FINAL LIGA SUPERIOR DE AJEDREZ ONLINE POR EQUIPOS RANKING FINAL!

OrganizátorCM Gustavo Hernandez, FM Alexander Hernandez, MN Angel Matos
FederáciaVenezuela ( VEN )
Riaditeľ turnajaMN Angel Matos
Hlavný rozhodcaAI Geber Diaz
Bedenkzeit5+3
Miestowww.chess.com
Rating calculationEloF
Od - do2020/07/04 - 2020/07/05
Ø rating2101
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 06.07.2020 04:04:17, Creator/Last Upload: federacion venezolana de ajedrez (li.7)

Výber turnajaI Clasificatorio, II Clasificatorio, FINAL LIGA SUPERIOR
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10
Najlepší hráčipodľa Rp
Najlepší hráčipodľa Rp
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Najlepší hráči podľa Rp, bodov, partií, %, šach.

č.TMenoElo DružstvoRpBodyPartie%š.
1IMSequera Paolini Jose jsequera2402FVA26948,0988,91
2IMYnojosa Aponte Felix FelixJoseYnojosa2393Zerdeja24233,5658,31
3IMBlanco Acevedo Cristobal Vedaschess2361Zerdeja24136,0875,02
4FMMartinez Reyes Pedro pedromartinez912416Lanceros de Guarico23863,0650,01
5CMTeran Abreu Lisyender teran052160FVA23618,51085,03
6IMDella Morte German LastheroJr2368VenArg23575,01050,01
7CMCastro Silva Moises moisesanto1951Emergente23515,51055,01
8FMVivas Zamora Fabian fabianvivasz2344Orchideas Chess23155,51055,01
9IMAlvarez Marquez Johann IMJohannAlvarez2372Zerdeja22743,5750,01
10IMBlit Jacques blitis2331VenArg22605,5961,12
11FMSalazar Olchowski Gabriel GaboSalazar20012159Emergente22413,0933,31
12CMGonzalez Chirinos Fidel elenmascarado2176FVA22394,5856,32
13IMRomero Barreto Jaime jrbarreto2351VenArg22324,0850,02
14CMOsorio Itanare Fernando Rhunoks2217Lanceros de Guarico22284,5950,02
15FMPalomo Franklin FranklinAPalomo2324Zerdeja22035,5961,13
16GMGascon Del Nogal Jose GasconChess-YouTube2425Orchideas Chess21932,5927,81
17MKAbiad Parra Carlos CarlosJoseAbiad2198Orchideas Chess21777,01070,03
18FMUzcategui Rodriguez Alejandro Sinquefield2233Orchideas Chess21413,0650,02
19IMPalencia Morales Wilson Palenciawilson2340FVA21363,0933,32
20IMLeyva Proenza Richard Richardleyvaproenza2333Lanceros de Guarico20441,0520,01
21FMPerez Candelas Andres E meridaandres2255VenArg20402,5641,73
22MKPacheco Lugo Alejandro Pacherock2127Lanceros de Guarico20232,5735,72

poznámka: kontumácie sú vynechané

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž