Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 02:58:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Valašská Bystřice OPEN
Poslední aktualizace19.09.2020 14:31:41, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
4. Kolo Datum kola 2020/09/14 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
6
FM
Cagašík Tomáš
2139
3
0 - 1
3
Tauš Martin
2142
5
2
1
FM
Matras Ondřej
2250
2½
½ - ½
3
Bareš Jáchym
2133
7
3
2
Pilch Roman
2168
2½
1 - 0
2½
Otruba Marek
2047
11
4
14
Papán Cyril
1916
2½
0 - 1
2½
FM
Karlík Vladimír
2156
3
5
4
IM
Babula Milan
2149
2
½ - ½
2½
CM
Juříček Stanislav
2056
8
6
27
Pagáč Jaroslav
1817
2
0 - 1
2
Zádrapa Radek
2051
9
7
10
FM
Lys Josef
2047
2
1 - 0
2
Delgerdalai Bayarjavkhlan
1794
29
8
12
Hrabal Matěj
2012
2
1 - 0
2
Hurta Karel
1751
32
9
21
Ryšánek Jakub
1866
2
½ - ½
2
Jeřábková Julia
1739
33
10
34
Bartošek Ivan
1730
2
1 - 0
2
Foukal Jiří
1824
24
11
25
Růčka Ondřej
1823
2
½ - ½
2
Jaššo Matěj
1470
58
12
16
Musil Vítězslav
1913
1½
½ - ½
2
Jařab Daniel Costa
0
68
13
42
Nešpor Ivan
1637
1½
½ - ½
1½
Hrbáček Miroslav
1924
13
14
39
Palla Stanislav
1680
1½
0 - 1
1½
Slížek Josef
1914
15
15
46
Románek Zdeněk
1599
1½
0 - 1
1½
Zdráhal Václav
1891
17
16
18
Vlachopulos Georgis
1889
1½
1 - 0
1½
Peřík Alois
1694
36
17
65
Koňařík Filip
1325
1½
0 - 1
1½
Bříza Jiří
1879
19
18
20
Závodný Jaroslav
1868
1½
½ - ½
1½
Vaníček Jan
1684
38
19
23
Hubený Pavel
1825
1½
0 - 1
1½
Komínek Martin
1570
50
20
26
Sušeň Jaroslav
1821
1½
½ - ½
1½
Fremr Tomáš
1415
61
21
28
Hřebíček Petr
1814
1
½ - ½
1½
Parák František
1499
55
22
44
Černý Michael
1601
1
½ - ½
1
Maroszczyk Wieslaw
1853
22
23
30
Jiroušek Tadeáš
1792
1
1 - 0
1
Sysr Pavel
1600
45
24
54
Juračák David
1512
1
1 - 0
1
Otrubová Kristýna
1782
31
25
35
Vlček Antonín
1696
1
1 - 0
1
Kunc Miroslav
1407
62
26
48
Smutek Jiří
1580
1
0 - 1
1
Vlachopulos Elefteris
1670
40
27
56
Valenta Josef
1485
1
0 - 1
1
Smutek Vladimír
1654
41
28
63
Zádrapová Amálie
1349
1
1 - 0
1
Doškař Miloslav
1602
43
29
59
Klíma Tomáš
1425
1
½ - ½
½
Palla Rostislav
1687
37
30
52
Voršilka Jiří
1536
½
0 - 1
½
Glacner Karel
1417
60
31
47
Rychtecký Pavel
1584
0
1 - 0
½
Hovad Václav
1480
57
32
49
Capil Dalibor
1577
0
1 - 0
0
Milfort Václav
1329
64
33
51
Klíma Martin
1548
0
½ - ½
0
Jeřábek Jan
1243
66
34
67
Mattivi Jaroslav
1187
0
0 - 1
0
Bambušek Vladislav
1516
53
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž