For all program developers: If you are interested in uploading chess tournaments on chess-results.com, please contact me!

45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

4. Kolo Datum kola 2020/07/06 Hodina 16:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
14FMMiča Marek 23063 0 - 13 FMCzerw Dawid 22875
21GMPlát Vojtěch 2562 1 - 03 FMObšivač Josef 22579
32FMMotúz Karol 2353 ½ - ½ Bolacký Jiří 215319
438Seemann Jakub 2026 1 - 0 FMStalmach Richard 22677
512Frank Adam 2227 1 - 0 Skalský Alexandr 215618
66FMKratochvíl Josef 22752 ½ - ½ Delgerdalai Bayarjavkhlan 165669
732Bosák Jan 20462 1 - 02 FMVojta Tomáš 23493
88Dočekal Jan 22602 ½ - ½2 WFMKucharska Honorata 211325
910FMSlovák Kilián 22502 1 - 02 Petříček Lukáš 210727
1036Volák Šimon 20272 0 - 12 FMBělunek Vladimír 222513
1114Koutný Petr 21692 1 - 02 Dusbaba Karel 203933
1216Krejča Jakub 21662 ½ - ½2 Trybus Daniel 195048
1366Černý Michal 16862 0 - 12 Vojta Jakub 214621
1422Babula Vlastimil 21352 1 - 02 Gratze Michael 191949
1550Prieb Robert 1918 0 - 1 Holeksa Zdeněk 224511
1630CMJuříček Stanislav 2065 ½ - ½ IMWeinzettl Ernst 216615
1720Nytra Ondřej 2150 0 - 1 FMValenta Vít 205431
1842Večeřa Dominik 1987 1 - 0 Zvolenský David 212923
1924Kapusta Petr 2120 0 - 1 Krawczyk Flawian 203535
2026Gnojek Petr 2107 1 - 0 Zgarba Radek 190451
2164Marek Jakub 1693 1 - 01 Matějovský Ondřej 202637
2228Rut Vojtěch 20981 0 - 11 Křížek Kryštof 189853
2352Urwyler Nikash 19031 0 - 11 Stančík Jakub 209229
2434Beneš Miroslav 20361 ½ - ½1 Závodný Jaroslav 184557
2540Kersten Julian 20051 1 - 01 Motúzová Marta 176759
2654Matůš Filip 18981 ½ - ½1 Osmanovic Faruk 199941
2756Koper Štefan 18811 ½ - ½1 Steiner Juraj 198643
2844Vantuch Lucian 19811 1 - 01 Kucharska Helena 171263
2968Makalouš Dan 16741 0 - 11 Redzisz Michal 197245
3067Mařák Jakub 16861 1 - 01 Doležal Karel 195347
3170Dančák Stanislav 1619½ 0 - 1½ Pýcha Patrik 201439
3246Paseka Matyáš 1965½ 1 - 0½ Pavlíček Petr 189255
3358Vylíčil Adam 1842½ 1 - 00 Bartošek Ivan 175161
3460Nekvasil Radek 17570 1 - 00 Macháček Lukáš 168765
3562Vlachopulos Elefteris 17290 1 volno
3617Havelka Ondřej 21641 0 nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, tiráž