Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:36:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajská soutěž družstev žáků PdŠS - 2. kolo - Lanškroun
Poslední aktualizace22.02.2020 14:39:02, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 7
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 11.20
Šach.
1
TJ Slovan Moravská Třebová
ELO
-
4
ŠO Horní Čermná
ELO
2 : 2
1.1
Mičík Dan
1310
-
Balcar Michal
1230
0 - 1
1.2
Beil Florian
1316
-
Cimprich Lukáš
1100
0 - 1
1.3
Bártová Leona
1320
-
Pusztai Radim
1118
1 - 0
1.4
Šmehlík Vojtěch
1137
-
Pecháček Alex
0
1 - 0
Šach.
5
TJ Lanškroun C
ELO
-
6
ŠK Ústí nad Orlicí B
ELO
3 : 1
2.1
Pokorný Jiří
1236
-
Holásek Tomáš
1224
1 - 0
2.2
Sadílek Filip
1015
-
Holásková Markéta
1084
0 - 1
2.3
Kalousová Eva
1127
-
Tomik Vojtěch
0
1 - 0
2.4
Vuová Karolína
1042
-
Šmíd Zdeněk
0
1 - 0
Šach.
2
TJ Spartak Letohrad
ELO
-
7
ŠK Svitavy B
ELO
3 : 1
3.1
Sysr Vít
1585
-
Vymazal Marek
1234
1 - 0
3.2
Sysrová Eliška
1357
-
Nahodilová Ludmila
1045
1 - 0
3.3
Sysr Vojtěch
1079
-
Ingr Josef
0
1 - 0
3.4
Klubert Lukáš
0
-
Kopecký Lukáš
0
0 - 1
Šach.
3
TJ Štefanydes Polička B
ELO
-
12
ŠO K.a.s. Kunvald B
ELO
4 : 0
4.1
Šafář Václav
1367
-
Šlesinger David
0
1 - 0
4.2
Urban Stanislav
1273
-
Kubíček Šimon
0
1 - 0
4.3
Dolejš Mikuláš
1076
-
Kalous Kryštof
0
1 - 0
4.4
Jílek Pavel
0
-
Koukol Sebastián
0
1 - 0
Šach.
8
ŠO K.a.s. Kunvald
ELO
-
13
TJ Štefanydes Polička C
ELO
3 : 1
5.1
Suchodol Lukáš
1076
-
Dospíšilová Markéta
0
0 - 1
5.2
Spančok Aleš
1025
-
Šafář Adam
0
1 - 0
5.3
Vágnerová Eliška
1029
-
Dospíšilová Leontýna
0
1 - 0
5.4
Vican Kryštof
0
-
Chmelová Klára
0
1 - 0
Šach.
9
TJ Lanškroun D
ELO
-
10
ŠK Svitavy C
ELO
4 : 0
6.1
Večeřová Hana
1081
-
Zachař Michal
1039
1 - 0
6.2
Fajt Jiří
0
-
Pazderský Jakub
0
1 - 0
6.3
Beneš František
0
-
Přikryl Vít
0
1 - 0
6.4
Kyšperková Anežka
0
-
bez hráče
0
+ - -
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž