45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open B

Poslední aktualizace10.07.2020 14:15:05, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 1 kole

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 Krtg+/-
11Židek DanielCZE17791785Beskydská šachová škola z.s.1,00,00,01020-18,0
2Effenberger AdamCZE17531750ŠK Vinary1,00,00,01020-3,0
3Zvoníček VáclavCZE17481737Oddíl šachů SK Prostějov1,00,00,01020-41,0
5Malenovský MartinCZE15961615ŠK ZŠ Horka nad Moravou1,00,00,010203,4
6Otáhalová NelawCZE15931575Zbrojovka Vsetín1,00,00,01040-74,8
8Buchta BartolomějCZE15831589Beskydská šachová škola z.s.1,00,00,0104058,4
9Bambušek VladislavCZE15781567ŠO TJ Karolinka1,00,00,01020-62,2
11Múdrý JanCZE15761589Sokol Huslenky1,00,00,01020-8,8
13Galda TomášCZE15641669Šachy Hošťálková z.s.1,00,00,01040-44,4
14Sedláček PavelCZE15621571Šachový klub Viktoria Žižkov1,00,00,01020-49,4
15Klíma MartinCZE15531646Sokol Huslenky1,00,00,01020-10,4
16Rychtecký PavelCZE15451586ŠK Teplárna Praha-Malešice1,00,00,01020-9,4
18Kovář MatějCZE15411623TJ Sokol Ústí z.s.1,00,00,01040-20,8
23Zádrapa JakubCZE14841504Zbrojovka Vsetín1,00,00,0104024,8
26Matusík OndřejCZE14781501Beskydská šachová škola z.s.1,00,00,0104029,6
27Vrzal FilipCZE14701552Sokol Postoupky1,00,00,0104048,0
28Mrmus PavolSVK14690TJ Slávia CAISSA Čadca1,00,00,01020-27,8
30Štefaník PetrCZE14611511Tatra Kopřivnice1,00,00,01020-41,4
31Dvořáček MatyášCZE14471564Sokol Postoupky1,00,00,0104077,6
32Kunc MiroslavCZE14441473SK EMKaD Holešov1,00,00,01020-36,6
33Všetulová ViktoriewCZE14171440ŠO Kunovice1,00,00,0104091,2
34Klíma TomášCZE14161588TJ Sokol Valašská Bystřice1,00,00,010208,8
37Molík JakubCZE01374GPOA Znojmo, spolek1,00,00,010
44Vopálka FilipCZE13351482TJ Jawa Brodce1,00,00,01040121,2
49Dorňák JakubCZE12771311TJ Sokol Ústí z.s.1,00,00,0104039,6
54Mocek TadeášCZE11991289Zbrojovka Vsetín1,00,00,0104077,2
56Vančura SamuelCZE01190GPOA Znojmo, spolek1,00,00,010
57Kabeláč TomášCZE11811339TJ Valašské Meziříčí1,00,00,0104036,0
58Mrmusová MagdalénawSVK11610TJ Slávia CAISSA Čadca1,00,00,0104080,0
59Matůš JakubCZE11521205TJ Sokol Ústí z.s.1,00,00,01040105,2
61Orság RomanCZE11011144Zbrojovka Vsetín1,00,00,01040176,8
66Zajíček MatyášCZE10611100Zbrojovka Vsetín1,00,00,01040-14,8
73Šveďuk JakubCZE00ŠK Zlín, z.s.1,00,00,010
344Hromada JakubCZE01619Sokol Val.Polanka0,50,00,500
10Parák FrantišekCZE15771574MEZ Vsetín0,50,00,50020-78,4
25Klímek DavidCZE14781569Zbrojovka Vsetín0,50,00,5004012,0
35Dančáková KlárawCZE14021460Zbrojovka Vsetín0,50,00,50020-5,4
41Babula MatějCZE13491603ŠK Staré Město0,50,00,50040124,0
47Skládal LeošCZE13051489Oddíl šachů SK Prostějov0,50,00,5004012,0
62Medek MartinCZE01100ŠO Kunovice0,50,00,500
72Orságová BeátawCZE00Zbrojovka Vsetín0,50,00,500
427Mladý PavelCZE15851631Zbrojovka Vsetín0,00,01,00020-23,4
12Zátopek JaroslavCZE15661538Zbrojovka Vsetín0,00,01,00020-87,2
17Hofschneider TomášCZE01543ŠK DDM Slavičín0,00,01,000
19Voršilka JiříCZE15391536SK OAZA Praha0,00,01,00020-4,2
20Žáček PetrCZE15081541ŠO TP Nova Kladno, z.s.0,00,01,00020-48,6
21Diviš JanCZE14991520ŠK Petřvald u NJ0,00,01,00020-68,2
22Dudová PavlínawCZE14901506Beskydská šachová škola z.s.0,00,01,000406,0
24Boháček Jan AndrejCZE14831600ŠK Zlín-Malenovice, z.s.0,00,01,0004030,8
29Trávníček ZdeněkCZE01465MEZ Vsetín0,00,01,000
36Košata JiříCZE13811388SK EMKaD Holešov0,00,01,00040-56,0
38Kopecký MatějCZE13701493Zbrojovka Vsetín0,00,01,0004049,2
39Milfort VáclavCZE13571396ŠK 1921 Zábřeh0,00,01,00020-24,2
40Kratochvíl MarekCZE01355ŠO TJ Sokol Lužná0,00,01,000
42Zádrapová AmáliewCZE13391499Zbrojovka Vsetín0,00,01,0004010,4
43Buchtová ViktoriewCZE13371533Beskydská šachová škola z.s.0,00,01,0004036,0
45Kamas GabrielCZE13281374Zbrojovka Vsetín0,00,01,00040-6,8
46Buchta FerdinandCZE13251368Beskydská šachová škola z.s.0,00,01,00040-6,8
48Tomeček MariánCZE12821382SK EMKaD Holešov0,00,01,00020-13,8
50Čtveráček FilipCZE01240GPOA Znojmo, spolek0,00,01,000
51Režná HedvikawCZE12391171ŠK Zlín, z.s.0,00,01,0004044,4
52Frydel MarcelGER12290Sfr. Konz-Karthaus0,00,01,00040-16,8
53Křupala VladimírCZE12101111ŠO TJ Karolinka0,00,01,00040-1,6
55Tichá SofiewCZE11951239Beskydská šachová škola z.s.0,00,01,0004045,2
60Starý ŠimonCZE01107Šachy Brankovice z.s.0,00,01,000
63Stará ZuzanawCZE10891250Šachy Brankovice z.s.0,00,01,00040101,2
64Babica MatyášCZE01081Zbrojovka Vsetín0,00,01,000
65Souček AndrejCZE10631307ŠK Kuřim, z.s.0,00,01,0004034,8
67Slívová LindawCZE10291214ŠK Teplice0,00,01,0004069,6
68Babula TomášCZE00ŠK Staré Město0,00,01,000
69Frydel HelenawGER00Schachakademie Trier0,00,01,000
70Křenek JakubCZE00ŠO TJ Karolinka0,00,01,000
71Medek RobertCZE00ŠO Kunovice0,00,01,000
74Trčálek FilipCZE00TJ Sokol Ústí z.s.0,00,01,000

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž