Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 10:20:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A
Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo Datum kola 2020/07/09 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
4
FM
Miča Marek
2306
5½
0 - 1
6½
GM
Plát Vojtěch
2562
1
2
7
FM
Stalmach Richard
2267
5½
½ - ½
5½
FM
Czerw Dawid
2287
5
3
2
FM
Motúz Karol
2353
5
1 - 0
5
Frank Adam
2227
12
4
18
Skalský Alexandr
2156
5
1 - 0
5
Holeksa Zdeněk
2245
11
5
35
Krawczyk Flawian
2035
4½
0 - 1
4½
FM
Obšivač Josef
2257
9
6
10
FM
Slovák Kilián
2250
4½
½ - ½
4½
Seemann Jakub
2026
38
7
45
Redzisz Michal
1972
4½
½ - ½
4½
FM
Bělunek Vladimír
2225
13
8
64
Marek Jakub
1693
4½
0 - 1
4½
Kapusta Petr
2120
24
9
69
Delgerdalai Bayarjavkhlan
1656
4½
0 - 1
4½
WFM
Kucharska Honorata
2113
25
10
22
Babula Vlastimil
2135
4
½ - ½
4
FM
Vojta Tomáš
2349
3
11
8
Dočekal Jan
2260
4
1 - 0
4
Stančík Jakub
2092
29
12
16
Krejča Jakub
2166
4
1 - 0
4
Petříček Lukáš
2107
27
13
26
Gnojek Petr
2107
4
½ - ½
4
Havelka Ondřej
2164
17
14
19
Bolacký Jiří
2153
4
1 - 0
4
Dusbaba Karel
2039
33
15
50
Prieb Robert
1918
4
½ - ½
4
Vojta Jakub
2146
21
16
32
Bosák Jan
2046
4
1 - 0
3½
Zvolenský David
2129
23
17
48
Trybus Daniel
1950
3½
½ - ½
3½
FM
Kratochvíl Josef
2275
6
18
30
CM
Juříček Stanislav
2065
3½
1 - 0
3½
Paseka Matyáš
1965
46
19
34
Beneš Miroslav
2036
3½
0 - 1
3½
FM
Valenta Vít
2054
31
20
40
Kersten Julian
2005
3
1 - 0
3½
Mařák Jakub
1686
67
21
52
Urwyler Nikash
1903
3
0 - 1
3
IM
Weinzettl Ernst
2166
15
22
36
Volák Šimon
2027
3
1 - 0
3
Gratze Michael
1919
49
23
63
Kucharska Helena
1712
3
½ - ½
3
Osmanovic Faruk
1999
41
24
42
Večeřa Dominik
1987
3
½ - ½
3
Křížek Kryštof
1898
53
25
47
Doležal Karel
1953
3
½ - ½
3
Vylíčil Adam
1842
58
26
54
Matůš Filip
1898
3
1 - 0
2½
Nytra Ondřej
2150
20
27
56
Koper Štefan
1881
2½
1 - 0
2½
Matějovský Ondřej
2026
37
28
66
Černý Michal
1686
2½
½ - ½
2½
Steiner Juraj
1986
43
29
44
Vantuch Lucian
1981
2½
½ - ½
2½
Závodný Jaroslav
1845
57
30
68
Makalouš Dan
1674
2
½ - ½
2
Pýcha Patrik
2014
39
31
60
Nekvasil Radek
1757
2
0 - 1
2
Motúzová Marta
1767
59
32
62
Vlachopulos Elefteris
1729
1½
0 - 1
1½
Pavlíček Petr
1892
55
33
61
Bartošek Ivan
1751
1½
1 - 0
1½
Macháček Lukáš
1687
65
34
70
Dančák Stanislav
1619
1
1
volno
35
14
Koutný Petr
2169
3½
0
nenasazen
36
28
Rut Vojtěch
2098
2
0
nenasazen
37
51
Zgarba Radek
1904
3
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž