Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:58:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
2019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KUCUKLER GENEL KATEGORİSİ (5. ve 6. SINIFLAR)
Son güncelleme10.03.2020 14:12:34, Oluşturan/Son Yükleme: Antalya TCF
Sporcu veya Takım Ara
Arama
Masa eşlendirmeleri
2. Tur - 2020/03/09 - 14.00
Masa
1
TAHİR TULUK ORTAOKULU
Rtg
-
4
ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU - 2. TAK
Rtg
4 : 0
1.1
KARABABA CAFER
1156
-
AKÇAM ONUR
0
1 - 0
1.2
GÜLTEKİN TAHA YASİR
1446
-
KURT AİŞE SERRA
1163
1 - 0
1.3
DALKILINÇ GÜL
1366
-
ÇELİK HASAN BURAK
1000
1 - 0
1.4
TİRİK BATUHAN
1140
-
ÇAKICI MİKDAT YASİR
0
1 - 0
Masa
5
BARBAROS AZAKOĞLU ORTAOKULU
Rtg
-
2
ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU
Rtg
0 : 4
2.1
GÖKMEN MEHMET KEREM
1008
-
ŞENGÜL HAKTAN
1292
0 - 1
2.2
ELÇİ EREN FEVZİ
1108
-
ŞANLI AHMET UTKU
1261
0 - 1
2.3
ERGÜN ÜLKÜ NİSA
0
-
ÇAMALAN ALİ EMRE
1115
0 - 1
2.4
KALE MURATHAN
0
-
OĞUZSOY TUNA
1186
0 - 1
Masa
3
ALANYA ATATÜRK ORTAOKULU
Rtg
-
6
ÖZEL ALANYA HAMDULLAH EMİNPAŞA ORTAOKULU
Rtg
3½: ½
3.1
ARIK AHMET KEREM
1188
-
FINDIL CAN
1036
1 - 0
3.2
DEMİREL ENES
0
-
OKUR NUH
1000
1 - 0
3.3
AYDIN EFE
0
-
KORKMAZ KEREM KÖKSAL
1022
½ - ½
3.4
ERKMEN EGE
0
-
ANILGAN EGE YAĞIZ
0
1 - 0
Masa
8
NİMET ALAATTİNOĞLU ORTAOKULU
Rtg
-
13
ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU
Rtg
4 : 0
4.1
POLAT BİLAL
1031
-
ULU BENAN
0
1 - 0
4.2
AKBULUT ZEHRA
0
-
EV AYAZ BEKİR
0
1 - 0
4.3
KAYA AHMET
1000
-
MAVİ MELİH EGE
0
1 - 0
4.4
YERGİN RASÜL MERT
0
-
DOĞANAY KAYRA ALPTUĞ
0
1 - 0
Masa
10
ALANYA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU
Rtg
-
7
KESTEL ALANTUR AYHAN ŞAHENK ORTAOKULU
Rtg
1 : 3
5.1
BULUT UMUTCAN
0
-
UĞUZ HÜSEYİN
1055
0 - 1
5.2
ŞİMŞEK ABDULLAH EMİN
0
-
KÖROĞLU NECATİ ŞAHİN
0
0 - 1
5.3
YİĞİT FURKAN BUĞRA
0
-
ÖZEN BURHAN EFE
0
1 - 0
5.4
KARATAŞ ALİ BUĞRA
0
-
SARISAKALOĞLU BERK
0
0 - 1
Masa
12
ÖZEL KLASSİKA-M ULUSLARARASI ORTAOKULU
Rtg
-
9
ÖZEL ALANYA DOĞA ORTAOKULU
Rtg
2 : 2
6.1
NAZARUK ARTUR
0
-
TOP UĞRAK YİĞİT
1012
0 - 1
6.2
LESPEK RUSLAN
0
-
CENGİZ EMRE EREN
0
1 - 0
6.3
GIZAMOV AMIR
0
-
BENEK ALİ EFE
0
0 - 1
6.4
BARANIUK VIKTOR
0
-
KAYABAŞI BURAK EGE
0
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları