Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:23:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor družstev mladších žáků - KHŠS
Poslední aktualizace22.02.2020 14:34:06, Creator/Last Upload: mboruvka
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
3. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:45
Šach.
2
ŠK Lípa "A"
ELO
-
1
Panda Rychnov nad Kněžnou "A"
ELO
2 : 3
1.1
Zelba Lukáš
1692
-
Dušánek Michal
1399
1 - 0
1.2
Levitner Matěj
1521
-
Kroulík Václav
1396
0 - 1
1.3
Fořt Hugo
1091
-
Krautschneider Daniel Jan
1484
1 - 0
1.4
Zelba Josef
1082
-
Hetfleischová Elen
1259
0 - 1
1.5
Pechanová Anna
1000
-
Kroulík Štěpán
1052
0 - 1
Šach.
4
ŠŠPM Lipky HK "A"
ELO
-
3
TJ Jiskra Jaroměř "A"
ELO
3½:1½
2.1
Svoboda Ondřej
1267
-
Archlebová Stela
1280
1 - 0
2.2
Vondruška Viktor
1143
-
Lesák David
1075
1 - 0
2.3
Pávek Leoš
1000
-
Dřízal Jan
1000
1 - 0
2.4
Holubář Roman
1000
-
Zolman Teodor
1000
½ - ½
2.5
Pechanová Kristýna
1000
-
Archlebová Eva
1100
0 - 1
Šach.
8
TJ Náchod
ELO
-
5
Panda Rychnov nad Kněžnou "B"
ELO
4½: ½
3.1
Vlček Vojtěch
1105
-
Dvořák Milan
1097
1 - 0
3.2
Šmejdová Kateřina
1000
-
Dvořák Vojtěch
1100
1 - 0
3.3
Vlček Vítězslav
1100
-
Banas Ondřej
1100
1 - 0
3.4
Bertha Marek
1000
-
Snopek Jan
1100
½ - ½
3.5
Šmejdová Adéla
1000
-
Hofmanová Klára
1000
1 - 0
Šach.
6
DDM Třebechovice pod Orebem
ELO
-
9
TJ Jiskra Jaroměř "B"
ELO
3½:1½
4.1
Reschel Matouš
1130
-
Houšť Bartoloměj Filip
1000
1 - 0
4.2
Reschelová Anna
1159
-
Klempíř Pavel
1000
1 - 0
4.3
Reschel Josef
1086
-
Záliš Petr
1000
1 - 0
4.4
Majoroš Matěj
1000
-
Archlebová Iva
1100
0 - 1
4.5
Ficenec Natanael
1000
-
Novotný Antonín
1000
½ - ½
Šach.
10
ŠŠPM Lipky HK "B"
ELO
-
7
ŠK Lípa "B"
ELO
1 : 4
5.1
Jenček Filip
1000
-
Jakubec Vít
1247
0 - 1
5.2
Voříšek Jan
1061
-
Zástava Marek
1000
0 - 1
5.3
Šlapák Petr
1000
-
Vošmik Jáchym
1000
0 - 1
5.4
Hrubá Michaela
1000
-
Vítková Veronika
1000
0 - 1
5.5
Hrubý Šimon
1000
-
Holzknecht Michal
1000
1 - 0
Šach.
12
Podzvičinská šachová Škola "A"
ELO
-
11
Loko Trutnov
ELO
3 : 2
6.1
Fejfarová Anna
1000
-
Dekker Natalia
1000
0 - 1
6.2
Kašpar Josef
1000
-
Spíchalová Barbora
1000
1 - 0
6.3
Kopysová Lenka
1000
-
Ježek Jindřich
1000
1 - 0
6.4
Nedoma Josef Jozua
1000
-
Del Prete Carlo
1000
0 - 1
6.5
Zolman Darek
1000
-
Karafiát Jan
1000
1 - 0
Šach.
14
ŠK Lípa "C"
ELO
-
13
Podzvičinská šachová Škola "B"
ELO
4 : 1
7.1
Morávek Petr
1000
-
Svoboda David
1000
1 - 0
7.2
Toman Michal
1000
-
Kudr Dominik
1000
0 - 1
7.3
Brož Jan
1000
-
Ponikelský Petr
1000
1 - 0
7.4
Rudová Jana
1000
-
Buchta Josef
1000
1 - 0
7.5
Pechan Viktor
1000
-
Brožová Lucie
1000
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž