3. Open Bohumín 2020 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná

OrganizátorŠŠ Bohumín a SK Slavia Orlová, z.s. - Oddíl šachu
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Novák (312088)
Hlavní rozhodčíIA Jiří Kopta (328910)
Deputy ArbiterFA Martin Sieber (327590)
RozhodčíFA Jiri Novak (312088)
Bedenkzeit90 min/40 moves + 15 min + 30 s/move; default time 30 min
MístoDům dětí a mládeže Bohumín, Janáčkova 715, Bohumín 735 81
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/07/18 Datum do 2020/07/26
Ø ELO turnaje1694
Losovací programSwiss-Manager Heinz Herzog (http://swiss-manager.at)Turnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace05.07.2020 22:51:45, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFIDERtgNFEDKlub/Místo
1Adamczyk Piotr117431218250POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
2WCMAdamczyk Zuzanna118757019680POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
3Andilová Klára2372602410151092CZESK Slavia Orlová
4Boff Ondřej2373395001188CZETž Třinec
5Boff Vojtěch2373396901178CZETž Třinec
6Borovička Bohumil31639319061911CZETatra Kopřivnice
7Brejcha Lukáš2372532001076CZEŠachová Škola Bohumín, Z.S.
8Buchta Bartoloměj2370288515831589CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
9Buchtová Viktorie2371478613371533CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
10Bugaj Hanna2182987015070POLUKS Ognisko Rydułtowy
11Bulawa Adam2371924912061194CZESK Slavia Orlová
12Čubok Zdeněk31532018001789CZEŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
13FMCzerw Dawid114574622870POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
14Czerwinska Oliwia2183112213690POLUKS Ognisko Rydułtowy
15Czerwinski Szymon119876913330POLUKS Ognisko Rydułtowy
16IMCzerwonski Aleksander110045923620POL
17Delgerdalai Bayarjavkhlan2372727616561681CZEŠK Staré Město
18IMDobrovolský Ladislav30025022712264CZEŠK Slavoj Poruba
19Dylong Antoni2100827210400POLSzach Mat Zabrze
20Dzialo David2373284901000CZEŠachová Škola Bohumín, Z.S.
21Dziendziel Mateusz2184094617680POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
22Fonš Rudolf2373191513621366CZEŠachová Škola Bohumín, Z.S.
23Fonšová Hana01000CZEŠachová škola Bohumín, z.s.
24Fremr Tomáš2373045514231408CZETž Třinec
25Galuszka Tomasz2181640922550POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
26Gardian Adam2183113017230POLKSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
27Gemsa Pavel35640919701951CZEŠK TJ Dolní Benešov
28IMGoluch Piotr113784023760POLUKS Sp3 Bogatynia
29Gratze Michael161387119190AUT
30Kapusta Petr31522221202113CZEŠachy Hošťálková z.s.
31Kedzierski Krzysztof2189454012070POLHusaria Biesiekierz
32Kennedy Ingrid2373447701088CZESK Slavia Orlová
33Kersten Julian162854220050AUT
34Kijonka Ondřej37562415441595CZESK Slavia Orlová
35Kolář Stanislav31096420242035CZEŠK Šenov
36Kondys Piotr2188557514830POLKSz SILESIA Raciborz
37Kostka Vít34923221512155CZESK Slavia Orlová
38Kotas Marian36078313471445CZESK Slavia Orlová
39Koždoň Marek2373791301114CZETž Třinec
40Kraus František31207019341947CZETJ Vendryně
41IMKriebel Tadeáš33002725172505CZE1. Novoborský ŠK
42Kroliczek Gabriela2181672719760POLMKSz Rybnik
43Kula Dominik34433822432237CZEŠK Zlín, z.s.
44Lojek Marek35864922032176CZESK Slavia Orlová
45Lukša Aleš33171617101648CZETJ Sokol Sendražice, z.s.
46Lukšová Elen Sofie2372930901100CZESK Slavia Orlová
47Malik Vojtěch2373397701204CZETž Třinec
48Maroszczyk Wieslaw31209618781872CZETž Třinec
49Martikan Jiri2373944412250CZEbez registrace
50IMMichenka Jozef30117522992279CZEŠachový klub Ostrava-Jih
51FMMolenda Marcin117306523630POL
52FMMrázek Lumír33212723272295CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
53Mrázek Roman2370706215901701CZESK Slavia Orlová
54Neumann Filip37564020442051CZETJ Ostrava
55FMNiedbala Bartlomiej2183400823790POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
56Obrochta Lena2183647717610POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
57FMOlšar Jaroslav30732721742165CZEŠachový klub Karviná
58Olšar Zdeněk31121919571939CZESK Slavia Orlová
59GMOmelja Artem1411984624990UKR
60Orzechowski Jacek110195121250POLKSz SILESIA Raciborz
61Panek Bartosz119822019880POLUKS Ognisko Rydułtowy
62Peška Dominik2373461201000CZEŠachová škola Bohumín, z.s.
63Peterek Zbyněk2370855715201580CZETJ Ostrava
64Petrov Nikolaj35829017431736CZEŠK Šenov
65Pilch Roman33787021682156CZETŽ Třinec
66Polák Radim32075718101820CZEViktorie Bohumín
67Roček Lukáš39102610701189CZESK Slavia Orlová
68Roček Matyáš39103410181226CZESK Slavia Orlová
69WGMRodshtein Tereza32544921892203CZEŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
70Rogalski Piotr114019117170POLHusaria Biesiekierz
71Rychtecký Pavel33423515451586CZEŠK Teplárna Praha-Malešice
72Šebesta Jan37201317791824CZESK Slavia Orlová
73Sekyra Vojtěch2371490510521175CZESK Slavia Orlová
74Sikorová Jana39247212421288CZETž Třinec
75Siudová Veronika2372411001113CZESK Slavia Orlová
76FMSobek Jaroslav30138821982204CZEŠachový klub Karviná
77Sobek Mikuláš01000CZETž Třinec
78Šrámek Tomáš36836919211926CZESK Slavia Orlová
79FMŠrámek Vojtěch35868121782187CZESK Slavia Orlová
80WCMStarosta Martyna2181875420790POLUKS Rodło Opole
81Sulkowski Dawid116324816180POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
82Tarawski Adrian2186009213450POL
83Targosz Jiří37566713051329CZESK Slavia Orlová
84Tomanec Samuel39382713281424CZESK Slavia Orlová
85Valenčík Jozef32637220892088CZETJ Slovan Havířov
86Wantulok Aron2373948701031CZESK Slavia Orlová
87CMWarchol Kamil2185824119110POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
88IMWeinzettl Ernst160057521660AUT
89FMZabystrzan Pavel30133722142205CZESK Slavia Orlová
90Ziobrowska Maja2102926114160POL
91Zniszczol Wiktoria119489515980POLUKS Pionier Jastrzebie Zdroj
92Zurawicka Aleksandra2183132711060POL
93Zurawicki Jakub2181743018060POL
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž