Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2020 U16 (2004 a mladší)Poslední aktualizace13.06.2020 16:35:34, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 54
Alphabetical list all groups
Čís. | Jméno | RtgN | Klub/Místo | Jméno |
1 | Adámek Jiří | 1384 | ŠK Česká Lípa | U16 |
2 | Bělaška Václav | 1493 | TJ Desko Liberec | U10 |
3 | Bělaška Adam | 1465 | TJ Desko Liberec | U10 |
4 | Bidrman Zdeněk | 1165 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U10 |
5 | Blažek Matěj | 1675 | TJ Desko Liberec | U16 |
6 | Blažek Tomáš | 1648 | TJ Desko Liberec | U16 |
7 | Brůna Matouš | 1658 | TJ Desko Liberec | U16 |
8 | Buchta Josef | 1356 | TJ Desko Liberec | U14 |
9 | Čapková Hana | 1275 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U16 |
10 | Dolenský Filip | 1913 | ŠK Libštát | U14 |
11 | Ďúran Tomáš | 1058 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U12 |
12 | Ďúran Michal | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U10 |
13 | Floriánová Barbora | 1012 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U10 |
14 | Frantsev Iegor | 1276 | ŠK Česká Lípa | U10 |
15 | Gavrun Samuel | 1029 | TJ Desko Liberec | U12 |
16 | Grausgruberová Sofie | 1057 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U14 |
17 | Hájek Jiří | 1097 | DDM Smetanka/ZŠ náměstí NB | U14 |
18 | Halama Tomáš | 1304 | ŠK Česká Lípa | U14 |
19 | Hauser Matthias | 1430 | TJ Desko Liberec | U14 |
20 | Holeš Vojta | 1110 | TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou | U10 |
21 | Homza František | 1033 | ŠK Stráž pod Ralskem | U12 |
22 | Horáček Richard | 0 | ŠK Stráž pod Ralskem | U10 |
23 | Hrazdira Matyáš Josef | 1653 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U16 |
24 | Hrazdira Vojtěch Jan | 1058 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U12 |
25 | Hůlka Vít | 1224 | ŠK Česká Lípa | U10 |
26 | Hušková Agáta | 1538 | TJ Desko Liberec | U16 |
27 | Janáček Vojtěch | 1266 | TJ Desko Liberec | U14 |
28 | Jína Jakub | 1084 | ŠK Česká Lípa | U10 |
29 | Jína Daniel | 1056 | ŠK Libštát | U14 |
30 | Jirásek Oskar | 1426 | TJ Desko Liberec | U14 |
31 | Jirásková Lenka | 0 | ŠK Česká Lípa | U10 |
32 | Kaplánek Jan | 1320 | DDM Smetanka/ZŠ náměstí NB | U14 |
33 | Kopecký Jan | 0 | ŠK Česká Lípa | U10 |
34 | Křelina Jan | 1571 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U14 |
35 | Křelina Jakub Pavel | 0 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U10 |
36 | Kučina Ondřej | 1357 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U12 |
37 | Kulašová Nikola | 1167 | ŠK Česká Lípa | U14 |
38 | Labajová Tereza | 1004 | ŠK Kapličák Liberec, spolek | U12 |
39 | Lesage David | 1087 | ŠK Česká Lípa | U10 |
40 | Litoš Vít | 0 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U10 |
41 | Litoš Josef | 0 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U12 |
42 | Löffler Šimon | 1122 | ŠK Česká Lípa | U12 |
43 | Macháček Jan | 1754 | TJ Desko Liberec | U16 |
44 | Maršík Ondřej | 1479 | TJ Desko Liberec | U12 |
45 | Maršík Matěj | 1450 | TJ Desko Liberec | U16 |
46 | Mauder Karel | 1261 | ŠK Kapličák Liberec, spolek | U12 |
47 | Mauer Pavel | 1332 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U12 |
48 | Mazánek Jakub | 1104 | ŠK Libštát | U12 |
49 | Mazánek Matěj | 0 | ŠK Libštát | U10 |
50 | Neumann Jiří | 0 | DDM Smetanka/ZŠ náměstí NB | U10 |
51 | Opočenská Alexandra | 1061 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U14 |
52 | Papoušek Michal | 1692 | 1. Novoborský ŠK | U14 |
53 | Pechr Tobiáš | 0 | ŠK Česká Lípa | U10 |
54 | Piry Lea | 0 | ŠK Libštát | U12 |
55 | Policerová Kateřina | 1002 | ŠK Česká Lípa | U14 |
56 | Policerová Barbora | 0 | ŠK Česká Lípa | U12 |
57 | Pospíšilová Izabela | 0 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U10 |
58 | Prášil Martin | 0 | ŠK Libštát | U12 |
59 | Řeha Tomáš | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U10 |
60 | Rosová Ema | 1163 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U16 |
61 | Rýgl Jakub | 1539 | TJ Desko Liberec | U16 |
62 | Semak David | 1081 | DDM Smetanka/ZŠ náměstí NB | U14 |
63 | Sichrovský Tomáš | 1580 | ŠK Česká Lípa | U16 |
64 | Sichrovský Filip | 1348 | ŠK Česká Lípa | U14 |
65 | Sikora Jakub | 1099 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | U10 |
66 | Sochor Antonín | 1260 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U10 |
67 | Soustružník Matěj | 0 | ŠK Česká Lípa | U10 |
68 | Špírková Helena | 0 | ŠK Česká Lípa | U10 |
69 | Stejskal Šimon | 1135 | ŠK Kapličák Liberec, spolek | U12 |
70 | Svoboda Ondřej | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U12 |
71 | Táborská Aneta | 1206 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U16 |
72 | Táborský Václav | 1321 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | U12 |
73 | Uchytil Lukáš | 0 | ŠK Česká Lípa | U10 |
74 | Vaníček Václav | 1079 | TJ Desko Liberec | U16 |
75 | Winkler Bernard | 1011 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | U10 |
76 | Zákutný František | 1134 | ŠK Česká Lípa | U12 |
77 | Zimovčák Kryštof | 1387 | ŠK Kapličák Liberec, spolek | U10 |
|
|
|
|