I Campeonato Brasileiro de Xadrez Online Duplas U2200

OrganizátorConfederação Brasileira de Xadrez
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaGM André Diamant
Hlavný rozhodcaAI Elcio Mourão
RozhodcaAA Igor Mourão
Bedenkzeit15 minutos + 10 segundos de acréscimo, por lance, para cada jogador.
MiestoPlataforma Chess.com
Rating calculation -
Od - do2020/07/18 - 2020/07/19
Ø rating1669
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 20.07.2020 16:05:55, Creator/Last Upload: cbx - confederacao brasileira de xadrez

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBRA, FID, VEN
Prehľad družstvaACTO, Akva, Alunas Mourão, AMAZON TOP TEAM, Anônimos do Mato Grosso, Broday Brothers, Cabeças-Chatas, Chinacuba, Clube de Xadrez de Chapec, Clube de Xadrez de Chapec, Clube de Xadrez de Chapec, Clube de Xadrez de Chapec, Daniel e David, Dupla Bandida, Equipe Bob & Fischer, Equipe Soberano Rei, Equipe Xadrez Potiguar, Equipe Xadrez Potiguar 14, Equipe Xadrez Potiguar 18, exjubzeiros, Flafogo, Girl Smile, Ibis Chess Team, Just in Time, La Famiglia Dc6, Lenister, LXAE/SE, Mestre Capivara, Os Brocadores, Os Capivaras, R1 e R2 DF, Sertão Teimoso, Tabajara Chess Team, Time do Acre, Toca do Xadrez, Toddynho, Wesley e Sophia, Xadrez Campeão, Xadrez FEA USP, XADREZ L&M, Xeque Mate A Bela e a Fer, Xeque Mate FEXEG
Overview for groupsAC, AM, BA, CE, DF, GO, MG, MT, PR, RJ, RN, RS, SC, SE, SP
Overview for fed1400, 1600, 1800, 2000, 2200 for this tournament
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Konečná tabuľka po 6 kolách
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa Rp, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa Rp, podľa %
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDEloF Družstvoš.
1
marciojor - Márcio Jordão Barbosa21162192183Equipe Xadrez Potiguar1
2
NMTpros - Tiago Pereira Rodrigues21012032155Os Brocadores1
3
CMVGCDO - Victor Gabriel Candido de Ol21377982154AMAZON TOP TEAM1
4
NMMATHEUSMDR2005 - Matheus Mendes3242269232133Flafogo1
5
Zangbezan24 - Francisco de Assis Medeiros21142672122Os Brocadores2
6
Chrollo_1 - Geovani Allan Broday21490792112Broday Brothers1
7
RodrigoMG - Rodrigo Felix Simões21047172102Toca do Xadrez1
8
corjaa7 - Arthur Ruiz Patroclo21298412097Girl Smile1
9
AlexNovitz - Derlei Alex Florianovitz21141782065Clube de Xadrez de Chapecó 22001
10
naissinger13 - Willian Quevedo Naissinger21242112060Clube de Xadrez de Chapecó 22002
11
BrazilianSwag - Gabriel Renan Broday21299812055Broday Brothers2
12
iwanon - MIkhail Zoltan Iwanon da SIl21330322053AMAZON TOP TEAM2
13
zuginfinito - Leandro Formes de Arruda227220092038Just in Time1
14
dinogalenocubano - Dino Luis Hernandez21913502032ACTO1
15
NeimarDantas - Neimar de Oliveira Dantas21913182030Time do Acre1
16
vlgalindo - Vinícius Lemos Galindo21074062014Xeque Mate FEXEG1
17
shioda - Jair Humberto da Silva Filho21086402004Just in Time2
18
R_Japiassu - Ricardo de Villa Nova Japias21073331999R1 e R2 DF1
19
AntonioAcre - Antonio Alves Leitao Neto21913421990Time do Acre2
20
Greguer - David Ferreira das Chagas21524101978Lenister1
21
G-KAMILO - José Genisson Camilo Dos San21493201975LXAE/SE1
22
tandercat - Marcius Gomes Brandão21249801973Cabeças-Chatas1
23
fischerssj - Alex Castro Silva21486921969Xadrez Campeão1
24
frankental - David Frankental21750611938Equipe Xadrez Potiguar2
25
pedropessoa - Pedro Pessoa Gomes21874181929Flafogo2
26
Cop23 - Marcelo Cop de Souza21502981923Xadrez FEA USP1
27
Potyguar - Washington Gabriel Pires21106951921ACTO2
28
NMApologIA - Apolo de Souza Sá3242253901920Dupla Bandida1
29
joserobertoma - José Roberto Moreira de Andr21818941920Cabeças-Chatas2
30
Pertuzatti - Daniel Pertuzatti21109621920Girl Smile2
31
Emivaldovj - Emivaldo Vieira Júnior21134731910Xeque Mate FEXEG2
32
eudesmarques27 - Eudes Pinto Marques21554861902Sertão Teimoso1
33
cslvs - Lucas Vicente Soares21419901901Xadrez FEA USP2
34
NMbonvinao - Alberto Tonhati Bonvini21365461894Dupla Bandida2
35
estevaors - Paulo Estevão Rosa21260361884Sertão Teimoso2
36
Felix67 - Raimundo Nascimento Felix21428991825R1 e R2 DF2
37
Breno2008 - Breno D'alkmin Pereira da Si227061351810La Famiglia Dc61
38
GMjulioPA - Julio Reinaldo dos Santos21050201806Toca do Xadrez2
39
michelsan - Michel Liah Ferraz 227432191797Xeque Mate A Bela e a Fera1
40
Cleiton_Erick-MT - Cleiton Erick Mendes dos San227609621783Mestre Capivara1
41
rcontif - Isabella Ribeiro Conti de Fr21733281776Xeque Mate A Bela e a Fera2
42
GMDavanso - João Pedro Melchiori Francis227130421765Toddynho1
43
westchessdf - Westerley Batista Campos21254201762exjubzeiros1
44
Mileski - Lucas de Souza Mileski21757891751Lenister2
45
dadn12 - Davi Alves do Nascimento21929501750Equipe Xadrez Potiguar 18001
46
fabiobiasi - Fabio Biasi Pavao227722941722Clube de Xadrez de Chapecó 18001
47
davalb - David Lupovici Borger227436771712Daniel e David1
48
aquiles2021 - Igor de Souza Melo227165801710Os Capivaras1
49
NMromulocardoso - Romulo Cardoso de Sa Rodrigu21874421695Toddynho2
50
jaguarown - Gabriel Fante21968591669Clube de Xadrez de Chapecó 18002
51
brenopimenta - Breno Andrade Pimenta21416801663Equipe Bob & Fischer1
52
MestreCapivara360 - Rodrigo Romais227312021652Mestre Capivara2
53
anaberry8 - Ana Paula Nogueira Sallaberr21963361651Equipe Xadrez Potiguar 18002
54
Rodrigo_ferreira - Rodrigo Ferreira Silva21353531614Equipe Bob & Fischer2
55
colgante - Raissa Vieira21400201608exjubzeiros2
56
claudionorchess - Claudionor Chaves Carneiro21080891597Akva1
57
ramoncaqoeirajj - Ramon Correia21864381590Ibis Chess Team1
58
DiegoJesus10 - Diego Jesus Viera Rosa227591661558Xadrez Campeão2
59
dalubor - Daniel Lupovici Borger227049061550Daniel e David2
60
juliocolivetgamboa - Julio César Colivet Gamboa39495831528Akva2
61
weslleymachado2005 - Wesley Henrique Machado21977071503Wesley e Sophia1
62
babi3105 - Bárbara Ribeiro Araújo21739131497Alunas Mourão1
63
Calebeklazzarotti - Calebe Kadlubiski Lazzarotti227336631454Clube de Xadrez de Chapecó Infantil1
64
LFritz22 - Letícia Fritz Henrique227505251438Alunas Mourão2
65
joaokun - João Vitor Rodrigues Santos21943841379Equipe Xadrez Potiguar 14001
66
sophiaL18 - Sophia Lorena Cardoso de Sa21872801357Wesley e Sophia2
67
AdilioLessa - Francisco Adilio Lessa227607681268Clube de Xadrez de Chapecó Infantil2
68
samuelrmonteiro - Samuel Ramazzotte Monteiro227304511260Equipe Soberano Rei1
69
helen_monteiro - Helen Ramazzotte Monteiro227306991230Equipe Soberano Rei2
70
LeugimKo2 - Miguel Segundo Farias Costa227288721148Equipe Xadrez Potiguar 14002
71
fabiosevan - Fabio Soares Evangelista227619931061Tabajara Chess Team1
72
alicelara123 - Alice Lara Biasi Pavao227790351030Clube de Xadrez de Chapecó 14001
73
1minininho - Luiz Paulo de Jesus Abreu21493380Os Capivaras2
74
Boardcrusher1992 - Guilherme Augusto Bianchi21833400La Famiglia Dc62
75
Carlosmatupa - Carlos Eduardo Israel de Ara227808070Anônimos do Mato Grosso2
76
daniellagares - Daniel Queiroz Lagares227807850Anônimos do Mato Grosso1
77
DearStudent - Lucas Zirui Jiang227402870Chinacuba1
78
dgocosta - Diego Costa0Tabajara Chess Team2
79
jannujannu - Victor di S. di Gennaro0Ibis Chess Team2
80
LeAlSa26 - Alain Leon Saez0Chinacuba2
81
LHsergipe - Luis Henrique de Mendonca Le0XADREZ L&M1
82
MatheusSP09 - Matheus Souza Passos227737110XADREZ L&M2
83
Rafvianna - Rafael Vianna Cruz0LXAE/SE2
84
wpacao - Wilson Pavao227723080Clube de Xadrez de Chapecó 14002
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž