Logged on: Gast
Servertime 27.04.2024 02:48:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Первенство Гродненской области по шахматам среди юношей до 16 лет (2004 год рождения и моложе)
Last update 23.02.2020 11:02:08, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Search
Pairings/Results
Round 9 on 2020/02/23 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
1
Карась Андрей
2000
5½
1 - 0
6
Конюшевский Роман
1800
7
2
10
Цыбин Егор
1800
4½
½ - ½
5½
Плотницкий Сергей
2000
2
3
8
Лозовский Мартин
1800
4½
0 - 1
5½
Мельников Алексей
1800
9
4
14
Матюк Максим
1600
5
0 - 1
4½
Шаров Филипп
1800
12
5
4
Ефремов Алексей
1800
4
1 - 0
4
Суслов Александр
1600
19
6
5
Залевский Владимир
1800
4
½ - ½
3½
Лянгнер Максим
1600
13
7
17
Самойло Александр
1600
3
0 - 1
4
Климович Станислав
1800
6
8
11
Чуприненко Евгений
1800
4
1 - 0
1½
Русак Даниил
1600
16
9
18
Сафончик Михаил
1600
3½
1 - 0
3½
Овдиенко Илья
1600
15
10
20
Кулицкий Вадим
1400
½
0 - 1
3½
Болондзь Ян
1800
3
Round 8 on 2020/02/22 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
2
Плотницкий Сергей
2000
5
½ - ½
5
Карась Андрей
2000
1
2
9
Мельников Алексей
1800
4½
1 - 0
5
Матюк Максим
1600
14
3
7
Конюшевский Роман
1800
5
1 - 0
4
Залевский Владимир
1800
5
4
12
Шаров Филипп
1800
4
½ - ½
4
Лозовский Мартин
1800
8
5
10
Цыбин Егор
1800
4
½ - ½
3½
Чуприненко Евгений
1800
11
6
19
Суслов Александр
1600
3½
½ - ½
3½
Климович Станислав
1800
6
7
3
Болондзь Ян
1800
3½
0 - 1
2
Самойло Александр
1600
17
8
15
Овдиенко Илья
1600
3
½ - ½
3
Лянгнер Максим
1600
13
9
16
Русак Даниил
1600
1½
0 - 1
3
Ефремов Алексей
1800
4
10
20
Кулицкий Вадим
1400
½
0 - 1
2½
Сафончик Михаил
1600
18
Round 7 on 2020/02/22 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
14
Матюк Максим
1600
4½
½ - ½
4½
Плотницкий Сергей
2000
2
2
9
Мельников Алексей
1800
4
½ - ½
4½
Конюшевский Роман
1800
7
3
1
Карась Андрей
2000
4
1 - 0
3½
Болондзь Ян
1800
3
4
12
Шаров Филипп
1800
3½
½ - ½
3½
Цыбин Егор
1800
10
5
8
Лозовский Мартин
1800
3
1 - 0
3
Ефремов Алексей
1800
4
6
6
Климович Станислав
1800
3
½ - ½
3
Чуприненко Евгений
1800
11
7
5
Залевский Владимир
1800
3
1 - 0
2½
Сафончик Михаил
1600
18
8
13
Лянгнер Максим
1600
2½
½ - ½
1½
Самойло Александр
1600
17
9
19
Суслов Александр
1600
2½
1 - 0
½
Кулицкий Вадим
1400
20
10
15
Овдиенко Илья
1600
2
1 - 0
1½
Русак Даниил
1600
16
Round 6 on 2020/02/21 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
7
Конюшевский Роман
1800
4
½ - ½
4
Матюк Максим
1600
14
2
1
Карась Андрей
2000
3½
½ - ½
3½
Мельников Алексей
1800
9
3
2
Плотницкий Сергей
2000
3½
1 - 0
3
Климович Станислав
1800
6
4
3
Болондзь Ян
1800
3
½ - ½
3
Шаров Филипп
1800
12
5
10
Цыбин Егор
1800
2½
1 - 0
3
Лозовский Мартин
1800
8
6
4
Ефремов Алексей
1800
2½
½ - ½
2½
Залевский Владимир
1800
5
7
11
Чуприненко Евгений
1800
2
1 - 0
2
Овдиенко Илья
1600
15
8
17
Самойло Александр
1600
1
½ - ½
2
Суслов Александр
1600
19
9
18
Сафончик Михаил
1600
1½
1 - 0
1½
Русак Даниил
1600
16
10
20
Кулицкий Вадим
1400
½
0 - 1
1½
Лянгнер Максим
1600
13
Round 5 on 2020/02/21 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
14
Матюк Максим
1600
3½
½ - ½
3
Карась Андрей
2000
1
2
12
Шаров Филипп
1800
3
0 - 1
3
Конюшевский Роман
1800
7
3
8
Лозовский Мартин
1800
3
0 - 1
2½
Плотницкий Сергей
2000
2
4
9
Мельников Алексей
1800
2½
1 - 0
2½
Цыбин Егор
1800
10
5
6
Климович Станислав
1800
2½
½ - ½
2
Залевский Владимир
1800
5
6
19
Суслов Александр
1600
2
0 - 1
2
Болондзь Ян
1800
3
7
13
Лянгнер Максим
1600
1½
0 - 1
1½
Ефремов Алексей
1800
4
8
18
Сафончик Михаил
1600
1½
0 - 1
1
Чуприненко Евгений
1800
11
9
15
Овдиенко Илья
1600
1
1 - 0
1
Самойло Александр
1600
17
10
16
Русак Даниил
1600
½
1 - 0
½
Кулицкий Вадим
1400
20
Round 4 on 2020/02/20 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
6
Климович Станислав
1800
2½
0 - 1
2½
Матюк Максим
1600
14
2
7
Конюшевский Роман
1800
2½
½ - ½
2½
Лозовский Мартин
1800
8
3
5
Залевский Владимир
1800
2
0 - 1
2
Карась Андрей
2000
1
4
2
Плотницкий Сергей
2000
2
½ - ½
2
Мельников Алексей
1800
9
5
13
Лянгнер Максим
1600
1½
0 - 1
2
Шаров Филипп
1800
12
6
10
Цыбин Егор
1800
1½
1 - 0
1½
Сафончик Михаил
1600
18
7
3
Болондзь Ян
1800
1
1 - 0
1
Овдиенко Илья
1600
15
8
11
Чуприненко Евгений
1800
1
0 - 1
1
Суслов Александр
1600
19
9
4
Ефремов Алексей
1800
½
1 - 0
½
Кулицкий Вадим
1400
20
10
17
Самойло Александр
1600
½
½ - ½
0
Русак Даниил
1600
16
Round 3 on 2020/02/20 at 10.00
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
8
Лозовский Мартин
1800
2
½ - ½
2
Климович Станислав
1800
6
2
5
Залевский Владимир
1800
1½
½ - ½
1½
Плотницкий Сергей
2000
2
3
7
Конюшевский Роман
1800
1½
1 - 0
1½
Цыбин Егор
1800
10
4
14
Матюк Максим
1600
1½
1 - 0
1
Болондзь Ян
1800
3
5
1
Карась Андрей
2000
1
1 - 0
1
Суслов Александр
1600
19
6
9
Мельников Алексей
1800
1
1 - 0
1
Овдиенко Илья
1600
15
7
12
Шаров Филипп
1800
1
1 - 0
1
Чуприненко Евгений
1800
11
8
18
Сафончик Михаил
1600
½
1 - 0
½
Ефремов Алексей
1800
4
9
16
Русак Даниил
1600
0
0 - 1
½
Лянгнер Максим
1600
13
10
20
Кулицкий Вадим
1400
0
½ - ½
0
Самойло Александр
1600
17
Round 2 on 2020/02/19 at 12.30
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
2
Плотницкий Сергей
2000
1
½ - ½
1
Конюшевский Роман
1800
7
2
8
Лозовский Мартин
1800
1
1 - 0
1
Болондзь Ян
1800
3
3
10
Цыбин Егор
1800
1
½ - ½
1
Залевский Владимир
1800
5
4
6
Климович Станислав
1800
1
1 - 0
1
Мельников Алексей
1800
9
5
11
Чуприненко Евгений
1800
1
0 - 1
½
Матюк Максим
1600
14
6
4
Ефремов Алексей
1800
½
0 - 1
0
Карась Андрей
2000
1
7
17
Самойло Александр
1600
0
0 - 1
0
Шаров Филипп
1800
12
8
13
Лянгнер Максим
1600
0
½ - ½
0
Сафончик Михаил
1600
18
9
15
Овдиенко Илья
1600
0
1 - 0
0
Кулицкий Вадим
1400
20
10
19
Суслов Александр
1600
0
1 - 0
0
Русак Даниил
1600
16
Round 1 on 2020/02/19 at 12.30
Bo.
No.
Name
Rtg
Pts.
Result
Pts.
Name
Rtg
No.
1
1
Карась Андрей
2000
0
0 - 1
0
Чуприненко Евгений
1800
11
2
12
Шаров Филипп
1800
0
0 - 1
0
Плотницкий Сергей
2000
2
3
3
Болондзь Ян
1800
0
1 - 0
0
Лянгнер Максим
1600
13
4
14
Матюк Максим
1600
0
½ - ½
0
Ефремов Алексей
1800
4
5
5
Залевский Владимир
1800
0
1 - 0
0
Овдиенко Илья
1600
15
6
16
Русак Даниил
1600
0
0 - 1
0
Климович Станислав
1800
6
7
7
Конюшевский Роман
1800
0
1 - 0
0
Самойло Александр
1600
17
8
18
Сафончик Михаил
1600
0
0 - 1
0
Лозовский Мартин
1800
8
9
9
Мельников Алексей
1800
0
1 - 0
0
Суслов Александр
1600
19
10
20
Кулицкий Вадим
1400
0
0 - 1
0
Цыбин Егор
1800
10
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use