Summer Prague Open 2020 - D, blitz

OrganizátorAVE-KONTAKT s.r.o.
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaMichal Horacek
Hlavný rozhodcaIA Rastislav Diviak (14908204)
Deputy ArbiterNA Milan Jenc (331376)
Bedenkzeit2 x 3 min. + 2s/move
MiestoOlympik hotel, Sokolovska 138, Praha
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2020/08/13
Ø rating1758
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 13.08.2020 12:54:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výber turnajaA open, B open, C rapid, D blitz, match Movsesian - Nguyen
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, ukáž zástavy
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
, Celková štatistika
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieKlub
1GMPlat Vojtech325740CZE2591Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
2FMKaras Marek14928558SVK2287Sk Osuske
3FMSlovak Kilian365440CZE2264Tj Kobylisy
4Haack Kevin16228715GER2180
5FMNetusil Miloslav301183CZE2177Sk Sokol Vysehrad
6Liuba Volodymyr14100614UKR2170
7FMTabak Stefan1008048NED2142
8Toman Ondrej344516CZE2131Tj Sokol Udlice
9CMBenes Petr311812CZE2126Sk Dopravni Podnik Praha
10Rehak Martin306193CZE2119Sk Sokol Vysehrad
11Bakiev Diyor16241584GER2098
12Hagner Bennet16224477GER2096
13Ptacek Lubos320323CZE2068Sk Vysoke Myto
14Narr Kevin24607207GER2057
15Horacek Michal332526CZE2036Sk Bohemia Pardubice Z.S.
16FMValenta Vit307440CZE2028Sk Velke Losiny
17Hosticka Frantisek302295CZE2001So Tj Tatran Prachatice
18Steinhauser Frantisek323080CZE1986Remdih Strmilov
19Bystrickiy Daniil24197939CZE1971Sk Aurora-Sach. Skola Anatolij
20Geweniger Tim12951870GER1970
21Ouaki Mark257460BEL1955
22FMCsiki Endre775126HUN1945
23Kiani Kiarash12500054IRI1939
24Leipert Pieter12989711GER1935
25Golbach Floris1051776NED1928
26Svizensky Lubos349437CZE1886
27Cieslak Leszek334847CZE1880Sk Caissa Trebic Z.S.
28Schmitt-Schott Joscha12951714GER1876
29Klimek Petr322105CZE1869Tj Banik Sokolov So
30Hochscheidt Lukas16221222GER1841
31Jirousek Jan378771CZE18302222 Sk Polabiny, Z.S.
32Hubsch Anna333891CZE1818wRemdih Strmilov
33Zvacek Antonin397873CZE1795Sportovni Klub Kbely
34Soucek Petr23715170CZE1788Unichess
35Brozka Karel398705CZE17442222 Sk Polabiny, Z.S.
36Plesnivy Martin359262CZE1732Sk Oaza Praha
37Dunder Ondrej363901CZE1730Tj Bohemians Praha
38Arnold Rhys1068849NED1726
39Dome Michal398772CZE1718Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
40Arnold Kiri1060171NED1706w
41Terpstra Wiep1016687CZE1702Sk Lokomotiva Radlice
42Bueble Joschua16225554GER1700
43CMFoerster-Yialamas Lucas30901774GER1694
44Pasti Anna790834HUN1694w
45Lamouroux Lucas551001250FRA1677
46Rous Dominik375993CZE1640Sk Dopravni Podnik Praha
47Veselsky Jan303135CZE1585Sk Praha-Smichov
48Becvar Pavel353450CZE1552So Praga Praha
49Kroulik Vaclav23725478CZE1552Region Panda, Z.S.
50Bouska Jiri23722223CZE15442222 Sk Polabiny, Z.S.
51Steinhauser Vaclav333883CZE1509Remdih Strmilov
52Lihotsky Lukas23727004CZE14972222 Sk Polabiny, Z.S.
53Hozda Max23725958CZE1468Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
54Harasta Frantisek380660CZE1448Sk Mahrla Praha Z.S.
55Pasti Zsombor799173HUN1291
56Martikan Jiri23739444CZE1223
57Negrean Andrei1291513ROU1160
58Dylong Antoni21008272POL1129Szach Mat Zabrze
59Doubek Petr23721014CZE1819Tj Jiskra Jaromer
60Hajek Petr23726270CZE1276Sachovy Klub Loko Praha Z.S.
61Frajt RichardCZE0
62Hubsch OndrejCZE0
63Chamoso JavierCZE0
64Lihotsky Jiri23726997CZE0
65Martikanova AmalieCZE0wBeskydska Sachova Skola Z.S.
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Tiráž