Krajský přebor družstev mladších žáků - KHŠS Poslední aktualizace22.02.2020 14:34:06, Creator/Last Upload: mboruvka
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
9. TJ Jiskra Jaroměř "B" (Rtg prům.:1020, Kapitán: P. Staněk / PH 1: 9 / PH 2: 0) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Skup. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Houšť Bartoloměj Filip | 1000 | CZE | | | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 1153 |
2 | | Klempíř Pavel | 1000 | CZE | | | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 1130 |
3 | | Záliš Petr | 1000 | CZE | | | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | 1046 |
4 | | Archlebová Iva | 1100 | CZE | | D, s | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | 1030 |
5 | | Novotný Antonín | 1000 | CZE | | s. m | 0 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 6 | 1000 |
Info o hráči
Houšť Bartoloměj Filip 1000 CZE Rp:1027 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 30 | | Zelba Lukáš | 1692 | CZE | 6 | s 0 | 1 |
2 | 56 | | Fejfarová Anna | 1000 | CZE | 1 | w 1 | 1 |
3 | 15 | | Reschel Matouš | 1130 | CZE | 2 | s 0 | 1 |
4 | 10 | | Dvořák Milan | 1097 | CZE | 3 | s 0 | 1 |
5 | 65 | | Morávek Petr | 1000 | CZE | 3 | w 0 | 1 |
6 | 1 | | Dekker Natalia | 1000 | CZE | 3 | w 1 | 1 |
Klempíř Pavel 1000 CZE Rp:981 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 31 | | Levitner Matěj | 1521 | CZE | 5 | w 0 | 2 |
2 | 57 | | Kašpar Josef | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 2 |
3 | 16 | | Reschelová Anna | 1159 | CZE | 4 | w 0 | 2 |
4 | 11 | | Dvořák Vojtěch | 1100 | CZE | 3 | w 0 | 2 |
5 | 66 | | Toman Michal | 1000 | CZE | 0 | s 1 | 2 |
6 | 2 | | Spíchalová Barbora | 1000 | CZE | 3 | s 0 | 2 |
Záliš Petr 1000 CZE Rp:1046 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 32 | | Fořt Hugo | 1091 | CZE | 6 | s 0 | 3 |
2 | 58 | | Kopysová Lenka | 1000 | CZE | 2 | w 1 | 3 |
3 | 17 | | Reschel Josef | 1086 | CZE | 3 | s 0 | 3 |
4 | 14 | | Banas Ondřej | 1100 | CZE | 3 | s 0 | 3 |
5 | 67 | | Brož Jan | 1000 | CZE | 2 | w 1 | 3 |
6 | 3 | | Ježek Jindřich | 1000 | CZE | 1 | w 1 | 3 |
Archlebová Iva 1100 CZE Rp:1303 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 33 | | Zelba Josef | 1082 | CZE | 5 | w 0 | 4 |
2 | 59 | | Nedoma Josef Jozua | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 4 |
3 | 18 | | Majoroš Matěj | 1000 | CZE | 2 | w 1 | 4 |
4 | 12 | | Snopek Jan | 1100 | CZE | 2,5 | w 1 | 4 |
5 | 68 | | Rudová Jana | 1000 | CZE | 3,5 | s 1 | 4 |
6 | 4 | | Del Prete Carlo | 1000 | CZE | 2,5 | s 1 | 4 |
Novotný Antonín 1000 CZE Rp:943 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 34 | | Pechanová Anna | 1000 | CZE | 5 | s 0 | 5 |
2 | 71 | | Zolman Darek | 1000 | CZE | 5 | w 0 | 5 |
3 | 19 | | Ficenec Natanael | 1000 | CZE | 2,5 | s ½ | 5 |
4 | 13 | | Hofmanová Klára | 1000 | CZE | 0,5 | s 1 | 5 |
5 | 69 | | Pechan Viktor | 1000 | CZE | 6 | w 0 | 5 |
6 | 70 | | Karafiát Jan | 1000 | CZE | 1 | w 1 | 5 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 9:15 |
Šach. | 2 | ŠK Lípa "A" | ELO | - | 9 | TJ Jiskra Jaroměř "B" | ELO | 5 : 0 |
2.1 | | | 1692 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
2.2 | | | 1521 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
2.3 | | | 1091 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
2.4 | | | 1082 | - | | | 1100 | 1 - 0 |
2.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
2. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:00 |
Šach. | 9 | TJ Jiskra Jaroměř "B" | ELO | - | 12 | Podzvičinská šachová Škola "A" | ELO | 4 : 1 |
5.1 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.4 | | | 1100 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
3. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:45 |
Šach. | 6 | DDM Třebechovice pod Orebem | ELO | - | 9 | TJ Jiskra Jaroměř "B" | ELO | 3½:1½ |
4.1 | | | 1130 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.2 | | | 1159 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.3 | | | 1086 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1000 | - | | | 1100 | 0 - 1 |
4.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | ½ - ½ |
4. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 11:30 |
Šach. | 5 | Panda Rychnov nad Kněžnou "B" | ELO | - | 9 | TJ Jiskra Jaroměř "B" | ELO | 3 : 2 |
5.1 | | | 1097 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.2 | | | 1100 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.3 | | | 1100 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.4 | | | 1100 | - | | | 1100 | 0 - 1 |
5.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 12:15 |
Šach. | 9 | TJ Jiskra Jaroměř "B" | ELO | - | 14 | ŠK Lípa "C" | ELO | 3 : 2 |
6.1 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
6.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
6.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
6.4 | | | 1100 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
6.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
6. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 13:00 |
Šach. | 9 | TJ Jiskra Jaroměř "B" | ELO | - | 11 | Loko Trutnov | ELO | 4 : 1 |
5.1 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.4 | | | 1100 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
5.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
|
|
|
|