XII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2199)

Järjestäjä(t)Püspökladányi MÁV Sakk Klub
LiittoHungary ( HUN )
TurnausjohtajaEgri László
PäätuomariFA Szabo, Zsolt (754056)
Bedenkzeit60 min + 30 sec/all moves
PaikkaPüspökladány
Rating calculationKansainvälinen vahvuusluku
Pvm.2020/07/22 - 2020/07/26
Rating-Ø1871
ParienmuodostusohjelmaSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager turnaustiedosto

Viimeisin päivitys14.07.2020 06:29:56, Creator/Last Upload: hungarian chess-federation licence 1

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta ei yksityiskohtia, ei lippuja
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

Nr NimiFideIDFEDRtgTypKerho/Kaupunki
1
Toth Tamas756377HUN2194Hajdúböszörményi SE
2
IMEmodi Gyula701181HUN2175S60Sirály ÉK-Budapest
3
FMFekete Albert703699HUN2153Kisújszállási SE
4
WFMEgyed Judit703664HUN2091U20MTK Budapest
5
Kovacs Zoltan724769HUN2053Kiskunfélegyháza
6
Tamas Kornel739537HUN2011Gyulai SE
7
WFMToth Nikoletta773670HUN2008U15ASE Paks
8
FMSzurovszky Elek702412HUN2001S60Miskolci KisBocsok
9
FMSzollosi Laszlo701157HUN1999S60Csepeli TK
10
Szegedy Matyas1267698HUN1999U12Debreceni SI
11
FMCsuri Laszlo711446HUN1969S60Röszkei SK
12
Burinda Gabor Jr.701769HUN1968Kazincbarcikai VSC
13
Lehocz Jozsef4648013HUN1959Kőbánya SC
14
Barabas Tibor709026HUN1941Mezőkövesd
15
Illes David Mark775134HUN1931U20Kisújszállási SE
16
Kun Imre728608HUN1891S60Nádudvari SSE
17
AGMKeseru Tibor705721HUN1874Püspökladány
18
Daroczy Sandor711870HUN1873Debreceni SI
19
Nadhazi Imre707589HUN1864Püspökladány
20
Muller Wilhelm1205676ROU1855S60Nyíregyházi ESE
21
WCMKovarikova Maria14955040SVK1844U15KŠC Komárno
22
Herczeg Marcell795216HUN1840U12Bástya SE-Dunaújváros
23
Adam Zoltan719471HUN1816DVTK-Miskolc
24
Nagy Szilard715000HUN1801Karcagi SE
25
Magi Tibor728110HUN1797Nádudvari SSE
26
Nagy Lajos726729HUN1797S60ASE Paks
27
Szentgyorgyi Sandor738000HUN1753Hüsi SC-Budapest
28
Hajdu Zoltan726460HUN1716Miskolci Kisbocsok SSE
29
Vass Laszlo733989HUN1711S60Petőfi SK-Nagyrábé
30
Lazsadi Kerka Lilla797545HUN1688U12DVTK-Miskolc
31
Gulacsi Donat Ferenc786713HUN1684U15Bástya SE-Dunaújváros
32
Molnar Tibor730750HUN1654Nádudvari SSE
33
Lehocz Jozsef Jr.799270HUN1534U10Kőbánya SC
34
Toth Lili17000084HUN1522U12MTK Budapest
35
Bodo Norbert789348HUN1513Kőbánya SC
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Yhteystiedot