Torneo Nacional de Categorias-Tercera Categoria-Fase I

Viimeisin päivitys08.03.2020 19:46:00, Creator/Last Upload: erickmarvinguevarasanchez

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Ristitaulukko 6 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtg
1Lopez JorgeESA1690
2Cano ElisaESA1687
3Rodriguez YanciESA1684
4Villalta DiegoESA1684
5Nuila KatherineESA1681
6De La Cruz KarenESA1678
7Colorado DaniloESA1673
8Cardoza SalvadorESA1668
9Hernandez RodolfoESA1666
10Castillo CarlosESA1665
11Agreda CamiloESA1644
12Rivera MiriamESA1640
13Castillo EduardoESA1638
14Burgos BryanESA1615
15Vasquez PaolaESA1608
16Arabia CarlosESA1599
17Guardado CarlosESA1597
18Melendez Jose RobertoESA1594
19Mendez TaniaESA1591
20Mendez VictorESA1585
21Perez Gavidia ArmandoESA1585
22Arriaza CharlizeESA1584
23Gutierrez DianaESA1581
24Villacorta ErickESA1579
25Medrano CesarESA1577
26Ibarra RobertoESA1574
27Serrano RodrigoESA1572
28Cañas AtilioESA1571
29Cañas AtilioESA1571
30Aguirre MarisolESA1558
31Hernandez Raul AlejandroESA1558
32Lemus AdonayESA1558
33Cortez CarlosESA1556
34Cruz CristianESA1550
35Melendez ArmandoESA1549
36Perez NayelyESA1542
37Benitez MarioESA1539
38Jimenez MateoESA1535
39Argueta AlissonESA1530
40Alvarenga DiegoESA1526
41Rugamas CamilaESA1526
42Santos AnaESA1526
43Sanchez ItzelESA1525
44Villalta GuillermoESA1520
45Ramirez FernandoESA1518
46Sanchez LazaroESA1516
47Hernandez ManuelESA1515
48Jimenez AndresESA1514
49Monterrosa RafaelESA1513
50Zeledon ReneESA1513
51Argueta MarcelaESA1511
52Cruz AmericaESA1511
53Funes MateoESA1511
54Acosta VladimiroESA1505
55Aguirre AlbertoESA1500
56Argumedo VictorESA1500
57Aviles DiegoESA1500
58Caceres CristopherESA1500
59Caceres DiegoESA1500
60Callejas GersonESA1500
61Campos VictorESA1500
62Castro JesicaESA1500
63Chavez Gerson UlisesESA1500
64Coronado CristhoperESA1500
65Cubas DanielaESA1500
66Delgado KevinESA1500
67Elias RonaldoESA1500
68Fang JuanESA1500
69Figueroa AristidesESA1500
70Flores NoeliaESA1500
71Fuentes FaridESA1500
72Fuentes MarianaESA1500
73Galeas LeonelESA1500
74Grande AndersonESA1500
75Guardado Mario de JesusESA1500
76Guerra Jose IsaiESA1500
77Hernandez EdgardoESA1500
78Hernandez Miguel AngelESA1500
79Hernandez Raul AlbertoESA1500
80Hernandez RocioESA1500
81Hernandez SayraESA1500
82Marroquin DavidESA1500
83Martinez BryanESA1500
84Martinez DanielESA1500
85Martinez Gerson VladimirESA1500
86Martinez LuisESA1500
87Medrano XiomaraESA1500
88Mejia MirnaESA1500
89Melara AlejandraESA1500
90Melara Karla SofiaESA1500
91Melara SaidESA1500
92Monge CarlosESA1500
93Montoya KatherineESA1500
94Morales Carlos SalvadorESA1500
95Morales MariaESA1500
96Mozo DanielESA1500
97Orellana EverESA1500
98Osorto LuisESA1500
99Peralta CamilaESA1500
100Peralta LucioESA1500
101Peralta MarcelaESA1500
102Perez AlexiaESA1500
103Perez Diego MiguelESA1500
104Perez RonualdyESA1500
105Pleitez CarlosESA1500
106Ramirez NathalyESA1500
107Reyes JesusESA1500
108Rivera Luis AmilcarESA1500
109Rivera SamuelESA1500
110Rodriguez AmilcarESA1500
111Rodriguez SantiagoESA1500
112Rugamas AlissonESA1500
113Rugamas RodrigoESA1500
114Soto EdwinESA1500
115Valdez FranciscoESA1500
116Viera MarjorieESA1500
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Yhteystiedot