For all program developers: If you are interested in uploading chess tournaments on chess-results.com, please contact me!

45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 3 kole

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 Krtg+/-
19FMObšivač JosefCZE22572261Moravská Slavia Brno3,04,05,031981200,2
25FMCzerw DawidPOL22870Polsko3,03,54,5320652026,8
34FMMiča MarekCZE23062361Beskydská šachová škola z.s.3,03,03,532092209,4
438Seemann JakubPOL20260Polsko2,54,56,02215340146,4
52FMMotúz KarolSVK23530ŠKŠ Dubnica nad Váhom2,54,55,52210710-4,7
619Bolacký JiříCZE21532177ŠK Slavoj Poruba2,54,05,0219872019,2
71GMPlát VojtěchCZE25622535ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,53,55,022107104,0
87FMStalmach RichardCZE22672342Beskydská šachová škola z.s.2,53,55,021987206,2
912Frank AdamCZE22272201Beskydská šachová škola z.s.2,53,54,52203540-8,4
1018Skalský AlexandrCZE21562148ŠK Staré Město2,53,54,5219994080,0
1169Delgerdalai BayarjavkhlanCZE16561681ŠK Staré Město2,53,04,02212040150,8
1248Trybus DanielPOL19500Polsko2,05,07,02222540129,2
1333Dusbaba KarelCZE20392042SK Šachy Chlumec2,04,55,51222720-1,0
1449Gratze MichaelAUT19190Rakousko2,04,05,5121662014,4
1566Černý MichalCZE16861664ŠK Zlín-Malenovice, z.s.2,04,05,0220924098,0
1622Babula VlastimilCZE21352073ŠK Staré Město2,04,05,021845403,2
1732Bosák JanCZE20462009Zbrojovka Vsetín2,04,04,5217672012,8
1825WFMKucharska HonoratawPOL21130Polsko2,04,04,0219034046,0
1916Krejča JakubCZE21662162Šachy Hošťálková z.s.2,03,55,01191920-26,4
2013FMBělunek VladimírCZE22252225Zbrojovka Vsetín2,03,54,52191810-5,3
213FMVojta TomášCZE23492342TJ Spartak Vlašim2,03,54,02200510-20,8
2227Petříček LukášCZE21072002ŠK Kuřim, z.s.2,03,53,52190340-5,2
2336Volák ŠimonCZE20272036Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.2,03,53,52175140-25,6
2421Vojta JakubCZE21462195TJ Spartak Vlašim2,03,04,02195040-52,8
258Dočekal JanCZE22602230ŠK Sokol Vyšehrad2,03,04,01198620-25,4
2614Koutný PetrCZE21692124TJ Vlčnov2,03,03,52191920-26,0
276FMKratochvíl JosefCZE22752266ŠK Gordic Jihlava2,02,03,02199920-62,8
2810FMSlovák KiliánCZE22502246TJ Kobylisy2,02,03,01198620-33,8
2942Večeřa DominikCZE19871995Sokol Postoupky1,55,06,5122454028,8
3024Kapusta PetrCZE21202113Šachy Hošťálková z.s.1,55,06,01176720-3,8
3126Gnojek PetrCZE21072117Beskydská šachová škola z.s.1,55,05,0122674042,4
3235Krawczyk FlawianPOL20350Polsko1,54,55,0121664079,2
3320Nytra OndřejCZE21502158Beskydská šachová škola z.s.1,54,55,01189240-176,4
3430CMJuříček StanislavCZE20652058Zbrojovka Vsetín1,54,54,51190420-7,4
3523Zvolenský DavidCZE21292121TJ Jawa Brodce1,54,04,51191840-81,2
3650Prieb RobertGER19180Německo1,53,55,01216640102,0
3751Zgarba RadekCZE19041938TJ Sokol Ústí z.s.1,53,54,012065203,4
3831FMValenta VítCZE20542043ŠK Velké Losiny1,53,53,51169320-24,0
3964Marek JakubCZE16931768GPOA Znojmo, spolek1,52,53,0120542083,4
4011Holeksa ZdeněkCZE22452232Beskydská šachová škola z.s.1,52,53,01196520-14,8
4115IMWeinzettl ErnstAUT21660Rakousko1,52,53,01191810-25,8
4229Stančík JakubCZE20922093Zbrojovka Vsetín1,05,06,51169320-29,4
4344Vantuch LucianCZE19811967Beskydská šachová škola z.s.1,05,05,51214640-15,2
4440Kersten JulianAUT20050Rakousko1,05,05,01228720-8,8
4541Osmanovic FarukGER19990Německo1,04,56,51225020-15,8
4637Matějovský OndřejCZE20262021TJ Spartak Vlašim1,04,54,51227520-42,4
4753Křížek KryštofCZE18981891TJ Spartak Vlašim1,04,54,5121564073,6
4854Matůš FilipCZE18982000TJ Sokol Ústí z.s.1,04,54,5121534051,6
4943Steiner JurajCZE19862005Steinitz - Makabi Praha1,04,06,00225020-33,0
5052Urwyler NikashSUI19030Švýcarsko1,04,05,5121134043,6
5163Kucharska HelenawPOL17120Polsko1,04,05,01209840113,2
5245Redzisz MichalPOL19720Polsko1,04,05,0022504097,6
5359Motúzová MartawSVK17670ŠK Sparta Povážská Bystrica1,03,54,512046206,4
5468Makalouš DanCZE16741706Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.1,03,54,5120392034,0
5556Koper ŠtefanCZE18811869ŠK Mahrla Praha z.s.1,03,54,5021462016,4
5647Doležal KarelCZE19531975Sokol Francova Lhota1,03,53,51175720-34,8
5734Beneš MiroslavCZE20362055Slavia Kroměříž1,03,53,51175120-25,0
5857Závodný JaroslavCZE18451865Zbrojovka Vsetín1,03,04,0020982022,8
5917Havelka OndřejCZE21642161Interchess z.s.1,03,03,51020-6,6
6067Mařák JakubCZE16861673ŠK Zlín, z.s.1,03,03,0019814080,0
6128Rut VojtěchCZE20982129ŠK Sokol Vyšehrad1,02,03,00184520-55,2
6239Pýcha PatrikCZE20142018TJ Spartak Vlašim0,54,55,00184220-60,6
6346Paseka MatyášCZE19651976Beskydská šachová škola z.s.0,53,55,00224540-6,0
6455Pavlíček PetrCZE18921860Šachový klub Loko Praha z.s.0,53,54,00215020-32,0
6558Vylíčil AdamCZE18421859ŠK Staré Město0,53,03,5021294036,8
6670Dančák StanislavCZE16191655Zbrojovka Vsetín0,53,03,50190440-15,2
6760Nekvasil RadekCZE17571698GPOA Znojmo, spolek0,03,54,50205420-22,2
6861Bartošek IvanCZE17511703Zbrojovka Vsetín0,03,54,50203620-21,4
6962Vlachopulos ElefterisCZE17291693ŠO TJ Karolinka0,03,04,00202620-33,6
7065Macháček LukášCZE16871678ŠK Staré Město0,02,53,50200540-24,4

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, tiráž