paul
CZE
1029
101
49
102
Vlcek Vojtech
CZE
1180
0
0 - 1
0
Kellner Rene
GER
1624
49
50
50
Kompe Joerg
GER
1624
0
1 - 0
0
Kafka Ondrej
CZE
1122
103
51
104
Khadhraoui Eya
TUN
1000
0
0 - 1
0
Mikulenka Tomas
CZE
1614
51
52
52
Vadillo Torre Ismael
ITA
1612
0
1 - 0
0
Rehacek Oldrich
CZE
1000
105
53
106
Seidl Vaclav
CZE
0
0
0 - 1
0
Brousek Jan
CZE
1607
53
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž