Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD10

OrganizátorTJ Slovan Havířov, SVČ Asterix, KM VV MKŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJozef Valenčík /326372/
Hlavní rozhodčíDavid Šimon /382736/
Deputy ArbiterJozef Valenčík /326372/
RozhodčíVlastimil Neděla /303259/; Jiří Kála /398144/
Bedenkzeit2*15 min + 5 sec per move
MístoHavířov
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/08
Ø ELO turnaje1077
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace08.02.2020 14:35:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

3. Kolo Datum kola 2020/02/08 Hodina 10:30

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
118Matusík Petr 11282 1 - 02 Létal Hynek 15061
24Bartečková Valérie 13362 1 - 02 Krišica Lukáš 116617
320Mydlář Matěj 11152 0 - 12 Mrázek Matouš 12735
46Vančáková Veronika 12512 1 - 02 Bělocký Daniel 112219
524Plaček Matyáš 10842 0 - 12 Koždoň Marek 12457
68Žyla Artur 12402 1 - 02 Václavková Klára 110021
710Milek Tobias 12152 1 - 02 Kupka Alexandr 109123
812Lumbert Filip 11942 1 - 02 Šlachta Matouš 058
960Špetlová Stella 02 0 - 11 Boff Ondřej 13923
102Buchtová Viktorie 14211 1 - 01 Kaderka Matěj 044
1136Galia Šimon 01 0 - 11 Tichá Valérie 12259
1238Gögh Miroslav 01 1 - 01 Šiška Antonín 121311
1342Hulva Denny 01 1 - 01 Wantulok Aron 117813
1414Brejcha Lukáš 11761 1 - 01 Macošek Alex 049
1552Noga Antonín 01 0 - 11 Rotter Dominik 117215
1616Bartečková Nikol 11671 1 - 01 Krišicová Neli 047
1722Grček Matyáš 10981 1 - 01 Nieslanik Tomáš 051
1853Nytra Tadeáš 01 0 - 11 Klimánek František 102925
1956Sojka Matyáš 01 0 - 11 Lacková Lucie 101026
2062Veselý Jan 01 ½ - ½1 Bala Matěj 027
2163Veselý Štěpán 01 0 - 11 Biedrawa An Tuan 029
2230Böhmová Štěpánka 01 0 - 11 Tuckwell Finnley 061
2364Vicherová Alice 01 0 - 11 Cymorková Alžběta 032
2434Červinka Josef 01 1 - 01 Waidlich Viktor 067
2565Volný Lubomír 01 0 - 11 Formánek Eduard 035
2666Vrajík Filip 01 1 - 00 Cvilink Tomáš 031
2728Bednář Sebastián 00 1 - 00 Kotásek David 045
2846Kowalczyk Jáchym 00 ½ - ½0 Černý Radek 033
2948Lipinová Zuzana 00 0 - 10 Gögh Antonín 037
3050Martikánová Amálie 00 0 - 10 Hanzel Martin 039
3140Hlaváč Petr 00 1 - 00 Sapeta Michael 055
3241Hlaváčová Justýna 00 0 - 10 Ščeponéc Jakub 057
3354Přibyl Šimon 00 0 - 10 Chodurová Eva 043
3459Šoltýsek Štěpán 00 1 volno
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, tiráž