Okresní přebor Náchodska v rapid šachu 2020 - Žďárecké tahy

OrganizátorŠachový oddíl TJ Náchod ve spolupráci s KD Žďárky (manželé Špačkovi)
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Petr Dusbaba
Hlavní rozhodčíIng. Petr Čechura
Bedenkzeit2×10 min + 5 sec/tah
MístoŽďárky
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/06/13
Ø ELO turnaje1437
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.06.2020 14:15:51, Creator/Last Upload: czech republic licence 64

Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Čechura PetrCZE2202TJ Náchod6,031,523,026,75
23Nývlt OttoCZE1949TJ Náchod5,533,523,525,00
32Semerák PavelCZE2057TJ Náchod5,031,522,520,00
45Kuru MartinCZE1837Šachový klub Červený Kostelec z.s.5,030,022,019,25
54Peroutka IvoCZE1878TJ Slovan Broumov5,028,019,516,50
68Gorecki JanuszPOL0cizinec4,529,522,016,00
714Vlček VojtěchCZE1426TJ Náchod4,526,019,015,25
89Zaňka JaroslavCZE1700TJ Náchod4,523,016,012,25
912Vágner PatrikCZE1633TJ Náchod4,521,015,512,25
1010Burdilák MilanCZE1692TJ Náchod4,029,521,014,75
117Dusbaba PetrCZE1825TJ Náchod4,028,521,014,75
1211Vacek JaroslavCZE1664Šachový klub Červený Kostelec z.s.4,024,017,011,50
1318Uždil MartinCZE1301TJ Náchod4,020,514,59,00
1416Archlebová StelawCZE1352TJ Jiskra Jaroměř3,527,018,010,75
1517Řezníček PřemyslCZE1344TJ Jiskra Jaroměř3,526,519,510,75
1630Šmejdová LibušewCZE0Náchod3,524,518,010,25
1720Šmejdová MichaelawCZE1206TJ Náchod3,520,014,56,75
186Pultar PetrCZE1833TJ Náchod3,027,519,58,00
1925Čelka JozefCZE0TJ Náchod3,026,519,010,00
2027Rousek RudolfCZE0TJ Náchod3,026,019,011,50
2115Petera MilanCZE1404Šachový klub Červený Kostelec z.s.3,023,016,58,00
2221Vlček VítězslavCZE1117TJ Náchod3,019,514,05,50
2319Schön JakubCZE1287TJ Náchod2,523,516,55,25
2422Bubeníček ŠimonCZE1099TJ Náchod2,520,515,54,25
2529Šmejdová KateřinawCZE0TJ Náchod2,518,013,04,25
2613Hojný ZdeněkCZE1459Šachový klub Červený Kostelec z.s.2,022,517,03,50
2724Archlebová IvawCZE1051TJ Jiskra Jaroměř2,019,513,54,25
2826Jarešová VendulawCZE0TJ Jiskra Jaroměř2,016,011,52,25
2923Archlebová EvawCZE1065TJ Jiskra Jaroměř1,520,015,02,25
3028Šmejdová AdélawCZE0TJ Náchod0,518,012,50,75

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž