MOSTECKÝ RAPID 2020 4. ročník turnaje Starší žáci

Poslední aktualizace22.02.2020 17:08:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajemladší záci, starší záci, dorostenci
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Václavík JanCZE2028ŠK Teplice7,00,027,032,5
23Lev LukášCZE1603Klub šachistů Štětí5,50,526,532,0
35Mrkvan FrantišekCZE1516ŠK Spartak Ústí nad Labem5,50,523,530,5
42Peroutka ŠimonCZE1648TJ Sokol Údlice5,00,026,533,5
58Semová LadaCZE1463ŠK Teplice5,00,024,531,5
66Veverka VladimírCZE1497ŠK Teplice5,00,024,031,0
712Mikoláš PetrCZE1389TJ Klášterec nad Ohří5,00,023,530,5
811Vyslyšel PetrCZE1399ŠK Teplice5,00,023,028,0
99Dunda AndrejCZE1452ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.5,00,022,527,5
1010Slívová LindaCZE1408ŠK Teplice5,00,021,527,0
1127Machka VítCZE1089SK Děčín4,50,019,024,0
124Jirásko MiroslavCZE1596CHESS MOST4,00,027,032,5
1326Poledna JakubCZE1136CHESS MOST4,00,023,028,5
1415Jusko JindřichCZE1319SK Děčín4,00,022,027,0
1521Vykoupil LukášCZE1199Šachový klub Louny z.s.4,00,021,526,5
1616Sichrovský FilipCZE1292ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek4,00,020,025,5
1714Jirotová EliškaCZE1322Klub šachistů Štětí4,00,019,526,5
1822Vaněrka VojtěchCZE1170ŠK Teplice4,00,019,524,5
1919David OndřejCZE1230ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,019,524,5
2017Burger JonášCZE1286ŠK Teplice4,00,018,523,5
217Dvorný TomášCZE1464ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.4,00,018,022,0
2223Čech JanCZE1162ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,017,522,5
2333Dvorný MatějCZE1023ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.3,50,025,530,5
2420Češpiva JakubCZE1205ŠK Teplice3,50,023,529,0
2513Miškovič TomášCZE1338TJ Sokol Litvínov-Lom.3,50,021,526,5
2625Kalynčuková KateřinaCZE1142TJ Klášterec nad Ohří3,50,017,022,0
2731Ekrt MojmírCZE1054Šachový klub Louny z.s.3,00,020,025,0
2844Rödig FilipCZE0TJ Klášterec nad Ohří3,00,018,522,5
2924Kalužný MaxmiliánCZE1147TJ Sokol Údlice3,00,018,025,0
3029Seifert TomášCZE1083DDM Osek3,00,017,522,5
3128Krupka AlešCZE1085Šachový klub Louny z.s.3,00,016,522,0
3230Koláček JiříCZE1062TJ Sokol Litvínov-Lom.3,00,016,520,5
3334Kresl JosefCZE1022Šachový klub Louny z.s.3,00,016,021,0
3435Balej MartinCZE0ŠK Spartak Ústí nad Labem3,00,016,021,0
3547Šrůma PavelCZE0Šachový klub Louny z.s.3,00,016,020,0
3632Šlechta OndřejCZE1029ŠK Teplice3,00,015,520,5
3745Šatánek DamiánCZE0Šachový klub Louny z.s.2,50,020,525,5
3818Očenáš František FilipCZE1273ŠK Teplice2,50,016,021,5
3936Jakoubek ŠtěpánCZE0ŠK Teplice2,50,012,015,5
4038Libová RachelCZE04. ZŠ Most2,00,017,521,5
4140Novotný PavelCZE0Klub šachistů Štětí2,00,016,020,5
4237Klier JiříCZE0ŠK Spartak Ústí nad Labem2,00,015,519,5
43Prokop MatějCZE0TJ Sokol Litvínov-Lom.2,00,015,519,5
4446Šatánek KosmaCZE0Šachový klub Louny z.s.2,00,014,018,0
4542Polyakov AndreyCZE0SK Děčín2,00,013,517,5
4641Partyková NikolaCZE0Šachový klub Louny z.s.2,00,012,516,5
4739Novák PavelCZE0TJ Klášterec nad Ohří1,00,014,518,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)