ŠNnek

OrganizátorTJ Sokol Nekoř
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaVladimír Šípek
Bedenkzeit5min
MiestoZimní stadion Nekoř
Rating calculation -
Dátum2020/07/18
Ø rating1471
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 18.07.2020 17:44:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 15 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13, k.14, k.15/15 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13, k.14, k.15
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMVrana Frantisek302066CZE2237Sk Stare Mesto
2Smajzr Martin309575CZE2145Sachovy Klub Usti Nad Orlici,
3WIMMedunova Vera315141CZE2104Sk Hustopece
4Kupsa Matej374040CZE2050Tj Lanskroun
5Vranova Zdenka302775CZE1967Sk Stare Mesto
6Vesely Petr338869CZE1933Tj Spartak Letohrad
7Mikyska Kamil344389CZE1931Tj Spartak Letohrad
8Jirousek Jan378771CZE18652222 Sk Polabiny, Z.S.
9Bartosova Hana394106CZE1837Sachovy Klub Jicin Z.S.
10Bouchal Lukas378720CZE1816Sokol Mistrovice
11Kamenik David346870CZE1791Sachovy Klub Usti Nad Orlici,
12Jezek Jakub379018CZE1776Sokol Mistrovice
13Dusek Josef372730CZE1734Sachovy Oddil Horni Cermna Z.S
14Cimprich Miroslav378933CZE1719Sachovy Oddil Horni Cermna Z.S
15Vohnik Miroslav340529CZE1672Tj Sokol Nekor
16Soural Tomas23724714CZE1608Sachovy Oddil Horni Cermna Z.S
17Marek Ladislav23736925CZE1600Tj Sokol Nekor
18Bouchal Tomas388106CZE1585Sokol Mistrovice
19Maly Evzen385026CZE1563Sokol Mistrovice
20Padrtka Jiri23729554CZE1558Sachovy Klub Dolni Cermna, Z.S
21Janota Jiri379000CZE1551Sokol Mistrovice
22Langr Petr372870CZE1532Tj Sokol Nekor
23Krejci Vera Marie1651935CZE1493Individualni Clen
24Sipek Vladimir23729155CZE1447Tj Sokol Nekor
25Balcar Michal23700998CZE1428Sachovy Oddil Horni Cermna Z.S
26Marek Jan372919CZE1411Sachovy Klub Dolni Cermna, Z.S
27Mlynar Miroslav350818CZE1409So Kunvaldska A.S. Kunvald
28Spinler Bronislav378275CZE1409Sokol Mistrovice
29Kokula Filip345008CZE1362Sokol Mistrovice
30Lorencova Jitka372897CZE1331Tj Spartak Letohrad
31Balcar Vojtech23701005CZE1330Sachovy Oddil Horni Cermna Z.S
32Rehak Miroslav385042CZE1240Sokol Mistrovice
33Cimprich Lukas23736887CZE1115Sachovy Oddil Horni Cermna Z.S
34Kubicek Ondrej23736917CZE1099Tj Sokol Nekor
35Knizner Michal23729120CZE1033Tj Sokol Nekor
36Bednar Jan23736836CZE0Tj Sokol Nekor
37Bednarik Martin23736844CZE0Tj Sokol Nekor
38Benes David23736852CZE0Tj Sokol Nekor
39Knizner TomasCZE0Tj Sokol Nekor
40Kosuk RíšaCZE0
41Motlova HanaCZE0
42Motycka MatejCZE0Tj Sokol Nekor
43Polanský OndřejCZE0
44Sokol Zbynek23737000CZE0Tj Sokol Nekor
45Suman Vaclav23734957CZE0Tj Sokol Nekor
46Vágner DanielCZE0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž