Prague International Chess Festival 2020 - C

Organizátor1. Novoborsky Chess Club, z.s. and AVE-KONTAKT s.r.o.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePetr Laušman
Hlavní rozhodčíIA Pavel Votruba 301019
Deputy ArbiterIA Martin Dobrotka 14900645
Bedenkzeit2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s/move
MístoDon Giovanni Hotel, Praha
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/02/14 Datum do 2020/02/22
Ø ELO turnaje2068
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.02.2020 20:49:09 / Page cached 19.02.2020 08:05:22 60min., Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výběr turnajeMasters, Challengers, Futures, Open, E1, E2, F1, F2, F3, G1, G2, Rapid, Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Přehled pro družstvaARM, AUT, AZE, BEL, BLR, CAN, CRC, CRO, CZE, ENG, ESP, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, HUN, INA, IND, ITA, LAT, MAR, MDA, MEX, NOR, POL, RSA, RUS, SCO, SGP, SUI, SVK, SWE, UKR, USA
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Tabulka podle pomocného hodnocení po 5 kole, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1
GMCHRISTIANSEN Johan-Sebastian1512668NOR2600
2
GMPETROV Nikita4101286RUS2592
3
GMFEDOROV Alexei13500465BLR2536
4
GMSARIC Ante14506254CRO2531Liburnija Ruch
5
IMKRZYZANOWSKI Marcin1132199POL2519Mksz-Rybnik
6
GMKANTANS Toms11602945LAT2499Muzigais Sahs
7
GMPECHAC Jergus14926970SVK2499Mladost Zilina
8
IMPRIASMORO Novendra7105029INA2493
9
GMMIKAELYAN Arman13304852ARM2479
10
GMJAKUBOWSKI Krzysztof1112848POL2478Silesia Raciborz
11
GMKANAREK Marcel1126822POL2476Aks Hetman Politechnika
12
GMALSINA LEAL Daniel2252627ESP2474
13
GMROUSSEL-ROOZMON Thomas2603659CAN2473
14
GMKAPNISIS Spyridon4203445GRE2471
15
GMHAMBLETON Aman2606577CAN2469
16
GMPETR Martin318299CZE24662222 Sk Polabiny, Z.S.
17
GMRASIK Vitezslav300306CZE2462Sachovy Klub Hm Ostrava
18
IMBIOLEK Richard Jr.319996CZE2451Sk Slavoj Poruba
19
IMAKASH G5040299IND2449
20
IMBAKHMATSKY Vladislav14124890UKR2447
21
WGMSHUVALOVA Polina24171760RUS2445w
22
IMBARSKI Radoslaw1131710POL2444Uks Sp 8 Chrzanow
23
GMKISLINSKY Alexey14108801CZE2440Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
24
IMTECLAF Pawel1185934POL2440Ormuzd Kartuzy
25
IMBELLIA Fabrizio800511ITA2428
26
GMHOANG Thanh Trang12400149HUN2424w
27
IMNGUYEN Piotr1127993POL2415Gostmat Gostynin
28
IMSOULEIDIS Georgios4206827GRE2414
29
FMKRAMER Julian12921742GER2400Hamburger Sk Von 1830 E.V.
30
FMSTRAKA Vojtech312509CZE2398Sk Oaza Praha
31
IMGOLUCH Piotr1137840POL2391Uks Bogatynia
32
FMMOSESOV Danyil14149494UKR2379
33
FMSOKOLOV Alexander4119177CZE2376Tj Pankrac
34
KRUGLYAKOV Pavlo14112892UKR2373
35
FMMOLENDA Marcin1173065POL2372
36
IMSABUK Piotr1137565POL2371Hetman Plock
37
GMNEUMAN Petr305243CZE2370Cesky Lev Kolesovice-Sachovy Klub,
38
IMPLISCHKI Sebastian4637143GER2367Dp Praha
39
IMHRABUSA Matej14908042SVK23652222 Sk Polabiny
40
FMRUDOLF Michal1106210POL2356
41
FMBELOUS Mikhail14127555UKR2355
42
IMKULHANEK Tomas309656CZE2345Sk Dopravni Podnik Praha
43
IMGULLAKSEN Eirik1500945NOR2337Bergens Sk
44
FMKUCUKSARI Kaan6380166SWE2337
45
IMPRIEHODA Vitezslav14900122CZE2330Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
46
FMPACAN-MILEJ Kosma21800537POL2327
47
FMSIMEK Petr319260CZE2313Unichess
48
CMMICA Marek382884CZE2313Beskydska Sachova Skola Z.S.
49
FMSORM Daniel5400139CZE2311
50
FMNOWAK Lukasz1166760POL2305Ks Laura Chylice
51
FMBARTEL Michal1119257POL2304
52
FMSERRANO SALVADOR Eduardo2214075CZE2303Sk Sokol Vysehrad
53
FMBILYCH Olexiy14156504UKR2300
54
FMFEDOROV Evgueny4188004RUS2297
55
FMHARING Filip14933080SVK2297Tj Junior Banska Bystrica
56
FMPUNIN Andrii14112639UKR2291
57
IMSCERBIN Dmitrij4118464RUS2285
58
CMARFAN Aditya Bagus7106041INA2285
59
KUSHKO Dmitry14162261UKR2283Kharkov Sportschool5
60
FMCZERW Dawid1145746POL2274
61
FMCERES Dragos13905864MDA2270
62
FMOBSIVAC Josef303690CZE2267Moravska Slavia Brno
63
FMNOVOTNY Michal310980CZE2267Sachova Akademie Vste, Z.S.
64
SANZ WAWER Daniel1185543POL2266
65
WIMKUBICKA Anna1152254POL2264w
66
ZEMAN Matyas364398CZE2262Moravska Slavia Brno
67
IMPETRAN Peter14900114SVK2261
68
WIMPETROVA Kristyna309672CZE2253wSk Line
69
DOCEKAL Jan320625CZE2251Sk Sokol Vysehrad
70
FMHOLEMAR David307009CZE2250Moravska Slavia Brno
71
FMLUDVIK Tomas367664CZE22392222 Sk Polabiny, Z.S.
72
KOUTNY Petr310743CZE2228Tj Vlcnov
73
FMFIEDOREK Michal1199528POL2228
74
CUHRA Martin327735CZE2226Sk Oaza Praha
75
CMFISZER Bartosz21810133POL2223
76
FMJEDLICKA Ales304824CZE22182222 Sk Polabiny, Z.S.
77
KUSA Jakub395595CZE2218Sk Sokol Klatovy
78
FMSVANDA Ondrej359670CZE2217Moravska Slavia Brno
79
FMBUBALOVIC Davorin14500515CRO2216
80
PAPROCKI Jaroslaw1122274POL2210
81
POYSTI Nathanael24622133GER2207
82
FRANK Adam384720CZE2205Beskydska Sachova Skola Z.S.
83
MALKIEL Daniel2021315USA2205
84
FMSTALMACH Richard372048CZE2203Beskydska Sachova Skola Z.S.
85
HRBEK Stepan393479CZE2200Interchess Z.S.
86
LISOWSKI Krzysztof1110969POL2197
87
ROUSSELLE Jim30923743USA2197
88
VYBIRAL Zdenek305200CZE2193Qcc Ceske Budejovice
89
GNOJEK Petr371807CZE2187Beskydska Sachova Skola Z.S.
90
PODETTI Davide893617ITA2187
91
VOJTA Jakub382515CZE2179Tj Spartak Vlasim
92
FMDE ABREU Roberto N14307472RSA2179Randburg
93
WIMPAASIKANGAS-TELLA Johanna500879FIN2174wEtvas
94
WIMDANELIA Mariam13603671GEO2173w
95
IVANOV Igor34137430LAT2172Riga 13.School
96
MALEK Omid2605384CAN2171
97
WGMRODSHTEIN Tereza325449CZE2170wSk Zikuda Turnov, Z.S.
98
NEHYBA Martin377074CZE2170
99
FMGUTIERREZ CARMONA Juan Alejandr5106770MEX2165
100
FMMUZIK Martin306355CZE2163Slezan Opava
101
FOLK Petr302996CZE2160Sk Line
102
VORISEK Jakub364355CZE2159Tj Spartak Vlasim
103
WIMKANAKOVA Natalie350486CZE2159wInterchess Z.S.
104
ZDRAZIL Tomas325368CZE2159Sachovy Klub Olomouc Z.S.
105
FMWILEY Tom E401765ENG2157Europchess
106
BRZEZINSKI Adam1710460SWE2156
107
KADERABEK Jiri306711CZE2150Sokol Bakov Nad Jizerou
108
PETR Jan305154CZE2148Tj Pankrac
109
MUELLER-DEHN Christian, Dr.4610237GER2144Sv Berenbostel
110
NYTRA Ondrej371955CZE2139Beskydska Sachova Skola Z.S.
111
FMTHOMPSON Ian D405205ENG2138Crowthorne
112
JUN Rudolf Jr.376612CZE2136Tj Chs Chotebor
113
JANKOWIAK Tomasz1185357POL2136Uks Bogatynia
114
FMBURNETT Andrew2400855SCO2130Wandering Dragons
115
VRABEC Milos338982CZE2126Sachovy Spolek Kostelec Nad Cernymi
116
SINDLER Michal325287CZE2124Sachovy Klub Loko Praha Z.S.
117
SAMUNENKOV Ihor14187086UKR2121
118
FMLYS Josef302244CZE2109Sokol Brusperk
119
SMOLIK Jachym23701641CZE2105Klub Sachistu Ricany 1925
120
NAGY Ladislav374300CZE2104Qcc Ceske Budejovice
121
WFMDWILEWICZ Katarzyna1148486POL2102wPolonia Wroclaw
122
KAPUSTA Petr315222CZE2101Sachy Hostalkova Z.S.
123
DOBES Dusan331163CZE2101Slavia Boskovice
124
BIANCO Valerio800600ITA2095Arcotorre In Chieri
125
TOMAN Jan321451CZE2094Sk Tachov
126
OTRUBA Marek382418CZE2088Klub Sachistu Ricany 1925
127
FMVOKOUN Jan301647CZE2085Tj Pankrac
128
STASZKO Martin308480CZE2084Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
129
TANCSA Tamas783749HUN2084Ase Paks
130
WCMSTAROSTA Martyna21818754POL2073wRodlo Opole
131
SEEMANN Jakub21874697POL2073Mksz Rybnik
132
DYLAG Emilia21805172POL2070wKksz Krakow
133
TROFFIGUER Olivier607835FRA2069Issy-Lesmoulineax
134
NGUYEN Thai Dai Vinh375349CZE2068
135
ZADRAPA Radek321753CZE2066Zbrojovka Vsetin
136
GURACK Daniel4647033GER2064Esv Eberswalde 1949
137
CHWISTEK Karel363871CZE2062Slezan Opava
138
SUDER Jakub1195310POL2056
139
MACH Petr383546CZE2051Unichess
140
MULENKO Alexander24105430RUS2048Vulkan
141
STEINER Juraj367516CZE2044Steinitz - Makabi Praha
142
PLESEK Jiri305146CZE2042Tj Pankrac
143
FMPACL Vaclav302031CZE2041Tj Slovan Havirov
144
WIMMARTYNYUK Elizaveta24128511RUS2039wT. Petrosyan Chess Club
145
BENES Miroslav325945CZE2038Slavia Kromeriz
146
TRAPL Dalibor330744CZE2038Sachovy Klub Loko Praha Z.S.
147
WFMKALINOWSKA Zuzanna1195026POL2036wMuks Stoczek 45 Bialystok
148
WUENSCH Ulrich24630926GER2034Usg Chemnitz
149
KOUBOVA Anna Marie381470CZE2029wUnichess
150
HAJIYEV Kanan13404148AZE2029
151
WFMSVOBODOVA Michaela302767CZE2027wJezdci Jundrov
152
WFMLAURINCOVA Kristyna368270CZE2027wBeskydska Sachova Skola Z.S.
153
BOLOGNESE Leonardo2827544ITA2026Asd Scacchistica Cerianese
154
MALOBERTI David620149FRA2023Ce Les Sables Dolonne
155
MEERS Hubert21817014POL2022Hetman Koronny Trzebinia
156
MUSIAL Tomasz1199560POL2022Uks Sp 8 Chrzanow
157
RADOVIC Stefan1706802SWE2019Ss Lulea
158
CZARNIECKA Aleksandra1194933POL2018wUks Sp 3 Bogatynia
159
SCHAEFER Sven12927929GER2009Sk Dessau 93
160
NOVOTNY Martin383600CZE2008Klub Sachistu Ricany 1925
161
WFMPRIBYLOVA Sofie371726CZE2006wSk Dopravni Podnik Praha
162
HENTZGEN Thomas4652347GER2003
163
SKYPALA Ondrej366285CZE2002Tj Kobylisy
164
VAVRUSKA Antonin301329CZE1999Sk Stare Mesto
165
WFMSALAZAR GOULD Melanie6505090CRC1993w
166
PIPIA Ekaterine13614576GEO1993w
167
MACHALA Vladislav327255CZE1992So Praga Praha
168
KUCERA Tomas311065CZE1983Tj Kobylisy
169
WFMHARAZINSKA Magdalena1194984POL1982wPolonia Wroclaw
170
BARANCIUC Alexandr13908669MDA1981
171
SZUDRA Heinz-Werner4670949GER1981Fc St. Pauli Von 1919
172
HLAVINA Matous386650CZE1968Sk Sokol Klatovy
173
DONGHVANI Nia13614649GEO1966w
174
BOCHNICKA Vladimir14943450SVK1964
175
ZEMLICKA Vit303143CZE1963Tj Kobylisy
176
JACOB Rudy2278944BEL1961
177
EGLI Urs1306685SUI1960
178
GEMSA Pavel356409CZE1959Sk Tj Dolni Benesov
179
PRIBYL Viktor371971CZE1956Sk Dopravni Podnik Praha
180
JANIASHVILI Mariami13612077GEO1950w
181
GOH Choon Keng Philip5807204SGP1947
182
GREEN Per1703811SWE1945Kamraterna Trollhatan
183
PRIETO Alberto2083426USA1941
184
NEZVAL Filip23709960CZE1937Sk Duras Bvk
185
DOCEKALOVA Alexandra325600CZE1931wOddil Sachu Sportovniho Klubu Prost
186
JANOUS Marek23709650CZE1921Sk 64 Plzen
187
PETRANEK Marian342203CZE1917Tj Spartak Sezimovo Usti
188
PEGLAU Mirjam16211138GER1914w
189
CERVENKA Petr312444CZE1912Sk Lokomotiva Radlice, O.S.
190
SYRKIEWICZ Michal21833494POL1908
191
SCHUETTLER Thomas4693787GER1897Fc St. Pauli Von 1919
192
STEVIK Patrik14944812SVK1896
193
FARAJI Jafar2616963CAN1894
194
VANTUCH Lucian385131CZE1887Beskydska Sachova Skola Z.S.
195
POLAK Jiri392219CZE1877Sk Medvedi Zvole
196
SCHMIDT David24675172GER1876Potsdam
197
PASEKA Matyas23703296CZE1872Beskydska Sachova Skola Z.S.
198
ATAKAY Mustafa2071274USA1866Marshall Chess Club
199
ZABRZANSKA Weronika21825173POL1840wUks Hetman Koronny Trzebinia
200
FURTAK Joanna21804842POL1838w
201
SIRLETTI Sonia814210ITA1830w
202
KALVEUS Jan1721682SWE1812Malmo As
203
ROSH Jain25789465IND1808
204
BOHLIN Jan1758616SWE1805Majornas Ss
205
BURDA Otto317764CZE1802Sk Line
206
SEEHAGEN Jan24616605GER1793Fc St. Pauli Von 1919
207
SOUCEK Jan23713275CZE1792Sachy Stepan
208
RAHUL Lamba25036475IND1785
209
STEJSKAL Michal398195CZE1780Tj Jiskra Horice V Podkrkonosi
210
OBURKA Vladislav322768CZE1777Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.
211
TAMRAZYAN Gohar1330799SUI1776w
212
OUELD EL HACHEMI Abdelhaq9002596MAR1772
213
SOUCEK Petr23715170CZE1771Unichess
214
OHAREK Vlastimil323004CZE1771Tj Vlcnov
215
GROISS Werner1608592AUT1763St Veit A.D. Glan
216
PEGLAU Charis16219996GER1762w
217
KALVACH Ladislav317284CZE1757Sk Mahrla Praha Z.S.
218
RUZICKA Filip386154CZE1741Tj Kobylisy
219
BAUER Jan385107CZE1740Sachova Akademie Vste, Z.S.
220
BARTODZIEJ Bartosz21855366POL1740
221
DAY Tobias397709CZE1730Klub Sachistu Ricany 1925
222
HOLUB Adam23709073CZE1730Unichess
223
MANCIN Michele824780ITA1715Pordenone Chess Club
224
NESPOR Ivan358274CZE1711Sk Senov
225
FEIERFEIL Jiri327557CZE1701Tj Jawa Brodce
226
SHAYMARDANOV Bakhtiyar34348190RUS1699
227
JUHANAK Daniel23718765CZE1648Unichess
228
CZERNECKI Andrzej21810117POL1643Rodlo Opole
229
VESELSKY Jan303135CZE1600Sk Praha-Smichov
230
SIMUNEK Jakub Simon23709464CZE1566Sachova Akademie Vste, Z.S.
231
CHANEY Ari30970172USA1566
232
PRESSLER Tobias23715359CZE1556Klub Sachistu Ricany 1925
233
HOZDA Max23725958CZE1544Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
234
KRUEGER Thomas4627970GER1535Doppelbauer Woltersdorf
235
SULCOVA Tereza Radmila395196CZE1527w2222 Sk Polabiny, Z.S.
236
VORSILKA Jiri365149CZE1517Sk Oaza Praha
237
NORLANDER Svante1716930SWE1492Lundby Ss
238
SEEMANN Pola21858837POL1490wMksz Rybnik
239
ZABEHLICKY Jiri339059CZE1445Sk Cesky Brod
240
SUKIENNIK Oliwier21853061POL1406
241
TOMANEK Karel393274CZE1393Tj Jawa Brodce
242
UMETBAEW Fljur23733152CZE1390
243
PASEK Josef23715324CZE1377Tj Bohemians Praha
244
ROUS Dominik375993CZE1377
245
KARAPETSAS Athanasios73617083SVK1353
246
GASZKA Zuzanna21858594POL1352w
247
ZADRAPOVA Amalie23710276CZE1334wZbrojovka Vsetin
248
BANDAU Frank12904538GER0
Advertisement