4.Turnir u šahu 3.Gardijske Brigade 3. Bojne Sl. Brod 2020

Organizator(i)3.Bojna 3 Brigade Kobre ,tehnička podrška ŠKI Hvidra -Brod
SavezCroatia ( CRO )
Direktor turniraGeneral Bojnik Krešimir Šipoš
Glavni sudacMATO Opačak,NA
SudacZORAN Ivanović,CA
Bedenkzeit10 minuta po igraču
StranicaSLAV. Brod Dom Hvidre
Rating calculation -
Datum2020/06/10
Prosječan rejting1858
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena11.06.2020 17:27:28, Creator/Last Upload: opacak1959

Odabir parametara bez podataka o turniru, ukloni zastave , Link tournament to the tournament calendar
ListeLista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Satnica
Konačni poredak nakon 7 Kola, Konačni poredak sa partijama nakon 7 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nisu parovani
Photo GalleryShow Photo Gallery
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNo ImeFEDRtgKlub/GradBod. TB1  TB2  TB3 
11
NMMaras MileCRO2222ŠK Vina Markota, Pleternica6,50,0631,0
24
IDamjanović StjepanCRO2026ŠK Amater, Strizivojna5,50,5531,5
37
IKanjković MarijanCRO1951ŠK Vina Markota, Pleternica5,50,5426,0
410
ITomac RudikaCRO1921ŠK Kopanica, Velika Kopanica5,00,0527,0
52
IIvanović ZoranCRO2074ŠK Posavac, Ruščica5,00,0332,0
65
IMatanović NikolaCRO1992ŠK Posavac, Ruščica4,50,0432,0
713
IIMarković MarkoCRO1909ŠK Amater, Strizivojna4,00,0428,5
88
IIVranjić MarkoCRO1928ŠK Šahovnica, Garčin4,00,0428,0
919
IČuljak MišoCRO1818ŠK Zrinski, Stari Slatinik4,00,0425,0
1011
MKTomić IvanCRO1911ŠK Posavac, Ruščica4,00,0424,5
113
MKPekarik BrankoCRO2049ŠK Posavac, Ruščica4,00,0326,0
1215
IIRajković MarioCRO1887ŠK Posavac, Ruščica4,00,0322,0
1316
IIIVučković AvgustinCRO1847ŠK Posavac, Ruščica3,50,0327,0
149
IIMandarić FranCRO1923Šk Amater, Strizivojna3,50,0324,0
156
MKOpačak MatoCRO1971ŠKI HVIDRa-Brod, Slavonski Brod3,50,0323,0
1625
VKMandarić DujeCRO1612Šk Amater, Strizivojna3,50,0320,5
1718
IIIKodžoman BerislavCRO1826ŠK Posavac, Ruščica3,50,0319,5
1814
MKJurić EsterCRO1898ŠK Amater, Strizivojna3,00,0326,0
1924
Pavošević KristianCRO1623ŠK Posavac, Ruščica3,00,0318,0
2012
IOpačak IvanCRO1911ŠK Posavac, Ruščica3,00,0226,0
2117
ILjubičić NinoslavCRO1841ŠK Posavac, Ruščica3,00,0224,5
2226
Garić IlijaCRO1600ŠKI HVIDRa-Brod, Slavonski Brod3,00,0222,5
2320
IJurić MateaCRO1782ŠK Amater, Strizivojna2,50,0122,0
2423
Šimičić AdrianCRO1656ŠK Amater, Strizivojna2,00,0120,5
2522
Jukić LeonCRO1670ŠK Amater, Strizivojna2,00,0120,0
2621
IIKatić SaraCRO1707ŠK Amater, Strizivojna2,00,0116,0
2727
Jakobović LukaCRO1600ŠK Amater, Strizivojna1,00,0020,5

Bilješka:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use