CZECH OPEN 2011 "OCE OPEN" - turnaj F Open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament with rating Poslední aktualizace17.07.2011 18:35:20, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. Dnepr (Rtg prům.:2476, PH 1: 12 / PH 2: 21,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Kononenko Dmitry | 2593 | 0 | UKR | | F | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 5,5 | 7 | 2377 |
2 | GM | Simantsev Mikhail | 2558 | 0 | UKR | | F | 1 | 1 | 1 | ½ | 0 | 1 | ½ | 5 | 7 | 2268 |
3 | GM | Maximov Dmitry | 2479 | 0 | UKR | | F | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 6 | 7 | 2207 |
4 | IM | Varitski Igor | 2273 | 0 | UKR | | F | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | 5 | 7 | 2131 |
2. Zikuda Turnov A (MCR) (Rtg prům.:2453, PH 1: 12 / PH 2: 20,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Jaracz Pawel | 2575 | 0 | POL | | F | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 5,5 | 7 | 2386 |
2 | IM | Neuman Petr | 2454 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 6 | 7 | 2276 |
3 | IM | Konopka Michal | 2435 | 0 | CZE | A | F | 1 | | | | | | | 1 | 1 | 1938 |
5 | IM | Cech Pavel | 2377 | 0 | CZE | A | F | | ½ | 1 | ½ | 0 | ½ | ½ | 3 | 6 | 2293 |
6 | FM | Vojta Tomas | 2368 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 5 | 7 | 2170 |
3. Slavia Hradec Králové (MCR) (Rtg prům.:2305, PH 1: 12 / PH 2: 20) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | IM | Nun Jiri | 2360 | 0 | CZE | A | F | 1 | | | | | ½ | ½ | 2 | 3 | 2089 |
2 | FM | Juptner Jan | 2293 | 0 | CZE | A | F | | | | 1 | 1 | | 1 | 3 | 3 | 2113 |
3 | FM | Prymula Roman | 2272 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 3,5 | 7 | 2101 |
4 | FM | Moravec Michal | 2293 | 0 | CZE | A | F | | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | 4,5 | 6 | 2103 |
5 | | Doring Robert | 2199 | 0 | CZE | A | F | 0 | ½ | 1 | | | | | 1,5 | 3 | 1840 |
6 | | Jezbera Jiri | 2165 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | | 5,5 | 6 | 1973 |
4. SK AD Jicin A (MCR) (Rtg prům.:2409, PH 1: 11 / PH 2: 19,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Voloshin Leonid | 2411 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 4,5 | 7 | 2353 |
2 | IM | Koziak Vitali | 2484 | 0 | UKR | Z | F | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 4,5 | 7 | 2249 |
3 | GM | Meduna Eduard | 2417 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 5 | 7 | 2206 |
4 | IM | Jurek Josef | 2324 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 5,5 | 7 | 2160 |
5. Donbass (Rtg prům.:2447, PH 1: 11 / PH 2: 19,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Vorobiov Evgeny E | 2574 | 0 | RUS | | F | | 1 | | ½ | ½ | + | ½ | 3,5 | 5 | 2380 |
2 | GM | Andreev Eduard | 2458 | 0 | UKR | | F | 1 | | 1 | ½ | ½ | 1 | | 4 | 5 | 2253 |
3 | IM | Dmitrenko Viktor | 2353 | 0 | UKR | | F | 1 | 1 | 0 | | ½ | ½ | ½ | 3,5 | 6 | 2245 |
4 | IM | Pakhomov Alexey | 2404 | 0 | RUS | | F | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | | ½ | 4 | 6 | 2176 |
5 | IM | Kireev Aleksei | 2360 | 0 | RUS | | F | 1 | 1 | 1 | 0 | | 1 | ½ | 4,5 | 6 | 2064 |
6. CAISSA Trebic B (Rtg prům.:2363, PH 1: 11 / PH 2: 19) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | IM | Plat Vojtech | 2410 | 0 | CZE | C | F | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | | 1 | 5 | 6 | 2262 |
2 | IM | Pisk Petr | 2380 | 0 | CZE | A | F | | | | ½ | | | 1 | 1,5 | 2 | 2386 |
3 | WGM | Kulovana Eva | 2330 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | | 1 | ½ | ½ | 5 | 6 | 2115 |
4 | FM | Buchnicek Petr | 2331 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 2133 |
5 | | Belohlavek Petr | 2181 | 0 | CZE | A | F | | | | 0 | ½ | ½ | | 1 | 3 | 2146 |
6 | | Sladek Vladislav | 2000 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | ½ | | | 0 | | 1,5 | 4 | 2001 |
7. Zikuda Turnov B (MCR) (Rtg prům.:2275, PH 1: 11 / PH 2: 19) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | IM | Kulhanek Tomas | 2375 | 0 | CZE | A | F | | | | ½ | ½ | 1 | ½ | 2,5 | 4 | 2256 |
2 | FM | Vaculik Martin | 2241 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | 1 | | | | | 2,5 | 3 | 2077 |
3 | | Vltavsky Vladimir | 2219 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ½ | 3,5 | 7 | 2155 |
4 | | Marsalek Zdenek | 2266 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 0 | 1 | 5,5 | 7 | 2085 |
5 | | Duran Tomas | 2205 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 1989 |
8. A64 Grygov (MCR) (Rtg prům.:2392, PH 1: 11 / PH 2: 18,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | IM | Kanovsky David | 2478 | 0 | CZE | A | F | | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2319 |
2 | FM | Malinovsky Karel | 2367 | 0 | CZE | A | F | 1 | | 1 | 0 | ½ | 0 | 1 | 3,5 | 6 | 2216 |
3 | FM | Havlik Jan | 2315 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | | 1 | ½ | ½ | 1 | 4,5 | 6 | 2220 |
4 | IM | Biolek Richard Jr | 2409 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 0 | | | ½ | 1 | 3,5 | 5 | 2138 |
5 | | Hrabal Michal | 2045 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | | | 3 | 5 | 2061 |
9. Era-Fima A (Rtg prům.:2243, PH 1: 11 / PH 2: 18,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Kovar Vojtech | 2327 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 7 | 2177 |
2 | FM | Kozak Milos | 2232 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 4,5 | 7 | 2091 |
3 | | Kuba Jindrich | 2197 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 5,5 | 7 | 2080 |
4 | FM | Bartos Jan | 2215 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | | 1 | | | | 3 | 3 | 1872 |
5 | | Pokorny Petr | 2260 | 0 | CZE | A | F | | | | | ½ | 1 | ½ | 2 | 3 | 2067 |
6 | | Kozel Miroslav | 1847 | 0 | CZE | A | F | | | 0 | | | | | 0 | 1 | 1928 |
10. SK Chrudim (MCR) (Rtg prům.:2208, PH 1: 11 / PH 2: 17,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | FM | Jedlicka Ales | 2282 | 0 | CZE | A | F | 1 | | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 1,5 | 6 | 2271 |
2 | | Malivanek Jiri | 2135 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | 0 | | 1 | 1 | ½ | 4 | 6 | 2193 |
3 | | Nemec Pavel | 2233 | 0 | CZE | A | F | | | | 1 | 1 | | | 2 | 2 | 2015 |
4 | | Bujnoch Radek | 2182 | 0 | CZE | A | F | | ½ | 1 | | 1 | | 1 | 3,5 | 4 | 2164 |
5 | | Komarek David | 2129 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | ½ | ½ | | 1 | 1 | 4,5 | 6 | 2060 |
6 | | Vesely Tomas | 2156 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | | ½ | | 0 | | 2 | 4 | 1919 |
11. Yamal (Rtg prům.:2366, PH 1: 10 / PH 2: 20) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Potapov Alexander | 2418 | 0 | RUS | | F | 1 | 1 | | 0 | | 0 | 1 | 3 | 5 | 2196 |
2 | FM | Belyakov Bogdan | 2367 | 0 | RUS | | F | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 0 | | 4 | 6 | 2163 |
3 | IM | Krapivin Vladislav | 2354 | 0 | RUS | | F | 1 | 1 | 1 | | 1 | ½ | 1 | 5,5 | 6 | 2128 |
4 | FM | Goriatchkin Jouri | 2323 | 0 | RUS | | F | 1 | 1 | | ½ | 1 | ½ | | 4 | 5 | 1962 |
5 | FM | Tjurin Alexander P | 2303 | 0 | RUS | | F | | | 1 | ½ | | | 1 | 2,5 | 3 | 2210 |
6 | FM | Gafner Evgeny J | 2287 | 0 | RUS | | F | | | 0 | | 0 | | 1 | 1 | 3 | 2008 |
12. SK IG (Rtg prům.:2012, PH 1: 10 / PH 2: 19,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Janzelj Tim | 2047 | 0 | SLO | | F | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 5,5 | 7 | 2185 |
2 | | Hiti Domen | 1932 | 0 | SLO | | F | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 7 | 2034 |
3 | | Rozic Adrijan | 2120 | 0 | SLO | | F | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 4 | 7 | 1980 |
4 | | Zupec Jan | 1949 | 0 | SLO | | F | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 0 | 4 | 7 | 1940 |
13. SK Vysoke Myto (MCR) (Rtg prům.:2164, PH 1: 10 / PH 2: 17,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | FM | Sabol Marian | 2372 | 0 | CZE | A | F | 1 | | | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | 2120 |
2 | | Trhal Tomas | 2093 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 2,5 | 7 | 2095 |
3 | | Kosek Jiri | 2124 | 0 | CZE | A | F | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | | | 3,5 | 5 | 2017 |
4 | | Ptacek Lubos | 2066 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 1 | | | | | 2 | 3 | 1919 |
5 | | Kosek Marek | 1967 | 0 | CZE | C | F | | ½ | ½ | | | 1 | ½ | 2,5 | 4 | 1825 |
6 | | Trhal Michal | 1986 | 0 | CZE | A | F | | | | ½ | ½ | 1 | 1 | 3 | 4 | 1962 |
14. SK Bohemia Pardubice B (MCR) (Rtg prům.:2173, PH 1: 10 / PH 2: 15,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | FM | Shilov Sergej | 2255 | 0 | UKR | | F | | ½ | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 2155 |
2 | | Yakimenko Alexander A | 2178 | 0 | RUS | | F | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 2134 |
3 | | Petuchov Sergej | 2151 | 0 | CZE | | F | | 1 | 0 | 0 | ½ | | 1 | 2,5 | 5 | 2080 |
4 | | Makes Martin | 2108 | 0 | CZE | A | F | 1 | | | 1 | | 1 | ½ | 3,5 | 4 | 1980 |
5 | | Danek Pavel | 1930 | 0 | CZE | A | F | ½ | | ½ | | | ½ | | 1,5 | 3 | 1970 |
6 | | Kuzmin Sergej | 0 | 1250 | CZE | A | * | ½ | 0 | | | ½ | | | 1 | 3 | 1874 |
15. Jiskra Horice A (MCR) (Rtg prům.:2122, PH 1: 10 / PH 2: 15) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Kraus Tomas | 2194 | 0 | CZE | C | F | | 0 | ½ | | | | | 0,5 | 2 | 2330 |
2 | | Srejber Michal | 2158 | 0 | CZE | C | F | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | 4 | 7 | 2192 |
3 | | Tazlar Petr | 2058 | 0 | CZE | C | F | ½ | | | 0 | 0 | 1 | 1 | 2,5 | 5 | 2006 |
4 | | Safarik Jakub | 2078 | 0 | CZE | C | F | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 7 | 2064 |
5 | | Hubacek Ondrej | 2004 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 4,5 | 7 | 1980 |
16. Power-Play Team (Rtg prům.:2206, PH 1: 9 / PH 2: 19,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | FM | Kuchynka Lukas | 2339 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | ½ | | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 2097 |
2 | FM | Tuma Jakub | 2312 | 0 | CZE | A | F | ½ | | ½ | ½ | 1 | 0 | 1 | 3,5 | 6 | 2118 |
3 | | Bednar Marcel | 2250 | 0 | CZE | A | F | | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | 2043 |
4 | | Holes Michal | 1923 | 0 | CZE | A | F | 0 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 4,5 | 7 | 1983 |
5 | | Sabolova Gabriela | 1922 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | | ½ | | | | 2,5 | 3 | 1854 |
17. SK OAZA Praha A (MCR) (Rtg prům.:2253, PH 1: 9 / PH 2: 18,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Svoboda Vaclav | 2286 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ½ | 1 | 4,5 | 7 | 2231 |
2 | FM | Kubecka David | 2226 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 0 | 1 | 4,5 | 7 | 2113 |
3 | | Straka Vojtech | 2200 | 0 | CZE | C | F | | | | | ½ | 0 | 1 | 1,5 | 3 | 2152 |
4 | | Erneker Josef | 2301 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | ½ | 0 | | | | 2 | 4 | 2077 |
5 | | Vedral Oldrich | 2309 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | 2031 |
18. TJ Pankrac (MCR) (Rtg prům.:2248, PH 1: 9 / PH 2: 18,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | IM | Dolezal Radoslav | 2379 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | 5,5 | 7 | 2208 |
2 | FM | Vokoun Jan | 2217 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 2135 |
3 | | Plesek Jiri | 2207 | 0 | CZE | A | F | | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | 1 | 4 | 6 | 2024 |
4 | | Petr Jan | 2187 | 0 | CZE | A | F | 1 | | | 1 | 1 | | ½ | 3,5 | 4 | 1951 |
5 | FM | Krouzel Jaroslav | 2135 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | | | ½ | | 3,5 | 4 | 1888 |
19. 1. SK Novoborsky (MCR) (Rtg prům.:2301, PH 1: 9 / PH 2: 17,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Vokac Marek | 2499 | 0 | CZE | A | F | | | ½ | | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 4 | 2378 |
2 | IM | Klima Lukas | 2349 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | | ½ | 4,5 | 6 | 2198 |
3 | | Oresky Jan | 2223 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | ½ | | 0 | 0 | 3,5 | 6 | 2234 |
4 | | Trapl Dalibor | 2132 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | 3 | 7 | 2186 |
5 | | Novotny Viktor | 2101 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | | 1 | 0 | 1 | | 4 | 5 | 2117 |
20. 2222 SK Polabiny B (MCR) (Rtg prům.:2160, PH 1: 9 / PH 2: 17) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | FM | Mojzis Jaroslav | 2194 | 0 | CZE | B | F | | 0 | | 1 | | 1 | 1 | 3 | 4 | 2130 |
2 | FM | Hosek Milan | 2280 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | | | | | 1 | 3 | 3 | 2028 |
3 | | Kourek Josef | 2143 | 0 | CZE | A | F | | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 2078 |
4 | | Just Pavel | 2022 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | 0 | | 0 | 1 | | 2,5 | 5 | 2105 |
5 | | Mojzis Martin | 2019 | 0 | CZE | A | F | 1 | | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 2029 |
6 | | Rosenbaum Pavel | 1945 | 0 | CZE | A | F | 1 | | 0 | ½ | 1 | | | 2,5 | 4 | 1989 |
21. Sokol Mlada Boleslav B (MCR) (Rtg prům.:2107, PH 1: 9 / PH 2: 17) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Drabek Vojtech | 2176 | 0 | CZE | A | F | ½ | 0 | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | 3 | 7 | 2175 |
2 | | Crha Ondrej | 2102 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | ½ | | | | | 1,5 | 3 | 2104 |
3 | | Postupa Pavel | 2060 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | 2048 |
4 | | Crha Pavel | 2088 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 5 | 7 | 1999 |
6 | | Crha Josef | 2086 | 0 | CZE | B | F | | | | 1 | ½ | 1 | 1 | 3,5 | 4 | 1910 |
22. Panda Rychnov nad Kněžnou (MCR) (Rtg prům.:2186, PH 1: 9 / PH 2: 16,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Cechura Petr | 2223 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 1 | 3 | 7 | 2233 |
2 | | Ringel Zbynek | 2292 | 0 | CZE | A | F | 0 | 1 | 0 | 1 | ½ | 1 | 0 | 3,5 | 7 | 2083 |
3 | | Velecky Viktor | 2161 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4,5 | 7 | 2096 |
4 | | Vrnata Jiri | 2069 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 5,5 | 7 | 2026 |
23. 3MG Cesky Tesin (Rtg prům.:2165, PH 1: 9 / PH 2: 16,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Gibiec Ernest | 2258 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 5,5 | 7 | 2188 |
2 | WFM | Miturova Magdalena | 2072 | 0 | CZE | C | F | ½ | 0 | 0 | ½ | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | 2102 |
3 | | Mitura Karel | 2178 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | 0 | 3 | 7 | 2044 |
4 | | Mitura Vaclav | 2150 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | ½ | 6 | 7 | 1952 |
24. Sokol Praha-Kobylisy A (MCR) (Rtg prům.:2222, PH 1: 9 / PH 2: 16) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | FM | Simek Petr | 2307 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | | 0 | ½ | | ½ | 3 | 5 | 2099 |
2 | | Jancarik Joel | 2251 | 0 | CZE | C | F | 1 | ½ | ½ | 1 | | ½ | 0 | 3,5 | 6 | 2083 |
3 | | Kopta Pavel | 2291 | 0 | CZE | A | F | | ½ | ½ | | 1 | 1 | | 3 | 4 | 2082 |
4 | | Chmel Kristian | 2040 | 0 | CZE | C | F | ½ | | ½ | | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1987 |
5 | | Janda Jiri | 2227 | 0 | CZE | A | F | 1 | 0 | | ½ | 1 | | 1 | 3,5 | 5 | 1846 |
6 | | Paulovic Martin | 2148 | 0 | CZE | A | F | | | ½ | 0 | | ½ | | 1 | 3 | 2026 |
25. SK AD Jicin B (MCR) (Rtg prům.:2232, PH 1: 9 / PH 2: 15,5) |
Šach. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Skup. | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | GM | Lechtynsky Jiri | 2349 | 0 | CZE | A | F | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | - | | 3,5 | 6 | 2222 |
2 | | Fiala Jaroslav | 2235 | 0 | CZE | A | F | | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | ½ | 3 | 6 | 2239 |
3 | CM | Urban Zdenek | 2172 | 0 | CZE | A | F | ½ | | 0 | 1 | ½ | | 1 | 3 | 5 | 2142 |
4 | | Novotny Jaroslav | 2171 | 0 | CZE | A | F | 1 | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | 4,5 | 7 | 2072 |
5 | | Stolc Martin | 2053 | 0 | CZE | A | F | 1 | ½ | | | | 0 | 0 | 1,5 | 4 | 1989 |
Ukaž kompletní listinu
|
|
|
|