Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN" Ceske Svycarsko" 2011

Poslední aktualizace10.07.2011 16:03:23, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
110Jina JiriCZE20991. Novoborsky Sk7,050,537,32023
25Snorek MilanCZE2118Sk Ad Jicin7,050,037,32009
36Fojtu JanCZE2115Klub Sachistu Ricany 19256,554,038,02036
41Kucera PetrCZE21811. Novoborsky Sk6,548,534,31949
57Dalecky BretislavCZE2115Sk Ceska Lipa6,548,034,01933
63Bores RomanCZE21351. Novoborsky Sk6,051,531,52023
78Buchcar TomasCZE2107Tj Krasna Lipa6,047,530,51941
821Tejkal JiriCZE1936Sk Loko Praha5,552,030,02023
92Braun MarekCZE2153Tj Desko Liberec5,551,028,51976
1016Malec JanCZE1983Tj Uranove Doly Hamr5,547,026,01929
119Cakl ZdenekCZE2099Tj Desko Liberec5,546,026,51907
1231Horak KarelCZE1783Sk Sokol Vysehrad5,546,026,01929
1312Horak Karel ml.CZE2069Sk Sokol Vysehrad5,545,527,01853
144Most ZdenekCZE2128Tj Banik Habartov5,545,024,31935
1522Kolar DanCZE1916Sachovy Oddil Tj Dukla Pr5,544,525,31851
1611Prudek JiriCZE2070Tj Krasna Lipa5,544,026,01928
1713Kucera JaroslavCZE20111. Novoborsky Sk5,542,522,31876
1817Kylar MiroslavCZE1962Tj Praga Praha5,541,524,01747
1924Stefanik OldrichCZE1881Tj Krasna Lipa5,540,522,01741
2015Schaburov WladimirGER1989Furstenwalde5,049,526,02000
2120Princ JiriCZE1940Tj Krasna Lipa5,045,522,81809
2237Pajersky MichalCZE1700Tj Desko Liberec5,042,019,51778
2319Pittermann JanCZE1944Sk Global Sokolov5,041,521,51772
2418Valenta PetrCZE1955Svc Most5,041,520,81747
2527Tresnak FilipCZE1838Tj Krasna Lipa5,039,519,51710
2642Suchomel TomasCZE1647Tj Desko Liberec5,039,018,81727
2730Vykouk JanCZE1792Svc Most5,037,517,81717
2823Novotny LeosCZE1909Tj Jiskra Havlickuv Brod4,546,019,81855
2938Hrdina StanislavCZE1694Sk Mosad Ceska Kamenice4,544,519,81842
3029Bulanov AlexanderGER1810SW Lobau4,544,519,31870
3125Bauer PavelCZE1876Ddm Osek4,543,020,51835
3214Blahacek EvzenCZE1991Tj Desko Liberec4,541,018,81790
3340Sulc PetrCZE1655Tj Uranove Doly Hamr4,541,018,01713
3447Krupansky JaromirCZE1720Tj Slovan Havirov4,540,018,81717
3528Novotny RichardCZE1814Tj Jiskra Havlickuv Brod4,539,017,31710
3641Fojtu TomasCZE1650Klub Sachistu Ricany 19254,539,017,01755
3733Wiedermann JanCZE1775TJ Banik Habartov4,539,017,01672
3844Hejduk MiroslavCZE1601Tj Desko Liberec4,537,516,51704
3926Dreyer EduardGER1872SV Lobau4,044,017,01756
4032Vseticek OldrichCZE1782Tj Uranove Doly Hamr4,042,515,01828
4157Zak JiriCZE1250Sk Mosad Ceska Kamenice4,037,511,31658
4236Vesely JaroslavCZE1720Tj Krasna Lipa4,035,012,81524
4353Mach MichalCZE14421. Novoborsky Sk4,032,510,51565
4445Novotna BarboraCZE1527Tj Desko Liberec3,540,513,51791
4539Hellinger JanCZE1690Tj Slavia Sce Decin3,538,012,31657
4634Tschorner WalterCZE1762Tj Krasna Lipa3,538,011,81699
4743Stoly JindrichCZE1619Sk Mosad Ceska Kamenice3,536,011,51557
4851Neumann RomanCZE1529Tj Krasna Lipa3,534,07,51382
4949Haase PavelCZE1575Sk Porg Praha3,533,510,51609
5059Kastanek MiroslavCZE1000Tj Krasna Lipa3,533,57,31493
5158Pop TomasCZE1100Tj Desko Liberec3,533,07,31473
5252Hradecky OndrejCZE1491Tj Desko Liberec3,532,09,81480
5346Vitak JiriCZE1497Tj Desko Liberec3,532,09,51507
5450Sykora MarekCZE1555Tj Desko Liberec3,532,08,31510
5535Ruzicka VaclavCZE1740Sk Kladno3,531,512,81768
5648Werner RomanCZE1679Sk Holdia Dp Praha3,036,511,51644
5754Drabon FilipCZE12501. Novoborsky Sk3,034,55,51472
5856Novotny VojtechCZE1250Tj Desko Liberec2,534,58,51588
5955Horak AdamCZE1250Tj Desko Liberec2,533,56,81614
6061Volenec JakubCZE1000TJ Krasna Lipa2,034,01,01340
6160Kastanek PetrCZE1000Tj Krasna Lipa1,032,50,01376

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Advertisement