Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 05:27:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A
Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
4. Kolo Datum kola 2020/07/06 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
4
FM
Miča Marek
2306
3
0 - 1
3
FM
Czerw Dawid
2287
5
2
1
GM
Plát Vojtěch
2562
2½
1 - 0
3
FM
Obšivač Josef
2257
9
3
2
FM
Motúz Karol
2353
2½
½ - ½
2½
Bolacký Jiří
2153
19
4
38
Seemann Jakub
2026
2½
1 - 0
2½
FM
Stalmach Richard
2267
7
5
12
Frank Adam
2227
2½
1 - 0
2½
Skalský Alexandr
2156
18
6
6
FM
Kratochvíl Josef
2275
2
½ - ½
2½
Delgerdalai Bayarjavkhlan
1656
69
7
32
Bosák Jan
2046
2
1 - 0
2
FM
Vojta Tomáš
2349
3
8
8
Dočekal Jan
2260
2
½ - ½
2
WFM
Kucharska Honorata
2113
25
9
10
FM
Slovák Kilián
2250
2
1 - 0
2
Petříček Lukáš
2107
27
10
36
Volák Šimon
2027
2
0 - 1
2
FM
Bělunek Vladimír
2225
13
11
14
Koutný Petr
2169
2
1 - 0
2
Dusbaba Karel
2039
33
12
16
Krejča Jakub
2166
2
½ - ½
2
Trybus Daniel
1950
48
13
66
Černý Michal
1686
2
0 - 1
2
Vojta Jakub
2146
21
14
22
Babula Vlastimil
2135
2
1 - 0
2
Gratze Michael
1919
49
15
50
Prieb Robert
1918
1½
0 - 1
1½
Holeksa Zdeněk
2245
11
16
30
CM
Juříček Stanislav
2065
1½
½ - ½
1½
IM
Weinzettl Ernst
2166
15
17
20
Nytra Ondřej
2150
1½
0 - 1
1½
FM
Valenta Vít
2054
31
18
42
Večeřa Dominik
1987
1½
1 - 0
1½
Zvolenský David
2129
23
19
24
Kapusta Petr
2120
1½
0 - 1
1½
Krawczyk Flawian
2035
35
20
26
Gnojek Petr
2107
1½
1 - 0
1½
Zgarba Radek
1904
51
21
64
Marek Jakub
1693
1½
1 - 0
1
Matějovský Ondřej
2026
37
22
28
Rut Vojtěch
2098
1
0 - 1
1
Křížek Kryštof
1898
53
23
52
Urwyler Nikash
1903
1
0 - 1
1
Stančík Jakub
2092
29
24
34
Beneš Miroslav
2036
1
½ - ½
1
Závodný Jaroslav
1845
57
25
40
Kersten Julian
2005
1
1 - 0
1
Motúzová Marta
1767
59
26
54
Matůš Filip
1898
1
½ - ½
1
Osmanovic Faruk
1999
41
27
56
Koper Štefan
1881
1
½ - ½
1
Steiner Juraj
1986
43
28
44
Vantuch Lucian
1981
1
1 - 0
1
Kucharska Helena
1712
63
29
68
Makalouš Dan
1674
1
0 - 1
1
Redzisz Michal
1972
45
30
67
Mařák Jakub
1686
1
1 - 0
1
Doležal Karel
1953
47
31
70
Dančák Stanislav
1619
½
0 - 1
½
Pýcha Patrik
2014
39
32
46
Paseka Matyáš
1965
½
1 - 0
½
Pavlíček Petr
1892
55
33
58
Vylíčil Adam
1842
½
1 - 0
0
Bartošek Ivan
1751
61
34
60
Nekvasil Radek
1757
0
1 - 0
0
Macháček Lukáš
1687
65
35
62
Vlachopulos Elefteris
1729
0
1
volno
36
17
Havelka Ondřej
2164
1
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž