Inscripciones al 0973 582444
Sorteos y Premios Especiales
Trofeos y Medallas por Categoria
10 horas a 16 horas

Gran Torneo Inauguración Club de Ajedrez Don Bosco Sub 12

Son yükləmə20.03.2020 23:53:08, Yaradan/Son yükləmə: paraguayan chess federation

Turnir seçimiSUB 6, Sub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14, Sub 16, Sub 18
Parametrlər Turniri ətraflı göstər, Turnir təqvimi ilə link
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
, Ümumi statistikalar
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No.AdFideIDFEDRtgCinsKlub/Şəhər
1Alcaraz Fischer MathíasPAR0Don Bosco
2Alegre TobiasPAR0Don Bosco
3Alvariza Dominguez IvánPAR0Col. María Auxiliadora
4Amarilla Gotze JonasPAR0Don Bosco
5Antar Kohn FacundoPAR0Don Bosco
6Aquino Gimenez AminPAR0Don Bosco
7Aquino LucasPAR0Don Bosco
8Arias Maria FernandaPAR0wDon Bosco
9Ayala Fariña DaríoPAR0Don Bosco
10Ayala Gonzalez ClaraPAR0wDon Bosco
11Baez Balmaceda MatiasPAR0Don Bosco
12Barreto Gonzalez MathiasPAR0Don Bosco
13Benítez Duarte Francisco De JesúsPAR0Don Bosco
14Benítez Garcete SofíaPAR0wDon Bosco
15Benítez José MatíasPAR0Don Bosco
16Borja Samudio YaninaPAR0wDon Bosco
17Britez Juan CarlosPAR0Don Bosco
18Caballero Britez MicaelaPAR0wDon Bosco
19Cabrera Flores JosíasPAR0Don Bosco
20Cáceres Sofía BelenPAR0wDon Bosco
21Castillo OscarPAR0Don Bosco
22Chaparro Paredes AmbarPAR0wDon Bosco
23Coronel García TamaraPAR0wDon Bosco
24Dávalos MarianelaPAR0wDon Bosco
25Demattei Benegas GabrielaPAR0wDon Bosco
26Denis JorgePAR0Don Bosco
27Duarte Andrea MonserratPAR0wDon Bosco
28Duarte PabloPAR0Don Bosco
29Fernandez GustavoPAR0Don Bosco
30Fernandez Leiva JesusPAR0Don Bosco
31Godoy FacundoPAR0Don Bosco
32González Aguilar Leidy LizPAR0wDon Bosco
33Gonzalez Alba VioletaPAR0wDon Bosco
34Gonzalez Aldo MeaurioPAR0Don Bosco
35González Eduardo EmmanuelPAR0Don Bosco
36González Juan PabloPAR0Don Bosco
37González MarianaPAR0wDon Bosco
38Insaurralde ThamaraPAR0wIntercoll Caazapa
39Karjallo JuanPAR0Don Bosco
40Keudell Portillo MaríaPAR0wDon Bosco
41Kruithof WendyPAR0wDon Bosco
42Lesme FabrizzioPAR0Don Bosco
43Lopez CeciliaPAR0wDon Bosco
44Lopez Galeano SolPAR0wDon Bosco
45López Morel CeciliaPAR0wDon Bosco
46Machuca SofíaPAR0wDon Bosco
47Mareco Colmán BiancaPAR0wDon Bosco
48Martínez Benítez Ana PaulaPAR0wDon Bosco
49Martínez Elías AlejandroPAR0Don Bosco
50Martínez Mirnda NaomiPAR0wDon Bosco
51Montiel AlejandraPAR0wDon Bosco
52Montiel FiorellaPAR0wDon Bosco
53Monzón Maria PaulaPAR0wDon Bosco
54Nuñez Barreto ClaraPAR0wDon Bosco
55Olmedo Vera AymaraPAR0wDon Bosco
56Ortiz TobiasPAR0Don Bosco
57Paraschiw MercedesPAR0wIntercoll Caazapa
58Peralta Benítez NadiaPAR0wDon Bosco
59Peralta Sevilla LucianaPAR0wDon Bosco
60Prieto Fabián AndrésPAR0Don Bosco
61Ramirez Victor MoisesPAR0Don Bosco
62Riquelme Juan JoséPAR0Don Bosco
63Rivas Legal ValdirPAR0Don Bosco
64Rivas Rodriguez CésarPAR0Don Bosco
65Rodriguez Aguilar MelanyPAR0wDon Bosco
66Rodriguez Paris SofíaPAR0wDon Bosco
67Rudolf Tischler OswaldPAR0Don Bosco
68Sarubbi FabrizzioPAR0Intercoll Caazapa
69Seiler Colmán JenniferPAR0wDon Bosco
70Seiler Colmán MichellePAR0wDon Bosco
71Sosa Claudio GabrielPAR0Intercoll Caazapa
72Sosa Maldonado VerónicaPAR0wDon Bosco
73Spezini Giuliana MaríaPAR0wDon Bosco
74Storm AilenPAR0wDon Bosco
75Toledo Fernandez MatiasPAR0Don Bosco
76Torres Angela MaríaPAR0wDon Bosco
77Urunaga Rubén DaríoPAR0Don Bosco
78Vera AuxiliadoraPAR0wDon Bosco
79Vera Raúl SebastiánPAR0Don Bosco
80Verón Ferreira AlejandroPAR0Don Bosco
81Viera Sanchez LilianaPAR0wDon Bosco
82Villalba Benítez VictorPAR0Don Bosco
83Villalba González AlexPAR0Don Bosco
84Viveros González DavidPAR0Don Bosco