45. Přebor města Vsetína (4. - 10. července 2020) Open A

Poslední aktualizace10.07.2020 14:14:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpen A, Open B, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Propozice ke stažení, Změnit odkaz v kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1
GMPlát Vojtěch325740CZE25622535ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
2
FMMotúz Karol14902621SVK23530ŠKŠ Dubnica nad Váhom
3
FMVojta Tomáš308781CZE23492342TJ Spartak Vlašim
4
FMMiča Marek382884CZE23062361Beskydská šachová škola z.s.
5
FMCzerw Dawid1145746POL22870Polsko
6
FMKratochvíl Josef328626CZE22752266ŠK Gordic Jihlava
7
FMStalmach Richard372048CZE22672342Beskydská šachová škola z.s.
8
Dočekal Jan320625CZE22602230ŠK Sokol Vyšehrad
9
FMObšivač Josef303690CZE22572261Moravská Slavia Brno
10
FMSlovák Kilián365440CZE22502246TJ Kobylisy
11
Holeksa Zdeněk316261CZE22452232Beskydská šachová škola z.s.
12
Frank Adam384720CZE22272201Beskydská šachová škola z.s.
13
FMBělunek Vladimír307432CZE22252225Zbrojovka Vsetín
14
Koutný Petr310743CZE21692124TJ Vlčnov
15
IMWeinzettl Ernst1600575AUT21660Rakousko
16
Krejča Jakub365777CZE21662162Šachy Hošťálková z.s.
17
Havelka Ondřej349526CZE21642161Interchess z.s.
18
Skalský Alexandr381799CZE21562148ŠK Staré Město
19
Bolacký Jiří308706CZE21532177ŠK Slavoj Poruba
20
Nytra Ondřej371955CZE21502158Beskydská šachová škola z.s.
21
Vojta Jakub382515CZE21462195TJ Spartak Vlašim
22
Babula Vlastimil391930CZE21352073ŠK Staré Město
23
Zvolenský David393770CZE21292121TJ Jawa Brodce
24
Kapusta Petr315222CZE21202113Šachy Hošťálková z.s.
25
WFMKucharska Honorata1163868POL21130wPolsko
26
Gnojek Petr371807CZE21072117Beskydská šachová škola z.s.
27
Petříček Lukáš23703318CZE21072002ŠK Kuřim, z.s.
28
Rut Vojtěch333190CZE20982129ŠK Sokol Vyšehrad
29
Stančík Jakub381829CZE20922093Zbrojovka Vsetín
30
CMJuříček Stanislav301809CZE20652058Zbrojovka Vsetín
31
FMValenta Vít307440CZE20542043ŠK Velké Losiny
32
Bosák Jan314692CZE20462009Zbrojovka Vsetín
33
Dusbaba Karel314480CZE20392042SK Šachy Chlumec
34
Beneš Miroslav325945CZE20362055Slavia Kroměříž
35
Krawczyk Flawian21881413POL20350Polsko
36
Volák Šimon396630CZE20272036Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.
37
Matějovský Ondřej323624CZE20262021TJ Spartak Vlašim
38
Seemann Jakub21874697POL20260Polsko
39
Pýcha Patrik344630CZE20142018TJ Spartak Vlašim
40
Kersten Julian1628542AUT20050Rakousko
41
Osmanovic Faruk4637941GER19990Německo
42
Večeřa Dominik383082CZE19871995Sokol Postoupky
43
Steiner Juraj367516CZE19862005Steinitz - Makabi Praha
44
Vantuch Lucian385131CZE19811967Beskydská šachová škola z.s.
45
Redzisz Michal21816107POL19720Polsko
46
Paseka Matyáš23703296CZE19651976Beskydská šachová škola z.s.
47
Doležal Karel314994CZE19531975Sokol Francova Lhota
48
Trybus Daniel21816131POL19500Polsko
49
Gratze Michael1613871AUT19190Rakousko
50
Prieb Robert16212002GER19180Německo
51
Zgarba Radek392863CZE19041938TJ Sokol Ústí z.s.
52
Urwyler Nikash1325957SUI19030Švýcarsko
53
Křížek Kryštof23701307CZE18981891TJ Spartak Vlašim
54
Matůš Filip398179CZE18982000TJ Sokol Ústí z.s.
55
Pavlíček Petr325163CZE18921860Šachový klub Loko Praha z.s.
56
Koper Štefan306606CZE18811869ŠK Mahrla Praha z.s.
57
Závodný Jaroslav359220CZE18451865Zbrojovka Vsetín
58
Vylíčil Adam23717556CZE18421859ŠK Staré Město
59
Motúzová Marta14919346SVK17670wŠK Sparta Povážská Bystrica
60
Nekvasil Radek390577CZE17571698GPOA Znojmo, spolek
61
Bartošek Ivan303283CZE17511703Zbrojovka Vsetín
62
Vlachopulos Elefteris329665CZE17291693ŠO TJ Karolinka
63
Kucharska Helena1195760POL17120wPolsko
64
Marek Jakub350702CZE16931768GPOA Znojmo, spolek
65
Macháček Lukáš377210CZE16871678ŠK Staré Město
66
Černý Michal391964CZE16861664ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
67
Mařák Jakub390674CZE16861673ŠK Zlín, z.s.
68
Makalouš Dan374571CZE16741706Šach. klub Lokomotiva Brno, z.s.
69
Delgerdalai Bayarjavkhlan23727276CZE16561681ŠK Staré Město
70
Dančák Stanislav23734760CZE16191655Zbrojovka Vsetín
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž