O pohár města Světlá nad Sázavou mladší

Poslední aktualizace15.02.2020 16:57:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 119

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 8 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8/8 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgTypKlub/Místo
1Srba Daniel1364H10Šachový klub Světlá nad Sázavou
2Jun Rostislav1355H10TJ CHS Chotěboř
3Policar Martin1334H8TJ Spartak Pelhřimov
4Bara Jan1266H8ŠK Dopravní podnik Praha
5Stejskal Jakub1216H10Gambit Jihlava
6Stavova Lucie1179D10TJ Náměšť n/Oslavou
7Krivanek Matej1111H10DDM Budík Moravské Budějovice
8Sorf Filip1100H10TJ Žďár nad Sázavou z.s.
9Spacek Jaroslav1100H10TJ Žďár nad Sázavou z.s.
10Wasserbauer Kvido1081H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11Havelkova Kamila1017D10Gambit Jihlava
12Bartova Hana0D10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13Beranek Matej0H10TJ Spartak Velká Bíteš
14Broz Pavel0H8Šachový klub Světlá nad Sázavou
15Brsoyan Alex0H8Jihlava
16Brychta Adam0H10DDM Telč
17Brychta David0H10DDM Telč
18Hovhannisyan David0H10ŠK Světlá nad Sázavou
19Kadlec Tadeas0H8
20Klap Jachym0H10TJ Spartak Pelhřimov
21Koten David0H10DDM Jihlava
22Krivanek Jakub0H8DDM Budík Moravské Budějovice
23Krotky Petr0H10ZŠ a MŠ Čáslavice
24Kucirek Matyas0H8ZŠ Lípa
25Mutlova Iveta0D10Šachový klub Světlá nad Sázavou
26Novotny Adam0H8ŠK AZ CENTRUM Havl. Brod
27Padiva Tereza0D10Šachový klub Světlá nad Sázavou
28Poulicek Krystof0H8ZŠ Lípa
29Prostredni Matyas0H8ZŠ Lípa
30Rataj Marek0H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
31Rokos Dan0H8ZŠ O. Březiny, Jihlava
32Sedy Mikes0H8Šachový klub Světlá nad Sázavou
33Simanek Jan0H8TJ Jiskra Havlíčkův Brod
34Simek Vaclav0H8ŠK AZ CENTRUM Havl. Brod
35Sobotka Vítek0H10ZŠ a MŠ Čáslavice
36Soucek Jakub0H10ZŠ Lípa
37Tanko Jonas0H10DDM Třebíč
38Vojtech Metodej0H10Spartak Velká Bíteš
39Vojtisek Simon0H10DDM Telč
40Zbortek Josef0H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
41Zvolankova Lenka0D10ŠO TJ Sokol Oudoleň
Advertisement