Liga kadetkinja zapad 2020.

Posledná aktualizácia 20.06.2020 16:43:57, Creator/Last Upload: im-ia nenad doric

Výber turnaja2. HŠL ZAPAD 2020, 3. HŠL ZAPAD 2020, 1. KADETSKA ZAPAD 2020, 2. KADETSKA ZAPAD 2020, KADETKINJE ZAPAD 2020
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá, Časový rozpis
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDEloFEloNFED Družstvoš.
1MKHajdinić Ema1456705915621918CROŠK Goranka, Ravna Gora1
2IZagorac Lara1458025012851801CROŠK Goranka, Ravna Gora3
3IITrglavčnik Lana1455725812251767CROŠK Goranka, Ravna Gora2
4IIKvaternik Ema1457703801729CROŠK Vodnjan, Vodnjan1
5IIMahnik Melani1456175112251718CROŠK Goran, Vrbovsko1
6IIŠkiljan Tara1457996001707CROŠK Crikvenica, Crikvenica1
7IIILukić Mia1455729001681CROŠK Goranka, Ravna Gora4
8IIIBosnić Rubi1457765801657CROŠK Cres, Cres5
9IVKrpan Lucija1457840901649CROŠK Zrinski-Frankopan, Novi V.1
10IVPoropat Luk Lara1456800401648CROŠK Vodnjan, Vodnjan2
11IVVančina Petra1456731801624CROŠK Goranka, Ravna Gora6
12IVGašparović Ana1457844101619CROŠK Zrinski-Frankopan, Novi V.2
13Butorac Katia1458056001615CROŠK Crikvenica, Crikvenica2
14IVOsojnički Magdalena1455330913011614CROŠK Goran, Vrbovsko2
15Brnica Lorena1458069101608CROŠK Goranka, Ravna Gora5
16IVKučić Jelena1456557901605CROŠK Cres, Cres3
17Ban Ena1458057801600CROŠK Crikvenica, Crikvenica4
18Burić Lejla1457993601600CROŠK Crikvenica, Crikvenica6
19Kučić Ivana1457764001600CROŠK Cres, Cres2
20Kučić Katarina1456558701600CROŠK Cres, Cres1
21Lešnjaković Ana1458388701600CROŠK Goran, Vrbovsko6
22Mamula Petra1458557001600CROŠK Goran, Vrbovsko7
23Mamula Saša1456981701600CROŠK Goran, Vrbovsko3
24Milić Katia1458689401600CROŠK Crikvenica, Crikvenica5
25Milovac Paula1458135301600CROŠK Vodnjan, Vodnjan4
26Pavelić Amarie1457842501600CROŠK Zrinski-Frankopan, Novi V.4
27Radović Emma1457841701600CROŠK Zrinski-Frankopan, Novi V.3
28Šintić Iva1459040901600CROŠK Cres, Cres4
29Špadić Petra1458792001600CROŠK Vodnjan, Vodnjan3
30Štefančić Dora1458389501600CROŠK Goran, Vrbovsko5
31Štefančić Leonarda1458390901600CROŠK Goran, Vrbovsko4
32Valković Tara1458055101600CROŠK Crikvenica, Crikvenica3
33Vrtačić Milla1458133701600CROŠK Vodnjan, Vodnjan5
34Vuković Leona1459169301600CROŠK Crikvenica, Crikvenica7
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž